Zobrazenie výsledkov ankety: Kúpili by ste si znova Suzuki? Ak áno, aký model?

Hlasujúcich
69. V tejto ankete nemôžeš hlasovať
  • Nie

7 10,14%
  • Áno - Swift

12 17,39%
  • Áno - Splash

1 1,45%
  • Áno - Ignis

3 4,35%
  • Áno - SX4

23 33,33%
  • Áno - Grand Vitaru

23 33,33%
  • Áno - Kizashi

0 0%
Strana 3 z 7 PrváPrvá 12345 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 21 až 30 z 63

Téma: Kúpili by ste si znova Suzuki?

Moje Suzuki
    SX4,1.6 GS, AT

Predvolené Re: Kúpili by ste si znova Suzuki?

Ja sa na SX 4 zatial stazovat nemozem, par much ma(la), ale len naozaj drobnosti... Lejem do nej, len benzin...a tusim tam mam este zimnu zmes v ostrekovacoch..nejak nie je treba striekat No.... ale uz si ju asi nekupim..lebo cakame prirastok a jaks-taks sa mozno este narveme..ale ked pride aj prirastok c.2 , tak uz asi tazko Na GV a Kizashi mat nebudem(e), zvysna flotila Suzuki je mala...takze o rok -dva, budem musiet zalovit v konkurencnych vodach
    2016- Opel Zafira 1,9 CDTI
    2011-2016 SX 4 , 1.6 GS/ AT Urban Line

Lokalita
    PB
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 1,9 DDiS 2007

Citácia Pôvodne odoslal vedek Zobraziť príspevok
    Ja sa na SX 4 zatial stazovat nemozem, par much ma(la), ale len naozaj drobnosti... Lejem do nej, len benzin...a tusim tam mam este zimnu zmes v ostrekovacoch..nejak nie je treba striekat No.... ale uz si ju asi nekupim..lebo cakame prirastok a jaks-taks sa mozno este narveme..ale ked pride aj prirastok c.2 , tak uz asi tazko Na GV a Kizashi mat nebudem(e), zvysna flotila Suzuki je mala...takze o rok -dva, budem musiet zalovit v konkurencnych vodach

Ak by stačila aj jazdenka, tak nebudeš musieť - stačí len dostatok trpezlivosti a najdeš káru za super prachy a v dobrom stave.
    Dobrú strojarinu, môže pokaziť len elektrika.

Lokalita
    Piešťany
    Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD Navi 2012

Tak som dosiahol na mojej SX4 4x4 NAVI prvých 5000 km a 4 mesiace prevádzky, a tak je tu možno priestor na prvé skúsenosti a rekapituláciu.
    Pri výbere som sa rozhodoval medzi SX4, Astrou, C4, Aurisom a Mazdou3. Všetko cca v jednej cenovej kategórii a tak nakoniec po dlhých úvahách a prečítaní rôznych diskusií vyhrala Suzuki, vďaka benefitom, ktoré ostávajúce značky nemali. (4x4, NAVI, bezkľúčove ovládanie a až na elektronické blbosti typu automatické svetlá a stierače full výbava). Veľkosťou síce najmenšia ale pre mňa a dve deti zatiaľ absolútne dostačujúca. Mal som predtým iných Japoncov a presvedčili ma o spoľahlivosti, tak aj preto ako prvé vypadlo z výberu Opel a Citroen. No a aké sú moje skúsenosti s Suzuki? Do včerajška takmer pozitívne, ale to som si trocha pokazil čítaním tohto fóra a skúsenosťou člena nesx4 a jeho problémom s obitými lemami od štrku. Ráno som si to tiež obzrel a našiel som to ešte v horšom stave, ako mal nesx4. Hlavne pravá strana pri ochrannom plaste je v dĺžke 10 cm obitá a krásne hrdzavá. Studený pot a zlosť na chybu inžinierov v SUZUKI čiastočne napravil prístup servisu v PN a bezproblémové objednanie na záručnú opravu s tým, že tam po oprave laku nalepia ochrannú fóliu, ktorá tam mimochodom mala byť podľa mňa hneď, ako auto zliezlo z výrobného pásu. Dlhý úvod, ktorý by som ešte do včerajška nepísal. Ale vrátim sa k celkovým poznatkom s týmto autom. Jazdné vlastnosti hodnotím ako celkom v pohode. Benzínová 1,6 po okreskách stačí akurát, spotreba sa ustálila na 7 litroch, vysoký posed je fajn a zlý výhľad doľava už neriešim, naučil som sa predkláňať a zakláňať za volantom Štvorkolku som zatiaľ iba vyskúšal v zime a teším sa na ďalšiu, aby som otestoval najväčšiu výhodu tohto auta. Bezklúčový systém je užitočná vec hlavne, keď nesiete plné tašky s nákupom a stačí len stlačiť tlačidlo na dverách, len nesmiete zabudnúť na to, že príručnú tašku s vysielačom musíte mať nablízku, lebo inak je zablokované štartovanie. Interiér je oproti iným podobným značkám strohý a použité plasty sú fakt mizerné. Spätné zrkadlo sa natriasa v rytme slovenských dier na cestách, ale inak všetko funguje ako má. Mal som strach z palubovky a jej zlej reputácii, ale zatiaľ nič nevrzgá a nehrká. Na tom som alergický. Čo ale potvrdilo svoju nekvalitu, je sedadlo vodiča. Po dvoch mesiacoch začalo pod mojimi poctivými 100 kilami pukať a klopať, a to pri každom pohybe a smere. Ako to tu už niekto písal, ako keby bola pod sedačkou zabudnutá fľaša s vodou a pri každej zmene polohy auta narazila do sedačky. Dá sa s tým zatiaľ žiť a riešiť to budem pri prvej garančke. Mám verziu NAVI a tak pár postrehov aj s prístrojom CLARION. Funkcie, ktoré to obsahuje sú fajn, ale reálne využívam okrem rádia iba bluetooth handsfree. Zadná kamera ešte čaká na zabudovanie a prehrávať filmy alebo pozerať telku v aute som ešte za potrebu nemal. Navigácia tam je, ale oveľa radšej využívam navigáciu v mojej nokii, ktorá je podrobnejšia a využíva aj názvy ulíc. Ale možno niekedy prídem na chuť aj tejto zabudovanej automape, hlavne, keď sa mi podarí zaktualizovať si jej verziu. Takže ako som písal v úvode, až do včera v podstate plná spokojnosť s Suzuki, ráno mi síce zamrzol úsmev na tvári, ale snáď to dobre dopadne. Či by som kúpil znova? Popravde neviem, dnes za tieto peniaze je slušný výber iných áut, ale keď zrátam plus a mínus, tak zrejme výsledok by bol rovnaký pre SX4.

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

V ankete mi chýba Kizashi. Aj keď si ho asi nikdy nekúpim, chcel by som sa na ňom aspoň previezť. Ale nie iba tak okolo showroomu...
    Inak GV je fakt dobrá voľba.
    Suzuki Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

Ignis 4x4 by som novy kupil aj hned.
    Ignis (1 x 2WD + 2 x 4WD) = Ignis FANATIK

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal fotograf Zobraziť príspevok
    V ankete mi chýba Kizashi.
    Doplnené V čase založenia ankety ešte Kizashi nebolo narodené.

Moje Suzuki
    SX4,1.6 GS, AT

durell Nuz jazdenka je len ako nudzove riesenie Kedze mam automat..uz ine ani nechcem ...je jazdenkova ponuka znacne obmedzena..a kupovat ojazdene auto s AT je v nasich koncinach riziko Ked budem brat dalsie auto..tak zase len nove.. No a vzhladom na moju penazenku vs cena Suzuki vs potreba priestoru to vidim blede..jedine, ze by prisla nova vacsia SX4 (snad sa buduci rok dockame) v cene cca sucasnej..tak potom, ano Suzuki
    2016- Opel Zafira 1,9 CDTI
    2011-2016 SX 4 , 1.6 GS/ AT Urban Line

Lokalita
    Nové Zámky
    Moje Suzuki
    SWIFT GLX 1.3

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    Doplnené V čase založenia ankety ešte Kizashi nebolo narodené.
    škoda že som si už svoj hlas dal na GV lebo Kizashi je prekrasne auto videl som ho vystavené v jednom obchodnom dome

Lokalita
    Praha CZ

Citácia Pôvodne odoslal pollo Zobraziť príspevok
    škoda že som si už svoj hlas dal na GV lebo Kizashi je prekrasne auto videl som ho vystavené v jednom obchodnom dome
    Překrásné je, to je pravda, ale BMW je lepší. Zůstaň raději u GV.
    "horský sokol"

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

Citácia Pôvodne odoslal Beaumont Zobraziť príspevok
    ale BMW je lepší
    No! Víc jsem psát nechtěl, ale musím alespoň deset znaků
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

Strana 3 z 7 PrváPrvá 12345 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •