Zobrazenie výsledkov ankety: Kúpili by ste si hybrid?

Hlasujúcich
57. V tejto ankete nemôžeš hlasovať
  • Áno, aj za súčasné ceny na trhu.

3 5,26%
  • Áno, ale ceny by museli ísť poriadne dole.

46 80,70%
  • Nie, v žiadnom prípade.

8 14,04%
Strana 4 z 16 PrváPrvá ... 2345614 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 31 až 40 z 153

Téma: Hybrid - kúpili by ste si ho?

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

Predvolené Re: Hybrid - kúpili by ste si ho?

Já nevím. Přijde mi to jezdění na elektriku divné. Nikde jsem nečetl pojednání na kolik vychází 1 ujetý kilometr, kolik mě bude stát energie a kolik elektriky se stále vyrábí spalováním fosilních paliv - zejména uhlí. To je potom podivná ekologie.
    To zas bude mít šéf Čezu kšeft! To je moje odpověď na hybridy.
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Na tom je tiež kus pravdy Láďo. A ako som už pár príspevkov dopredu spomenul, fakt by ma zaujímalo akú reálnu záťaž na ekológiu predstavujú akumulátory z týchto hybridov, ktoré skôr alebo neskôr bude treba vymeniť a ekologicky zlikvidovať. Doteraz som sa o týchto veciach nikde nedočítal? Prečo?

Moje Suzuki
    SX4 GS 4x4

Lebo sme tisíc rokov za opicami. Ja som bol v Grécku pred 30 rokmi a tam na každej pumpe a v každom obchode, kde sa dali kúpiť batérie akéhokoľvek druhu boli aj zberné nádoby, kde si mohol hneď použité batérie vložiť. U nás to nebude asi ani v roku 4000. A s tou elektrikou máte pravdu, je to taká istá špinavá energia, ako všetky ostatné okrem slnečnej. Jedine slnečná by možno stála za úvahu, ale sa nekoná, lebo by bola satarmo a nedali by sa z toho ťahať ďalšie prachy. A prvotná investícia by bola taká vysoká kvôli tomu, že by si to nikto nekúpil. Niečo podobné ako plyn. Vysoká investícia na začiatku tak do toho ide len málo ľudí. A ja sa smejem a spotreba mi stále stúpa lebo sa nedokážem krotiť.
    Do Suzuki.
    Wartburg 353 -1000, 66-75/ Wartburg353W, 75-79/ Wartburg 353W Combi, 79-98/ Wartburg 353W 98-00/ Fiat 126,00-01/ Škoda Rapid 1,3 01-03/ Suzuki Swift 1,3GLX 85k 03-08/ Suzuki SX4 GS 4x4 + GAZ69 80-,+JEEP Grand Cherokee 2,5TD

Lokalita
    Dubnica nad Váhom

Však možno časom napadne konštruktérov spraviť strechu zo solárnych článkov, aby aspoň nejakým percentom dobíjali akumulator
    Škoda 100, 120gls, Octavia super r.v.62, Ignis 1.3 4WD

Hybrid? Hudba budúcnosti. Ten dnešný má mizernú mernú kapacitu akumulátorov, a neprimerane predraženú technológiu. Návratnosť v nedohľadne životnosti auta. Ak sa niečo z toho zmení, tak možno nad ním pouvažujem.
    Škoda Octavia 1.9 TDi AGR 1/1998, Škoda Octavia 1.9 TDi PD BKC 1/2006

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS

Dnesne hybridy - zatial nezmysel. Ale nejak to otestovať musia a predat sa da vsetko

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

Citácia Pôvodne odoslal costelo Zobraziť príspevok
    Jedine slnečná by možno stála za úvahu, ale sa nekoná, lebo by bola satarmo a nedali by sa z toho ťahať ďalšie prachy.
    Trošku tě vyvedu z omylu. V Čr. jsme o krok ve předu. Kde se hneš, zejména na Jižní Moravě, na spoustě polí místo obilí rostou sluneční elektrárny. ČEZ slíbil TAKOVÉ výkupní ceny, že se tady bude opět zdražovat el.energie. Už i tak skoro vedeme evropský žebříček.
    Přijde to ze zpožděním i na Slovensko, tak jako balené rohlíky .

Sorry za
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS

Citácia Pôvodne odoslal ROSI45 Zobraziť príspevok
    Přijde to ze zpožděním i na Slovensko, tak jako balené rohlíky
    Tie chvalabohu neschvalili u nas Asi kvoli ekologii, aby ju nezatazli tie igelity od rohlikov

Lokalita
    Košice
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 2WD, M13A, 2006

Hybrid?

Ani nie, skôr alternatívny pohon, napr. čisto slnečná energia. To by sa potom dalo nazvať že ECO.
    Suzuki Ignis 1.3, 2WD, 2006
    LPG Stag

Co tam po hybride.. Treba nasetrit a kupit rovno elektromobil. Tak napriklad od Tesla motors tento: Tesla Motors 2008 - sportovní auto na elektřinu
    zrychlenie 0-100 ma pod 4 sekundy, maximalka cez 200kmh, a na jedno nabitie dojazd skoro 400km.
    Pripadne luxusny sportiak a'la maseratti tu: Tesla predstavila model S

Strana 4 z 16 PrváPrvá ... 2345614 ... PoslednáPosledná

Tagy tejto témy

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •