Zobrazenie výsledkov ankety: Kúpili by ste si znova Suzuki? Ak áno, aký model?

Hlasujúcich
69. V tejto ankete nemôžeš hlasovať
  • Nie

7 10,14%
  • Áno - Swift

12 17,39%
  • Áno - Splash

1 1,45%
  • Áno - Ignis

3 4,35%
  • Áno - SX4

23 33,33%
  • Áno - Grand Vitaru

23 33,33%
  • Áno - Kizashi

0 0%
Strana 6 z 7 PrváPrvá ... 4567 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 51 až 60 z 63

Téma: Kúpili by ste si znova Suzuki?

Lokalita
    Vrable
    Moje Suzuki
    Suzuki SX4 1.5 GLX 99PS

Predvolené Re: Kúpili by ste si znova Suzuki?

sak mame sx4ku staru, ta prezije setko, este ma len 44000km

Lokalita
    Praha CZ

Citácia Pôvodne odoslal deividmanBB Zobraziť príspevok
    ... ked clovek porovna skyactiv G a M16A tak je to rozdiel.
    "Zastaralý" a nespolehlivý motor M16A se skutečně nedá porovnat se Skyactiv G Engine a s podobnými sofistikovanými motory, kde kompresní poměr 11:1 už je málo, s jejich komplikovanými výfukovými systémy, turbodmychadly, vícenásobnými katalyzátory, přímým vstřikem s vysokotlakými čerpadly atd.
    S takovým motorem se člověk dostane z místa A do místa B za podstatně kratší dobu, za menší peníze, spolehlivě a bez starostí a hlavně tak nějak s celkově lepšími pocity. Morálně zastaralý M16A je vyloženě pro ostudu !
    "horský sokol"

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

Naprosto souhlasím! Čím víc hovadin navěšených kolem bloku, tím lépe!
    Upřímně mě se...e, že se mě na motoru po 105tis.km ještě nic nepodělalo. Třeba se teď po výměně svíček něco porouchá.
    Naposledy upravil ROSI45; 25-11-2013 o 11:57
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

Lokalita
    Vrable
    Moje Suzuki
    Suzuki SX4 1.5 GLX 99PS

Citácia Pôvodne odoslal Beaumont Zobraziť príspevok
    "Zastaralý" a nespolehlivý motor M16A se skutečně nedá porovnat se Skyactiv G Engine a s podobnými sofistikovanými motory, kde kompresní poměr 11:1 už je málo, s jejich komplikovanými výfukovými systémy, turbodmychadly, vícenásobnými katalyzátory, přímým vstřikem s vysokotlakými čerpadly atd.
    S takovým motorem se člověk dostane z místa A do místa B za podstatně kratší dobu, za menší peníze, spolehlivě a bez starostí a hlavně tak nějak s celkově lepšími pocity. Morálně zastaralý M16A je vyloženě pro ostudu !
    stale lepsi skyactiv, ktory je stale atmosferou, ako trapne 1.2, 1.4, 1.8, 2.0 tsi od germancov, ktore pri 6000 otackach dunia a nejdu...

Lokalita
    PB
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 1,9 DDiS 2007

Hold Japončíci to z benzínom vedia, a v nafte sa im to tiež veľmi podarilo a to bez močovinoveho PDF. z čoho majú frantíci veeeelku hlavu v ich HDI.

Benzín čo papá v CX 5 6.6 l v AWD je celkom super a v trojke nejakych 4,... . no asi v budúcnosti presedlám na petrolejku .

len aby si SUZUKI trochu švihlo s vývojom.

Len CX5 je čisto cestné SUV a v blate jej to moc nejde.
    Naposledy upravil durell; 25-11-2013 o 15:44
    Dobrú strojarinu, môže pokaziť len elektrika.

Lokalita
    Praha CZ

stale lepsi skyactiv, ktory je stale atmosferou...
    Jenomže už je tam ten přímý vstřik, což obnáší vysokotlaké palivové čerpadlo se systémem Common rail a vysokotlaké vstřikovače, jejichž trysky jsou tak malé že do nich nesmí dostat ani mikroskopická častečka nečistoty, což dobře koresponduje s diskutabilní kvalitou benzínu.
    Zkrátka a dobře, raději bych zůstal u nepřímého vstřiku s distribučním tlakem 4 bary, než se potýkat s problémy související s přímým vstřikem a tlakem až 400 barů.
    "horský sokol"

Lokalita
    kraj ZA
    Moje Suzuki
    F16 E 1.6i 4x4

my sa nevieme rozhodnut, ci kupit novu sx4ku, alebo posetrit trochu a kupit mazdu cx5, predsa ked clovek porovna skyactiv G a M16A tak je to rozdiel.
    podobnu dilemu riesime aj u nas doma ...
    Len porovnavat CX-5 a S-Cross je tak trosku mimo misu, nie len motoricky, rozmerovo (exterier, interier a kufor) ale hlavne cenovo ...

Klasicka SX4 1.6i 4x4 GLX(SE) spolu s doplnkami ... cca 11.900 a viac, S-Cross 1.6i 4WD Premium ... od 19.000 a viac, S-Cross 1.6i 4WD Elegance ...od 20.500 a viac.
    CX-5 2.0i 4WD Challenge ... od 26.400 a viac, CX-5 2.0i 4WD Attraction ... od 28.300 a viac. Premium je priblizne to co Challange a Elegance +- odpoveda Attraction.

Teraz este dobieha akcia na Mitsubishi ASX 1.8 D Invite 4WD za 20.800 a viac. Len to je uz diesel a ja potrebujem benzin (+- 20 tkm/rok).
    Z tohoto dovodu nepresli prvym kolom nasledujuce auta: Altea Style XL TDI 4x4 (Exclusive+4kids), VW Golf VII Variant 1.6 TDi 4Motion, S Octavia III Combi 1.6 TDI 4x4. Cena a vybava vsetkych aut je +- detto ...
    Su to vsetko diesel a ako bonus navyse majitel dostane miesto na stupni vitazov v kategorii najviac kradnute auta ...
    Nova CR-V je cenovo na tom podobne ako CX-5, Qashqai uz pomaly dobieha, Subaru je mimo rozpocet a viac v tejto kategorii (4WD benzin od 20.000 do 22.000) uz asi sa kupit neda... (Duster by u manzelky nepresiel ani nahodou).
    ex cars: ...
    current cars: Fiat Sedici 1.6i 4x4 Emotion (from 12-08) / Suzuki SX4 S-Cross 1.6i 4x4 Elegance (from 12-13)

Lokalita
    Vrable
    Moje Suzuki
    Suzuki SX4 1.5 GLX 99PS

ja som porovnaval to co mne vyhovuje cize sx4 scross 2wd exclusive benzin s cx5 2wd chalenge a vyslo to 18700 vs cca 26000, cize dost rozdiel, ale myslim si, ze by sme si vystacili aj s sx4kou, ale predsa mazda je aj vyzorovo niekde inde... i ked sx4ka tiez nie je na zahodenie v tej fialovej farbe a s elektronmi..

Lokalita
    PB
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 1,9 DDiS 2007

CX5 môžme porovnávať s GV aj keď je to neporovnatelné - nemá redukciu ani lock. CX je cestna leštenka - ale pekná a aj vo mne vzbudzuje sympatie.

CX5 nevie simulovať uzavierky - takže jej priechodnosť na šmyklavom kopčeku je nízka a dve kolá vo vzduchu do kríža = nepohne sa. Yetina sa dostane dalej.
    Dobrú strojarinu, môže pokaziť len elektrika.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal bubak99 Zobraziť príspevok
    Jasne ze kupil a aj sa tak stalo po havarii mam presne takeho isteho Svistika sportika.

Za chvíľu už budú fakt tieto malé atmosféricke "hot-hatch-e" raritou. Práve som čítal, že Twingo 3.generácie bude síce nakoniec zas aj vo verzii RS, ale dostane fúkanú 1,2TCe 103kW a motor vraj vzadu pod batožinovým priestorom... T.z. že to bude zadokolka?

Strana 6 z 7 PrváPrvá ... 4567 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •