Strana 4 z 4 PrváPrvá ... 234
Zobrazenie výsledkov 31 až 37 z 37

Téma: Predajcovia/kúpa Suzuki v Maďarsku?

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Re: Predajcovia/kúpa Suzuki v Maďarsku?

Citácia Pôvodne odoslal Laci000 Zobraziť príspevok
    ...Suuzuukii takú narážku by som inak čakal iba ak od oficiálneho predajcu SUZUKI...
    No vidíš, život je plný prekvapení

2. Thumbs down Re: Predajcovia/kúpa Suzuki v Maďarsku?

To nie je o prekvapení, skôr som si myslel že na takýchto weboch je to skôr o pomoci pre bežných ľudí ako usporiť a nie ako nakŕmiť aj tak už nanásytných predajcov nových áut, a nie len SUZUKI .

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Thumbs up Re: Predajcovia/kúpa Suzuki v Maďarsku?

Citácia Pôvodne odoslal Laci000 Zobraziť príspevok
    ...skôr som si myslel že na takýchto weboch je to skôr o pomoci pre bežných ľudí ako usporiť a nie ako nakŕmiť aj tak už nanásytných predajcov nových áut , a nie len SUZUKI .
    Presne tak, úplne s tebou súhlasím. A preto tá moja kontrolná otázka, pretože tu už bolo X pokusov rôznych predajcov čohokoľvek o "zavesenie" bezplatnej reklamy vo forme príspevku. Ale nemám nič proti tomu, ak niekto kto kúpil výhodne auto sa podeli s ostatnými kde, ako a za koľko čo kúpil, ako si si mohol všimnúť.

4. Question Re: Szabó Suzuki Kazincbarcika (Maďarsko)

Vo februári bude rok, čo som kúpil suzuki sx4 tiež z Maďarska cez predajcu pána juhása z rimavskej soboty. Môžem len odporúčať všetkým, ktorí uvažujú nad kúpou od spomínaného pána. Maximálne ústretový a korektný prístup, ochota a samozrejme za lacnejší peniaz ako z našich predajní. V dnešnej dobe je človek rád, ak natrafí na férových ľudí.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Otázka - pri kúpe fungel nového auta u predajcu v Maďarsku, alebo kdekoľvek v zahraničí, je nutné absolvovať v SR pred prihlásením "Kontrolu originality", či ako sa aktuálne tá šialenosť vola?

Podľa toho čo čítam v téme Individuálny dovoz/kúpa nového auta zo zahraničia NIE, ale podľa kamarátovej skúsenosti pri kúpe novej Hondy v Nemecku (prihlásená v D nebola, došla na prevozkách) ÁNO

Moje Suzuki
    SX4 GS 4x4

Od menovaného dotyčného z Rimavskej Soboty som kupoval pred štyrmi rokmi aj ja. Vtedy som mal cenu nižšiu o 34 000Sk napriek tomu, že týždeň predtým zlacnela o 50 000. Čo ma samozrejme aj trochu na....Teda stála 589 000 zlacnela o
    50 000 to je 539 000 ja som kúpil za 505 000. Boli to nehorázne prachy, ale som bol spokojný a som spokojný doteraz. Tiež všetko čo je písané o vystupovaní a prístupe toho človeka je pravda. Ja som to po odjazdení 5000km hodil na plyn a doteraz po najazdení ďalších 55 000km som k 1.1.2012 dobrý o 4300€. Určite doporučujem, pokiaľ je jeho cena nižšia ako u nás. Do Suzuki.
    Wartburg 353 -1000, 66-75/ Wartburg353W, 75-79/ Wartburg 353W Combi, 79-98/ Wartburg 353W 98-00/ Fiat 126,00-01/ Škoda Rapid 1,3 01-03/ Suzuki Swift 1,3GLX 85k 03-08/ Suzuki SX4 GS 4x4 + GAZ69 80-,+JEEP Grand Cherokee 2,5TD

7. Predvolené Re: Predajcovia/kúpa Suzuki v Maďarsku?

chcem sa opytat, ci niekto kupoval v poslednej dobe nieco od toho spominaneho pana...??? dakujem..

Strana 4 z 4 PrváPrvá ... 234

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •