Zobrazenie výsledkov 1 až 5 z 5

Téma: Šuflík pod spolujazdcom

Predvolené Šuflík pod spolujazdcom

Sorry za možno pre niekoho zbyotčnú otázku, ale chcel som sa spýtať či je to pravda, že ak je výškovo nastaviteľné sedadlo spolujazdca, tak nie je pod tým sedadlom ten malý šuflík?
    Niežeby sa bez toho nedalo jazdiť, ale očakával som plnú výbavu a toto mi tam nenamontovali. V predajni mi povedali ten dôvod s výškovonastaviteľným sedadlom. Je to teda pravda, pri výbave GS nie je šuflík?
    Suzuki Splash 1,2 GS AT Metalíza Splash Green
    Doplnky: zadné parkovacie senzory, lakťová opierka, sada lapačov nečistôt vpredu/vzadu, alarm, nálepka na ochranu pri nakladaní kufru

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Re: Šuflík pod spolujazdcom

Tiež mi to tak bolo vysvetlené. Navyše som šuflik nevidel ani v žiadnom ofico ponukovom liste pri žiadnom modeli. Jedine na tej fabrickej fotke.

3. Predvolené Re: Šuflík pod spolujazdcom

No
    1. Ani vo swifte nie je pod soferovou sedackou suflik a co viem tak ziadna spolujazdcova sedacka nie je vyskovo nastavitelna ani na swifte sport, takze asi ani na Splash-i
    2. Mam sportove sedacky takze mi je suflik zbytocny
    3. A nakoniec kazdy odkladaci priestor je fajn, ale tento nie, ked som tam mal veci vsetko hrkalo ako sproste, tak som ho mal vzdy prazdny
    Suzuki Swift 1.3 GLX 2007

Mne ho v predajni vybrali z auta v Showroom-e, ale to bola len tá základna výbava.
    Ak mi strašne bude chýbať, tak si možno kúpim túto škatulku v Ikea-i = RATIONELL VARIERA
    Veľkosť som už meral, mala by sa v pohode zmestiť.
    Podľa mňa by sa tam v pohode mali zmestiť výstražné vesty, nie?
    Suzuki Splash 1,2 GS AT Metalíza Splash Green
    Doplnky: zadné parkovacie senzory, lakťová opierka, sada lapačov nečistôt vpredu/vzadu, alarm, nálepka na ochranu pri nakladaní kufru

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal swišťo
    ...a co viem tak ziadna spolujazdcova sedacka nie je vyskovo nastavitelna ani na swifte sport, takze asi ani na Splash-i
    Na Splashi veru je výškovo nastaviteľná aj vodičova, aj spolujazdcova aspoň v GS výbave teda.

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •