Strana 1 z 4 123 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 39

Téma: Ochranná plachta proti krúpobitiu

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Ochranná plachta proti krúpobitiu

Máte niekto skúsenosti s týmito ochrannými plachtami?

Píšu, že je podšitá v oblasti kapoty, čelného skla a strechy 4mm stlačenou penou zabezpečujúcou ochranu proti krúpobitiu.
    Len ta cena je dosť šialená, 94 euro

Predvolené Re: Ochranná plachta proti krúpobitiu

Ja mam nieco podobne ale nie original nakolko viem ako v TN okoli minuly rok dodrvilo auta. Hento kde si dal odkaz nevyzera zle len sa mi to zda zbytocne drahe aj ked ak to zachrani auto tak to stoji zato. Ja ked vidim ze sa blizi nieco tak radsej zbehnem dolu k autu. Ja som rozmyslal uz minuly rok o Celtovine mali by to este vyrabat v Revucej original. Sklotex lykotex firma. Pochadzam odtial chodiem tam ak tam budem pozriem sa nato. Aj ked neviem ci to robia aj s nejakou vypchavkou penou. Ale mozno aj...popýtam sa
    Naposledy upravil marcelko; 10-06-2009 o 10:33

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Super, daj vedieť!
    Lebo ja nad tým celkom vážne premýšľam, práve kvôli minuloročnej skúsenosti

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

Ochranné plachty na Ignis a Swift - velikost M - 1664 Kč....to je cena přijatelnější ne ?

...o pár minut později. Tak na to čumím. Stačí překliknout z SK na CZ.
    Stejně mi ty přepočty nějak nesedí. Jinak je to stejný obchod jaký udává Suuzuukii.
    Naposledy upravil ROSI45; 10-06-2009 o 19:55

Zistoval som to ale nerobia to so ziadnou vnutornou penou alebo niecim podobným. Ja rozmyslam ze asi kupim original tu plachtu. Akurat tu presla brutalna burka cakal som aj krupy nastastie nic ale staci raz a stoji to zato ked je auto s tou plachtou orig. zakryte

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

Dvě předešlá auta byla poznamenaná kroupami. V jednom jsem seděl a rukama držel šíbr, aby se nevysklil. Od té doby mám z černých bouřek fóbii. Kdo to zažil ví své. Plachta bude!

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal ROSI45 Zobraziť príspevok
    Od té doby mám z černých bouřek fóbii.
    Tak to sme dvaja

Páni neviem si nejako rady teda rozhodnut sa s tou plachtou proti tym krupom.
    Pozeram rozmery ale nic sa mi nahodí. Bude je moc dlha alebo kratka na moju SX4. rozmer L by aj sedel ale na vysku zase je kratka. V tech.preukaze mam d: 4100 š: 1730 v: 1555. Neviem ci sa to mysli ta plachta v rozmeroch po spodok napr.vysky karoserie, inak by stacila potom L velkost alebo celkova vyska auta ako je v tech. preukaze.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Počuj, na tej stránke, čo som hore písal, majú priamo veľkostnú tabuľku podľa konkrétnych značiek áut a modelov.
    SX4 tam možno ešte nie je, ale Ignis sa mi zdá že hej. Ja som si kukal na Splasha, tiež tam nebol, ale Wagon R+ tam je, a to je prašť jak uhoď.

Osobne si myslím, radšej nech ja väčšia a sa vála po zemi, ako by mala skončiť v polovici dverí

Prave som pisal predajcovi do tych ciech som zvedavy ci odpise lebo L-ko sa na SX4 hodi je tam aj rezerva na dlzku a sirku len ta vyska chyba niekolko cm. Ale to som mal rozmery vysky z tech.preukazu. Ak sa to mysli len od strechy po spodok karoserie zboku tak to L by malo byt akurat myslim. Vyska plachty L je 121 a auto je 155 ale od zeme tak hadam by to malo byt OK

Strana 1 z 4 123 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •