Strana 3 z 7 PrváPrvá 12345 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 21 až 30 z 66

Téma: Výmena pružín Ignis

Lokalita
    Šaštín - Stráže
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1,3VVT

Predvolené Re: Výmena pružín Ignis

tu je fotka pružín:
    JAPAN POWER ------ Gallery ------ YouTube video

Lokalita
    Šaštín - Stráže
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1,3VVT

Takže Pružiny VOGTLAND a Tlmiče KAYABA sú nahodené. Nemôžem tomu teraz nakladať až tak lebo mám aj nové komplet brzdy - takže musím pár km vyčkať. V servise technik čo sa mi staral o všetky výmeny povedal aby som brzdil teraz tak pozvoľna asi 500-800km - nech nespálim predné platničky a zadné obloženie.
    Zatiaľ dojmy:
    Rovná cesta od 130-170km/h ide auto oveľa ľahšie a rýchlejšie - subjektívny pocit (ale lepšie sedí a to oveľa)
    Zákruty: tak to je paráda a to som nešiel zatiaľ nejako extra ostro ale keď pôjdem tak dám vedieť.
    Tu sú fotky pred montážou a potom:

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

Ty brďo! Vypadá to skvěle !

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

juuuuj uz len vsetky cierne plasty do farby auta a bude to paraaaada

S tymi pruzinami to vyzera lepsie. Take decentne znizenie. A aky je komfort jazdy? Stvrdlo to ci vobec? Ako sa to sprava na hrboch? Na tie brzdy je 800km dost vela aspon podla mna. Tak 300 - 500 musi stacit Do 300km by som im dal pokoj a od 300 do 500 by som im zacal pridavat.
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Okrem toho, že veľmi pekný Ignis, ktorý ma navyše vnútri dobrú hudbu ktorú by som rád počul by som sa aj rád nechal odviezť, že aký to je veľký rozdiel oproti sériovému podvozku

Lokalita
    Šaštín - Stráže
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1,3VVT

Takže oproti sériovému podvozku je to tvrdšie. Cítiš viac všetky jamy a nerovnosti na ceste ale nie je to žiadny kostitras. Neviem ale ja som mal už origo tlmiče v péčku takže podľa toho čo teraz je to oveľa lepšie a ešte k tomu to veľmo dobre drží oproti originálu.
    Dnešná ranná cesta do práce - zákruty kde som chodil na hrane 90km/h som dnes bez problémov prešiel cez 120km/h a stále bola rezerva.
    Tie brzdy asi tak ako hovoríš duško. Technik čo to mal celý deň na starosti mi povedal že ak ich spálim tak to pri ďalšej prehliadke zistí.
    Bol som v SUZUKI v Břeclave a poviem Vám že prístup k zákazníkovi a celkový servis na veľmi vysokej úrovni. Som veľmi spokojný. Mám nový servis pre svoje auto.
    Na margo tých pružin: Keď som sa pýtal na slovensku že či budú vedieť spraviť na to potom geometriu tak mi odpovedali: asi nie lebo nemajú hodnoty. Tu v Břeclave to spravili a neriešili a to robili prvého takéhoto Ignisa.
    Inak chapík s toho servisu mi tam včera povedal že je škoda že sa prestal IGNIS vyrábať lebo ľudia ho stále a viacej pýtajú.
    To Suuzuukii: na zraze môžme spáchať aj jedno aj druhé.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal lee Zobraziť príspevok
    Bol som v SUZUKI v Břeclave....
    Tak už dúfam o nás vedia aj tam

Citácia Pôvodne odoslal lee Zobraziť príspevok
    To Suuzuukii: na zraze môžme spáchať aj jedno aj druhé.
    Dohodnuté

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Lee: To je co za blbost ze nemaju hodnoty?? Ignis Sport sa nikdy v SR nepredaval a ked som prisiel do NR servisu kde maju geometriu (VW Group ale nie autorizovany len sa na ne zameriavaju a maju dobru geometriu), pozrel v databaze bol tam Ignis Sport pozrel si ich a uz nastavoval tak neverim zeby nemali hodnoty na Ignis 1.3 (madarska vyroba).
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Lokalita
    Šaštín - Stráže
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1,3VVT

Citácia Pôvodne odoslal Duch Zobraziť príspevok
    Lee: To je co za blbost ze nemaju hodnoty?? Ignis Sport sa nikdy v SR nepredaval a ked som prisiel do NR servisu kde maju geometriu (VW Group ale nie autorizovany len sa na ne zameriavaju a maju dobru geometriu), pozrel v databaze bol tam Ignis Sport pozrel si ich a uz nastavoval tak neverim zeby nemali hodnoty na Ignis 1.3 (madarska vyroba).
    duško : tie hodnoty mi povedali že nemajú pre kratšie pružiny a bolo to na slovensku. Tu v Břeclave to jednoducho spravili - nerobilo im to žiadny problém. Jednoducho mi len povedali že nejako to ísť musí veď majú digitálnu geometriu. A spravili. Bol to ich úplne prvý Ignis ktorý znižovali a páčilo sa im to. Perfektný prístup. Ten čo sa mi o to staral mi povedal že takého jašáka na Ignise tam ešte nemali a mám ho pekne vytunovaný a decentne. Ešte aj zbiehavosť mi nastavovali.
    Inak dali mi tam aj pelový filter za 400CZK čo je fajn cena aj keď je to náhrada. Ale nechal som tam peknú pálku včera.
    Inak teraz niekedy predali do BA Grand Vitaru 3,2V6. Nižšia cena ako u nás.
    Sranda je keď sa teraz postavím k autu. je tak nízko.

to suuzuukii: vedia o nás veď mám pekne viditeľnú nálepku.
    Naposledy upravil lee; 12-05-2009 o 08:42

Lokalita
    Šaštín - Stráže
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1,3VVT

Citácia Pôvodne odoslal ROSI45 Zobraziť príspevok
    Ty brďo! Vypadá to skvěle !
    Dík ROSI.

Strana 3 z 7 PrváPrvá 12345 ... PoslednáPosledná