Strana 2 z 4 PrváPrvá 1234 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 11 až 20 z 39

Téma: Priame sanie - športový filter

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 2.4

Predvolené Re: Priame sanie - športový filter

Napr. tu je link, kde sa da kupit kit K&N priamo na SX4.

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 2.4

Aha, teraz pozeram ze to je ten link, co tu je na zaciatku diskusie...
    Ale aspon tam najdete aj diodove zadne svetla na SX4

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 2.4

Radoslav, nejako mi neodpovedas...

Lokalita
    Kosice, SR
    Moje Suzuki
    Suzuki Swift 1.3 GS, 2009, 17", JR Filter

A asi ani neodpovie.

K&N s prehladom vyhrava vsetky sudne spory, kde su napadnute ich produtky pod zamienkou poskodenia motora. Dokonca aj olej, ktory pouzivaju na impregnaciu filtrov je pre motor neskodny (v pripade ak majitel nahodou prezenie impregnaciu). Vsetko dokladuju ako pisal Shrek statnymi skuskami a certifikatmi kvality. Je to firma, stojaca si za kvalitou svojich produktov, podobne ako napr firma Dynamat, ktora si pise na obal svojich produktov "10x lepsi ako konkurencia". Vedia preco.

V robote sa stretavam s velmi vela mudrymi a samozvanymi "odbornikmi", ktori nakupili "hrusky" za par korun/centov u cinana, a potom ostatnych presviedcali nech si to nikdy nekupuju lebo to nici motor a nema ziaden efekt, vo vysledku ze je to blbost.

J.

5. Predvolené Re: Priame sanie - športový filter

Viete mi poradiť šporotvý na dvojkarburator?... Či treba kupiť dva alebo je volaky čo ma vyvody na dvoj karbec, rozmer 50mm

6. Predvolené Re: Priame sanie - športový filter

Namontoval som originál KN filter do 1.6 88kW benzín asi pred 5000km. Motor ma lepši ťah v nižších otáčkach, kopance pri 3000 a 4000 ot/min nie sú tak markantné, skôr plynulejšie a samozrejme cena za výmenu filtrov sa mi vráti. Čistenie a následná impregnácia filtra je odporúčaná okolo 60.000 km pri bežnej premávke. Pri častej jazde vo veľmi prašnom prostredí sa interval doporučuje skrátiť.
    Ten filter pri správnom použití prežije auto.
    mimochodom ak by niekto chcel mam posledný originál zabalený KN 33-2075 filter na sx4 1.6 88kW. Cena € 55. Filter je od výroby naimpregnovaný, stačí len vymeniť za pôvodný a jazdiť. K filtru sú aj originál nálepky na označenie airboxu. Bol som s autom aj na garančke, technikom som len spomenul, že je tam KN, aby s filtrom ani nestrácali čas...v pohode.
    0915382688

Moje Suzuki
    SX4 - 1.6 NaviPlus 2WD

Thumbs up Re: Priame sanie - športový filter

bubo, ak ho este mas, mal by som zaujem

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4x4

ja mam na SX4 4x4 1.6 sportovy filter K&N uz asi 25 tis km a nemozem povedat jedno krive slovo. Okrem zmeny zvuku citelne vzrastol krutiaci moment pri nizsich otackach, som spokojny. Podobnu skusenost mam s vymenou vzduchovej vlozky K&N do airboxu na Splashi. Kym predtym sa zacal spravat zivo az od 3000 otacok, po vymene to citit uz na 2500 otackach. Spotrebu som netestoval, takze neviem, ale ide o pozitok z jazdy a pocit akceleracie. Na SX4 mam spotrebu mesto/dialnica 60/40 asi 8,2 l/100km a tak nejake desatinky neriesim - ved je to 1,6 a tankovat chodim do Rakuska.
    1985-1995 S100, 1995-2001 Favorit, 2001-2002 Felicia, 2002-2009 VW Polo 1.4, 2009-present Suzuki Splash 1.2 GS, Suzuki SX4 1.6 GS

9. Predvolené Re: Priame sanie - športový filter

Citácia Pôvodne odoslal Maxell Zobraziť príspevok
    bubo, ak ho este mas, mal by som zaujem
    prepáč dlhšie som na fóre nebol.
    Filter je už predaný, momentálne nemám žiaden.
    Inak s filtrom maximálna spokojnosť.

s pozdravom

Moje Suzuki
    SX4 - 1.6 NaviPlus 2WD

ok, dik, tak som ho nakoniec objednal, neviem ci to nebude reklama, ale maju ho tu:
    http://www.fusion.sk/katalog/product/13395/
    potvrdili mi, ze ten kod sedi aj na sx4 1.6 88kW.

Strana 2 z 4 PrváPrvá 1234 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •