Strana 3 z 3 PrváPrvá 123
Zobrazenie výsledkov 21 až 23 z 23

Téma: SuzukiClub.sk na sociálnych sieťach

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Lightbulb Re: SuzukiClub.sk na sociálnych sieťach

Pridali sme fejsbúkové "Like" tlačítko, ktorým môžete "odporúčať" ako jednotlivé články zo SuzukiClub novín, tak aj jednotlivé témy vo fóre.

V článkoch je "Like" tlačítko v ľavej hornej časti po otvorení článku.
    V témách na fóre je v pravej hornej časti každej strany jednotlivých tém.

Tieto "voľby" však (pravdepodobne) fungujú len užívateľom, ktorí si prepojili svoj účet na Suzkiclub.sk s účtom na FB.

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    Po dnešnom update boli pridané na fóre 2 prvky týkajúce sa Facebooku.

Ten prvý nájdete na titulnej strane Články v ľavom stĺpci vo forme malého banneru. Jedná sa len o odkaz na SuzukiClub.sk stránku na Facebooku pre ľahšie nájdenie.

Druhý prvok nájdete na vrchnej lište - "F-connect".
    Tento prvok slúži na prepojenie vašich učtov na FB s účtami na SuzukiClub-e. Po kliknutí na tento prvok sa účty prepoja (na pár minút môže dôjsť k zablokovaniu prístupu na FB, pravdepodobne z dôvodu overovania) a následne by mal systém fungovať tak, že po prihláseni na SuzukiClub sa automaticky prihlásite aj na FB.

Pri spárovaní účtov sa objaví ponuka, či chcete využiť Avatara (obrázok z profilu) Facebooku pre účet na SuzukiClub-e. Ak zvolíte "áno", zmení vám avatar na SuzukiClube na rovnaký ako máte na Facebooku.
    Ak zvolíte "nie", avatary ostanú tak, ako ste ich mali samostatne na každej stránke nahraté.

Rovnako by malo byť možné niektoré aktivity na SuzukiClub-e automaticky zdielať na "Wall" Facebooku. V tejto veci ešte sám nemám úplne jasno, takže budem skúmať

V prípade, že budete chcieť upraviť prepojenie s Facebookom, prípadne prepojenie úplne zrušiť, kliknite na "Ovládací panel" na vrchu stránky. Následne v ľavom stĺpci ovládacieho panelu nájdite v časti "Moje nastavenia - Môj účet" voľbu "Upraviť prepojenia".
    Po kliknutí na túto voľbu sa zobrazí príslušné okno, v ktorom môžete vykonať editáciu prepojenia.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Re: SuzukiClub.sk na sociálnych sieťach

Od dnes má Suzuki Club svoju stránku aj na Google+ +SuzukiClub.sk

Kto je Google+ pozitívny nech sa páči.

Postupne ako bude čas, bude stránka dopĺňaná tak, aby sa obsahovo vyrovnala variantu na FB.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Thumbs up Re: SuzukiClub.sk na sociálnych sieťach

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    Pre všetkých užívateľov snáď najväčšieho socializačného "softwaru" na internete dávam do pozornosti, že SuzukiClub.sk má svojú skupinu už i na Facebook-u.
    Pripojte sa aj vy - SuzukiClub.sk na Facebook.com.
    Pripoj sa k nám na Facebooku. Zdieľame fotky, ktoré sa na fóre neobjavia.

Strana 3 z 3 PrváPrvá 123

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •