Strana 2 z 7 PrváPrvá 1234 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 11 až 20 z 70

Téma: Air filter

Lokalita
    PETROVA VES-SKALICA
    Moje Suzuki
    SUZUKI SWIFT 1,3 GLX, AC, SE, r.v.2008

Predvolené Re: Air filter

spravna volba. ja som s nim nad mieru spokojny.

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Pekne, pekne
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport 1.5

Smile Re: Air filter

čaute chalani. chcel by som sa opytat jaky vzduchovy filter by som si mal dat na suzuki ignis sport 1.5 a ci by ste mi nejaky nevedeli zohnat dik

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

Citácia Pôvodne odoslal marekks Zobraziť príspevok
    iný variant otvoreného sania so športovým filtrom - viac roboty ale lepší efekt
    Romane vidíš to co já???
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Rosi: Nelakaj sa. Fotka je z anglickeho Ignisu Sport. Ta rozpera nie je v Ignise 1.3 Riesenie filtra celkom dobre.
    Daniel213: Ty mas Sporta? Na Sporta si mozes urobit sanie sam staci ti filter a kusok rurky:
    Foto sanie

Alebo si kupis sportovu vlozku do originalneho airboxu. KN nerobi priamo na Sporta ale ja ju tam mam a sedi dobre. Je to z nejakeho bmw tusim E30. Teraz sa mi to fakt nechce pozerat. Zajtra pozrem typ a napisem to sem.

Napadla ma este jedna varianta. Nalistuj si KN stranku a tam je cely kit pre Sporta tusim 57i. KN 57i air induction series.

Zohnat ti žiadny používaný neviem. Ale ak máš záujem kontaktuj Riegger.cz odtial mam svoju KN vlozku do povodneho airboxu.

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3

Citácia Pôvodne odoslal ROSI45 Zobraziť príspevok
    Romane vidíš to co já???
    Vidím Ale ako hovorí Dušan, je to Ignis Sport. Ten obrázok som tiež už pozeral dávnejšie, až potom mi to došlo, že sú inak veci rozmiestené v tom kufri No ak sa to podarí mne to tam narvať asi to bude prvý Ignis (ne)sport s rozperou Ináč to sanie má vyriešené celkom fajn...možno to tak skúsim tiež, aspoň by sa využil ten airbox.

Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport 1.5

Cool Re: Air filter

Duch: hej hej mam cierneho momo disky 17" remus cele vedienie a taq nom no len ja chcem aby to malo sportovejsi zvuk nehovorim ze to nema ale trosku hrubsi by bol fajn v tych nizkych otackach. a ty mas tiez sporta?? ok pokukam to dikes zatial

Aky je rozdiel kebyze si dam sportovy filter do airboxu alebo si dam sisku?
    ako zvukovo, vykonovo, dynamicky, a tak DIK

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Zvukovo je lepsia siska. Robi viac hluku. Dynamicky a vykonovo je to tazko povedat. Velmi zalezi na prevedeni sania. Siska je odkryta moze tahat teply vzduch, taktiez moze na nu padat prach a vsetok bordel pod kapotou. Napriek tomu je to dost popularne. Ja som mal tiez sisku par rokov a bol som spokojny. Dal som si sportovu vlozku len kvoli predpisom na pretekoch a vykonovo sa nic nezmenilo akurat je to tichsie. Mozno to bolo aj tym ze vlozka je nova a filter uz ma za sebou asi 50 tis km aj ked bol kazdych 15 tis km cisteny. To uz musis vediet ty co chces

Tiez mam Sporta, v podpise mam link tam najdes fotky a popis. Alebo aj tu na fore je toho dost. Odkial si? Dost ma zaujimaju ludia ktori maju na Slovensku Ignis Sport
    Naposledy upravil Duch; 12-06-2010 o 18:07

Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport 1.5

Smile Re: Air filter

zapadne slovensko a kolko ludi ma tu sportku??
    a nemohol by si mi sem pls dat link alebo nejake linky na sisku? dik
    chcel by som nejaku taku lepsiu ale nie moc drahu diks

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Zapadne Slovensko? Heh ja som z Nitry Viem ze jeden Sport je v Roznave (cierny), druhy je v Ruzomberku v bazari na predaj (zlty), Ja mam strieborneho a ty si stvrty v poradi ako sa zda.

Hotovych kitov sania je len zopar.

KN Kit

Suzuki Sport Kit

Su dost drahe ale fantazii sa medze nekladu. Kludne si mozes spravit vlastne sanie.

Varianta 1
    Varianta 1 - foto 2

Kupis si najlepsie KN filter za nejakych 70 €, hlinikovu ohybnu rurku za 10 € este nejaku trubku na spojenie filtra a klapky, trubu premiestnis z predu na bok a mas hotove sanie.

Varianta 2

Varianta 3 Toto asi jedine na zavodne ucely. Po tom ako by si dal dole svetlo to moze byt celkom sranda

Varianta 4 Aj takto sa to da spravit. Je tam len vymenena vlozka filtra a odstraneny ten tlmic v sani.

Napis na seba nejaky kontakt, nech mozme pokecat aj mimo fora Icq alebo FB. O tyzden v sobotu bude v Puchove slalom, pridi sa ukazat, najlepsie aj si zajazdit Suzuki ma aj samostatnu kategoriu Suzuki Cup okrem objemovej kategorie.

Strana 2 z 7 PrváPrvá 1234 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •