Strana 4 z 4 PrváPrvá ... 234
Zobrazenie výsledkov 31 až 33 z 33

Téma: Záruka a záručné podmienky

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Re: Záruka a záručné podmienky

Citácia Pôvodne odoslal Dysky Zobraziť príspevok
    Využite možnosť predĺženia záruky na 4 alebo 5 rokov na nové autá Suzuki a aj autá, ktoré sú v už prevádzke do veku 36 mesiacov, alebo majú najazdených maximálne 100 000km. Ďalšie informácie získate u Vášho predajcu Suzuki.

Zdroj:www.suzuki.sk
    Predĺženie záruky

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Som si teraz prečítal ešte raz záručné podmienky, ktoré sú súčasťou kúpno-predajnej zmluvy a aj tie, čo sú v návode na používanie vozidla (aj keď tie sú druhoradé, podstatné je to čo je pripojené ku zmluve) a nikde sa nepíše, že by bolo nutné chodiť na pravidelné servisné kontroly do autorizovaného servisu.

Uvádza sa len že:

- je potrebné dodržať návod na obsluhu vozidla,
    - nepoužívať náplne, ktoré nie sú schválené výrobcom,
    - vykonať na vozidle činnosti, ktoré sú predpísané výrobcom a vyznačené v servisnej knižke (t.j. pravidelný servis).

Jediná stanovená povinnosť navštíviť autorizovaný servis/predajcu je pre prípad reklamácie vady po jej zistení (logické ).

Takže tým pádom už definitívne viem, kde si dám urobiť 1.garančku

Lokalita
    Praha CZ

Když schopný, i když amatérský mechanik udělá "garančku " sám sobě, má mnohem větší šanci, že se mu na autě po dobu záruky nic neposere. Sice sam sobě nemůže tu záruku prodloužit na 4, 5, nebo 7 let. Ale tyto prodloužené záruky jsou jenom jedna velká lumpárna a způsob jak tahat z lidí peníze. A když pak dojde na opravdovou reklamaci a případnou drahou záruční opravu, je člověk stejně za vola...
    Prodloužené záruky jsou výhodné jen pro servisy nikoliv pro zákazníky, kdyby to bylo naopak, ty první by okamžitě zkrachovaly.
    "horský sokol"

Strana 4 z 4 PrváPrvá ... 234

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •