Zobrazenie výsledkov ankety: Kúpili by ste si hybrid?

Hlasujúcich
57. V tejto ankete nemôžeš hlasovať
  • Áno, aj za súčasné ceny na trhu.

3 5,26%
  • Áno, ale ceny by museli ísť poriadne dole.

46 80,70%
  • Nie, v žiadnom prípade.

8 14,04%
Strana 5 z 16 PrváPrvá ... 3456715 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 41 až 50 z 153

Téma: Hybrid - kúpili by ste si ho?

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

Predvolené Re: Hybrid - kúpili by ste si ho?

Citácia Pôvodne odoslal Kulinecko Zobraziť príspevok
    Co tam po hybride.. Treba nasetrit a kupit rovno elektromobil. Tak napriklad od Tesla motors tento: Tesla Motors 2008 - sportovní auto na elektřinu
    zrychlenie 0-100 ma pod 4 sekundy, maximalka cez 200kmh, a na jedno nabitie dojazd skoro 400km.
    Pripadne luxusny sportiak a'la maseratti tu: Tesla predstavila model S
    ...a jezdit s tím můžeš akorát na Slovakia-ringu
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

A to uz preco myslis ze iba na slovakia ringu? ved je to normalne robene do cestnej premavky..

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

Citácia Pôvodne odoslal Kulinecko Zobraziť príspevok
    A to uz preco myslis ze iba na slovakia ringu? ved je to normalne robene do cestnej premavky..
    Jen ne na stav vašich i našich vozovek. Tak jsem to myslel
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

Jo tak to si spravne napisal no myslim ze horsie jak ta Vasa cesta do Prahy to uz byt nemoze je to zial katastrofa, co uz narobime v kazdom pripade tu Teslu S mat nato prachy by som bral, aj za cenu nasich ciest

Lokalita
    Praha CZ

Možná se najde pár extravagantních zelených, bohatých motoristů co si koupí hybrid, ale v momentě kdy to bude potřebovat hybridní opravu, tak to nezaplatí nikdo. Myslím, že levnější by byla oprava raketoplánu.
    "horský sokol"

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Talking Re: Hybrid - kúpili by ste si ho?

Citácia Pôvodne odoslal Beaumont Zobraziť príspevok
    ..... ale v momentě kdy to bude potřebovat hybridní opravu, tak to nezaplatí nikdo. Myslím, že levnější by byla oprava raketoplánu.

7. Predvolené Re: Hybrid - kúpili by ste si ho?

Klikni pre väčší obrázok

Názov:	01..jpg 
Zobrazení:	111 
Veľkosť:	95,6 KB 
ID:	2921
    Ja som si ho kúpil, mám ho asi mesiac, zatial najazdených cca 6000km, maximálna spokojnosť. Už by som si bežné auto nekúpil.
    Netvrdím že je to auto pre každého (hlavne s prihliadnutím na cenu) ale každému by som ho iba odporučil. Snáď sa raz aj u nás dožijeme toho čo na západ od nás je dnes bežné, rôzne výhody, daňové úlavy, parkovanie zdarma a podobne.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Ja súčasné hybridy už nejakú dobu vnímam len ako módny výstrelok, ktorý je v reále slepou uličkou a ako som už niekoľko krát spomenul, fakt som zvedavý kedy a či niekedy sa dostane na verejnosť nejaká seriózna štúdia pojednávajúca o reálnej ekologickej záťaži, ktorú súčasné hybridy predstavujú pre životné prostredie.
    Autá na baterky to nemá budúcnosť. Oveľa "rozumnejšia" je vodíková alternatíva.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal costelo Zobraziť príspevok
    Lebo sme tisíc rokov za opicami. Ja som bol v Grécku pred 30 rokmi a tam na každej pumpe a v každom obchode, kde sa dali kúpiť batérie akéhokoľvek druhu boli aj zberné nádoby, kde si mohol hneď použité batérie vložiť. U nás to nebude asi ani v roku 4000. A s tou elektrikou máte pravdu, je to taká istá špinavá energia, ako všetky ostatné okrem slnečnej.....
    Costelo, zber je jedna vec a zlikvidovanie druhá. Ja nemám na mysli takú záťaž prostredia, keď nejaký blbec šlahne batériu do potoka, ale to čo obnáša batériu vyrobiť, zrecyklovať, zničiť atď.

Lokalita
    Praha CZ

Citácia Pôvodne odoslal hathaway Zobraziť príspevok
    Ja som si ho kúpil, mám ho asi mesiac, zatial najazdených cca 6000km, maximálna spokojnosť. Už by som si bežné auto nekúpil.
    Netvrdím že je to auto pre každého (hlavne s prihliadnutím na cenu) ale každému by som ho iba odporučil. Snáď sa raz aj u nás dožijeme toho čo na západ od nás je dnes bežné, rôzne výhody, daňové úlavy, parkovanie zdarma a podobne.
    Jenomže všechny tyto potenciální úlevy jsou na úkor ostatních "nehybridů", o čemž rozhoduje erár podle své úvahy, a ostatní to tak akorát zaplatí v daňových přirážkách a výsledný efekt není žádný. Radovat se mohou leda tak zelení teroristi.
    "horský sokol"

Strana 5 z 16 PrváPrvá ... 3456715 ... PoslednáPosledná

Tagy tejto témy

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •