Strana 2 z 4 PrváPrvá 1234 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 11 až 20 z 37

Téma: Kúpa Grand Vitara 2,0 TDi

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Re: Kúpa Grand Vitara 2,0 TDi

Citácia Pôvodne odoslal pedrito Zobraziť príspevok
    Nie je problem, ked sa nieco prelakuje, alebo opravi, problem je, ked sa to pri predaji auta neuvedie a zistis to az pri obhliadke auta .. ....
    To je fakt

A preco prave GV 2,0TDi?
    Ignis (1 x 2WD + 2 x 4WD) = Ignis FANATIK

3. Predvolené Re: Kúpa Grand Vitara 2,0 TDi

No GV 2.0 Tdi sa mi zdala najvhodnejsia kombinacia obstaravacej ceny, dobrej priechodnosti terenu, priestoru, prevadzkovych nakladov, ..
    Ako som spominal, chcem to hlavne na ryby a volny cas s predpokladom lahsich bahnitych terenov s potencialnym vyuzitim 4x4 a redukcie ..

Fajn. A preco TDi?

5. Predvolené Re: Kúpa Grand Vitara 2,0 TDi

TDi resp. HDi 80 kW sa mi zda us****ejsi ako benzin pri porovnatelnom vykone ..

No to isto. Ale ak si dobre spominam tak si pisal, ze to chces len na OBCASNE vyuzitie v terene, cize predpokladam ze na tom nebudes rocne robit viac ako par tisic km ... Mne by tych par korun usetrenych na nafte oproti benzinu nestali za omnoho vyssi hazard spojeny s nakupom jazdeneho dizlu. Plus benzinak aj lacnejsie kupis, takze .. skus si to preratat. Nehovoriac o tom, ako dizel da prirode na frak. Proste, doba naftozrutov je uz za nami

7. Predvolené Re: Kúpa Grand Vitara 2,0 TDi

Nieco na tom bude, dost jednostranne som sa zameral len na 2.0TDi /HDi/..
    Myslis, ze kupa jazdeneho benzinu u GV je mensie riziko problemov ako u dieselu?

Jasne, a nielen u GV! Plus dizle u GV prave v tych rokoch vyroby co chces ty, nemaju prave najlepsiu povest, vsak si pozri net. A ak by si jazdil viac ako planujes, benzinak sa vzdy da dat na LPG, a bez papierov to mas pri GV tak za 1000,- jewro. Ja som s LPG pri jazde v terene (samozrejme podla moznosti Ignis-u) velmi spokojny, lebo si mozem bez bolenia hlavy dovolit aj dlhe useky na jednotke (naposledy dnes 2x8km). Podla mna zober benzin, a to co by si zaplatil naviac za dizel, obetuj a kup auto v lepsom stave, prip. novsie. A myslim ze je bez debat, ze je lepsi novsi (zachovalejsi) benzinak ako o rok-dva starsi dizel.

9. Predvolené Re: Kúpa Grand Vitara 2,0 TDi

súhlasím s maňom
    Škoda 105L, favorit 136L LPG, octavia 1,6i LPG, ignis 2WD, ***i4 1,5 2WD

10. Predvolené Re: Kúpa Grand Vitara 2,0 TDi

Tak som trochu presondoval trh .. Benzinov je podstatne menej ako dieslov a vyzera to, ze su fakt lacnejsie ..
    Pozdava sa mi benzin 2.0i 94kW, do 2,5 V6 by som uz asi nesiel. Viete dakto co to o tom dvojlitri? Ci treba dat na nieco pozor, spotreba na ceste v terene, najcastejsie problemy, .. Moc recenzii som na to nenasiel, o diesloch sa toho pise podstatne viac. Vopred vdaka vsetkym.

Strana 2 z 4 PrváPrvá 1234 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •