Strana 6 z 7 PrváPrvá ... 4567 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 51 až 60 z 63

Téma: Diagnostika

Lokalita
    SLOVENSKO
    Moje Suzuki
    SX4 S-CROSS 4x4 1.6 VVT

Arrow Re: Diagnostika

Citácia Pôvodne odoslal costelo Zobraziť príspevok
    Skúste toto chodí to aj na telefóne.
    ELM 327 1.4a Bluetooth OBD2 Car Diagnostic Interface v4
    A je to oproti tomuto lacnejšie.
    Do Suzuki.

No.......... mas to vyskusane???
    Myslim si ze "nie kazdy telefon" je Compatible with all cars & Windows XP, Vista and 7

Vyzera to zaujimavo - no nie je to zrejme vhodne na trvale pripojenie.

A pre porovnanie je TU odkaz. Kabel vs. bluetooth
    Ako diagnostika pre "servismachra" to je ale asi určite lepsie ako skôr spominana ScanGauge II

fantastic 4
    Naposledy upravil jsj007; 06-01-2011 o 08:58
    A stále SUZUKI
    SX4, SX4 S-CROSS .........
    ALLDRIVE FOREVER

Lokalita
    Dubnica nad Váhom

Predvolené Re: Diagnostika

Citácia Pôvodne odoslal autospravca Zobraziť príspevok
    Určite to na Ignise (v norme OBD II-pokiaľ to nie je diesel) bude fungovať.
    Teoreticky by to malo fungovať no mám scaner u858 s normou OBD2 ktorý môže tiež detekovat live data vozidla a ten sa tiež nedokaže s mojim ignisom spojiť a na kolegovej SX4 sa v pohode prihlási takže si myslím aj ked má ignis OBD2 na komunikaciu je v niečom iný.
    Škoda 100, 120gls, Octavia super r.v.62, Ignis 1.3 4WD

Moje Suzuki
    SX4 GS 4x4

No jasné telefón musí byť trochu lepší. Ja s tým nerobím, ale môj syn, ktorý je v Írsku ale on sa tým neživí. Len, keď chce, tak sa tým zabáva na Honde Civic 1,4. Dokonca mi tvrdil, že je to lepšie ako používať počítač, či notbuk. Chvíľu mu trvalo než to rozchodil, ale potom už normálne si vyťahal z toho čo ho zaujímalo.
    Do Suzuki.
    Wartburg 353 -1000, 66-75/ Wartburg353W, 75-79/ Wartburg 353W Combi, 79-98/ Wartburg 353W 98-00/ Fiat 126,00-01/ Škoda Rapid 1,3 01-03/ Suzuki Swift 1,3GLX 85k 03-08/ Suzuki SX4 GS 4x4 + GAZ69 80-,+JEEP Grand Cherokee 2,5TD

Lokalita
    Praha CZ

Citácia Pôvodne odoslal veteran Zobraziť príspevok
    Teoreticky by to malo fungovať no mám scaner u858 s normou OBD2 ktorý môže tiež detekovat live data vozidla a ten sa tiež nedokaže s mojim ignisom spojiť a na kolegovej SX4 sa v pohode prihlási takže si myslím aj ked má ignis OBD2 na komunikaciu je v niečom iný.
    Mám stejný problém, ale opačný. Nespojí se to s mojí SX4 a s kolegovým ignisem ano. Problém bude asi opravdu jinde, nejspíš v procesoru ELM.
    "horský sokol"

Mám ELM 327 1.4a Bluetooth OBD2 Car Diagnostic Interface v4, stál ma 33,5€ aj s poštovným z anglicka, dodanie cca 14 dní.
    Na SX4 1,5 funguje bez problémov. Používam software Scanmaster1.7
    V pohode som to rozchodil aj na Nokii E52 a to už je len "lepší telefón"
    A prečo by mal byť telefón "Compatible with all cars & Windows XP, Vista and 7"
    Pre E52 a samozrejme aj iné "symbianové" telefóny existuje jednoduchý diagnostický software OBD Scope - odskúšané - 100% funkčné aj na SX4
    Na telefónoch bez operačného systému (telefóm musí mať Bluetooth a podporu Javy) funguje diagnostický software AutoMobile3.1
    Pre "Androidové" telefóny je toho viac, ale keďže to nemám odskúšané, nemá zmysel sa o tom rozpisovať, stačí trocha hladať na internete...
    SUZUKI SX4 S-CROSS 1,6 Comfort 2WD, SUZUKI SX4 1,5 GLX ABS AC Urban Line,

Lokalita
    BA-Karlova Ves
    Moje Suzuki
    SX4 -1,6 DDiS

SX4 benzin problem nebude. Problém je diagn. SX4 diesel. Zrejme nebude voči soft.diagnostického zar. kompaktibilná riadiaca jednotka motora (ECM).
    SUZUKI SX4 -1,6 DDiS,

Lokalita
    SLOVENSKO
    Moje Suzuki
    SX4 S-CROSS 4x4 1.6 VVT

Citácia Pôvodne odoslal acla Zobraziť príspevok
    V pohode som to rozchodil aj na Nokii E52 a to už je len "lepší telefón"
    A prečo by mal byť telefón "Compatible with all cars & Windows XP, Vista and 7"

Pre "Androidové" telefóny je toho viac, ale keďže to nemám odskúšané, nemá zmysel sa o tom rozpisovať, stačí trocha hladať na internete...
    Sorry - cerpal som zo stranky - len som prebral a nie je to moja skusenost, ale som kazdopadne rad za info a poucenie.

Fantastic 4
    A stále SUZUKI
    SX4, SX4 S-CROSS .........
    ALLDRIVE FOREVER

8. Predvolené Re: Diagnostika

Chcel by som vedieť kam sa zapojí, ked ako tu píšete do koncovky na diagnostiku maju vsetky auta rovnaký typ? da sa to aj do vitarky? ako to presne funguje..

Lokalita
    BA-Karlova Ves
    Moje Suzuki
    SX4 -1,6 DDiS

Od r.2000 sú všetky auta vybavené diagn.zásuvkou (v norme OBD II-16 pinová zástrčka). Umiestnenie vo Vitare-viď.príloha
    Priložené súbory Priložené súbory
    SUZUKI SX4 -1,6 DDiS,

10. Predvolené Re: Diagnostika

diky, a viete ako to merá spotrebu? či to vyhodnocuje z riadiacej jednotky všetko?

Strana 6 z 7 PrváPrvá ... 4567 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •