Strana 3 z 3 PrváPrvá 123
Zobrazenie výsledkov 21 až 23 z 23

Téma: Pískanie kolesa

1. Predvolené Re: Pískanie kolesa

Citácia Pôvodne odoslal Deezel Zobraziť príspevok
    ... môže to byť kľudne iba bordel - kamienok alebo niečo tvrdšie medzi kotúčom a ochrannou krytkou z vnútornej strany kotúča. Nemá to nič so zatáčaním a brzdením. Dosť ťažko sa to odtiaľ vyberá. Naposledy som z toho miesta vyberal kamienok na felde. Na Ignise je to podobné.

Ahojte tiež mám taký problém už to trvá asi druhý týždeň no len neviem bojím sa či to nebude ložisko v kolese mne to robí ľavé zadné koleso a keď som stál tak sa aj dosť zahrieva elektrón bol dosť teplý oproti ostatným. Alebo žeby to mohli robiť tiež tie plienky na zadnom kotúči ? Dnes skúsim zájsť do servisu a spýtať sa nato. Možno sú už aj brzdy opotrebované ešte asi neboli menené od výroby.

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki
    SX4 GL/AC Plus 4x4, 1,6 VVT 88 kW

Predvolené Re: Pískanie kolesa

Citácia Pôvodne odoslal Mirec.MK6 Zobraziť príspevok
    asi neboli menené od výroby.
    Nebyly měněny od výroby čeho a kdy?
    Vyplň si v podpisu co máš za auto. Máš tady dva příspěvky. Jeden v sekci Swift 2010 a druhý v sekci Ignis.
    O jakých autech nebo motorkách nebo lodích je řeč?

3. Predvolené Re: Pískanie kolesa

Mám Swift 2011 1.2 GS (FZ,NZ) bol som v servise sa pýtať a objednať na výmenu bŕzd dúfam že to je len opotrebením. Mechanik povedal že to môže zostávať vysieť brzdová platnička. Ale zaujímavé je tiež že mi to robí väčšinou vľavo točivéj zatáčke.

Strana 3 z 3 PrváPrvá 123

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •