Strana 3 z 3 PrváPrvá 123
Zobrazenie výsledkov 21 až 24 z 24

Téma: Prevodovy olej

1. Predvolené Re: Prevodovy olej

Ahojte,
    tak som pred dvoma tyzdnami na druhykrat ten olej vymenil.
    Stvorhran "klucka na dverach" je maly, strana klucky je asi 8 mm a potrebny je 10 mm.
    Kamarat mi spravil pripravok zo sroby z hlavy V3S-ky, ale aj tak to bola fuska povolit...
    ... samemu by sa mi to asi ani nepodarilo, nastastie bol po ruke brat.
    Po 120 tis. bol olej v celkom dobrom stave ale vytieklo len 1,8 litra.
    Nalial som 2,2 natmelil sroby a uz to bude nafurt.

2. Predvolené Re: Prevodovy olej

Dneska jsem si nechal vyměnit převodový olej a jsem překvapený, jak se to řazení zlepšilo. Je to takové měkčí, klouzavější.... Fakt jsem spokojen a vůbec jsem takovou změnu nečekal.

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

Predvolené Re: Prevodovy olej

Citácia Pôvodne odoslal hochut Zobraziť príspevok
    Kamarat mi spravil pripravok zo sroby z hlavy V3S-ky, ale aj tak to bola fuska povolit...
    ...
    Na to je dobrý rázový utahovák! Dá se koupit i na 12V s koncovkou do auto-zapalovače.
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

Lokalita
    Rožňava
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1,3 2WD

Predvolené Re: Prevodovy olej

prevodovy olej som vymenil už po 20000 km, lebo som stará škola a oceľové piliny tam určite sú. automechanik (Mitsubishi servis) po výmene potvrdil, že výmena bola potrebná, olej bol špinavý. Olej nalial Valvoline, nejaký syntetický prevodový...Mám v garáži zvyšok vo 1L balení. Ale hlavne, prevodovka ide tichšie a ľahšie. Podľa manuálu treba 2,2 litra, nalial 2,5 litra.

Strana 3 z 3 PrváPrvá 123

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •