Strana 7 z 7 PrváPrvá ... 567
Zobrazenie výsledkov 61 až 70 z 70

Téma: Air filter

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3

Predvolené Re: Air filter

Citácia Pôvodne odoslal haz82 Zobraziť príspevok
    Aky model AIR Filter KN na Ignis II 1,3 mate?
    pomožte prosím!
    Ak sa pozrieš na prvú stranu, tak mám riešené priame sanie ak by si nechcel "iba" vložku. Je to robené na mieru a kúpene zo suzukishop.sk asi za 170€. Doporučujem zobrať rovno s tým aj čistiacu sadu.

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

A proč jen KN? Což tak filtry: http://tuning.autodoplnky.cz/filtry-green/
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

3. Predvolené Re: Air filter

Viem že to je téma pre Ignis, ale medzi rečou dával niekto do svojej Suzuki SX4 KIT priameho sania od K&N ?
    Niekde som čítal, že ked sa kúpi nekvalitná hruška, dostávajú sa nečistoty, a mikro častice do motora, a tým sa skracuje životnosť motora. Je niečo natom pravdy?

Lokalita
    Košice
    Moje Suzuki
    SX4 Urban Line 1,5 GS

pravda to moze byt, ale K&N patri medzi dodavatelov s kvalitnejsimi vyrobkami.. a zalezi aj na dôkladnosti impregnacie filtra olejom
    SX4 Urban Line 1,5 GS

Lokalita
    Prešov
    Moje Suzuki
    SX4, 1.6VVT, M16A, LPG - BRC

... mam zopar otazok pani ....
    ... urobim dobre ak do svojej SX4 ktoru mam na LPG dam sportovy vzduchovy filter? (hlavne kvoli dlhodobemu hladisku - auto si chcem nechat min.este 4 roky)
    ... chcem tam dat air filter SIMOTA .... iba vlozku do air boxu ... (samozrejme ze kupujem aj cistiacu sadu atd.) ...
    ... dakujem za kazdy nazor ... tu simotu mi odporucil kamarat .... v ich honda "spolocenstve" to mali v autach a velmi si to pochvalovali ... tak

Lokalita
    Košice-okolie,K.Olšany
    Moje Suzuki
    Suzuki Swist 1,3 16V G13BB

caute...dllho som tuna nebol a nedalo mi nereagovat kludne si mozte dat akykolvek vzduchovy filter ak to bude od renomovanych znaciek ako K@N, GREEN, Simota su to bavlnene filtre, vyhnut sa "neznackovym"cinsky lacnym filtrom za akciovu cenu 15 eur nakolko to bavlnu nevidelo!
    a necakajte od toho ze bude vyykon bude to iba zvuk a placebo efekt a este ze nemusite kupovat novy vzduchac setrite planetu, lebo to iba vyperiete a idete dalej (samozrejme este naimpregnujete, kvoli rypalom )
    Lada 1200, Nissan sunny 1,6 i sport coupe,Lancia prisma 1,5 ie, Suzuki swift 1,3 16V r.v. 2001

Lokalita
    Prešov
    Moje Suzuki

Citácia Pôvodne odoslal suzukac Zobraziť príspevok
    caute...dllho som tuna nebol a nedalo mi nereagovat kludne si mozte dat akykolvek vzduchovy filter ak to bude od renomovanych znaciek ako K@N, GREEN, Simota su to bavlnene filtre, vyhnut sa "neznackovym"cinsky lacnym filtrom za akciovu cenu 15 eur nakolko to bavlnu nevidelo!
    a necakajte od toho ze bude vyykon bude to iba zvuk a placebo efekt a este ze nemusite kupovat novy vzduchac setrite planetu, lebo to iba vyperiete a idete dalej (samozrejme este naimpregnujete, kvoli rypalom )
    ... dakujem za reakciu .... mne tak na 20% ide o trosku iny zvuk a tak na 80% mi ide o to, ze mam pokoj s menenim filtra z dlhodobeho hladiska .... o zvysovani vykonu a pod som ani neuvazoval ... mozno sa zlepsi pruznost ale to uvidim .... skor ma zaujimalo ci to nebude problem s tym LPG ....

Lokalita
    Praha CZ

Suzukáč dal naprosto vyčerpávající odpověď
    "horský sokol"

9. Predvolené Re: Air filter

mam KN 33-2075. Pasuje na suzuki sx4 1.6 88kW benzin.
    Je to lepšie riešenie ako vymieňať neustále papierový filter, ktory je bez tak predražený.
    Spoločnosť K&N je už po niekoľký rok za sebou vyznamenaná ocenením za svoje výrobky.
    A to, že je filter "športový " neznamená , že nemôže ísť do bežného auta. Pomôže to autu a aj majiteľovi.

Filter je úplne nový, nevybalený. Je už od výroby naimpregnovaný olejom.
    V bežnej premávke je treba filter vyčistiť a naimpregnovať až po viac ako 80.000 km.
    Pri správnom použití filter prežije auto. Cena € 55. Miesto - Martin alebo pošlem poštou.

Klikni pre väčší obrázok

Názov:	IMG_5295.jpg 
Zobrazení:	210 
Veľkosť:	90,3 KB 
ID:	7407 Klikni pre väčší obrázok

Názov:	IMG_5294.jpg 
Zobrazení:	198 
Veľkosť:	95,9 KB 
ID:	7408

tel.: 0915 382 688

Lokalita
    Prešov
    Moje Suzuki

... ja som v nedelu nahodil original vlozku SIMOTA ... pekne som ju naimpregnoval pockal kym nasiakne olejom, vsetko podla manualu ... zalozil A ???!!!.... cakal som kremese a dostal som suche oplatky ... cakal som nejaky super zvuk a nic ... ale ked som zacal jazdit az vtedy sa to prejavilo ... zvuk sa zmenil hlavne vo vyssich otackach ... vykon asi nenarastol ... ale podstatna vec je ta ze motor nabral na pruznosti ... a to doslovne ... jazdim na plyn a ked som siel po dialnici 130 a pridal som mu na 5tke ... nic moc ... ale od kedy som zalozil filter motor normalne zrychluje ... v nizsich otackach je jazda bezproblemova aj pri rozbiehani citit vacsiu pruznost motora ... spotreba ci stupla na LPG alebo klesla zatial neviem este som nevyvozil nadrz ... ale zatial sa mi to velmi paci

Strana 7 z 7 PrváPrvá ... 567

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •