Strana 2 z 2 PrváPrvá 12
Zobrazenie výsledkov 11 až 17 z 17

Téma: Spiatočka - problematické zaradenie

1. Predvolené Re: Spiatočka - problematické zaradenie

So spiatockou az taky problem nemam. Neviem ci je to len pocit ale mne ide jednotka trochu tazsie zaradit ako by som cakal. Samozrejme vzdy ju zaradim, ale musim pouzit viac sily. Neplati to vzdy. Ostane rychlosti su v pohode.....presne...........
    Octavia combi II 1,6 MPi , Suzuki SX4 sedan alias káčer

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Re: Spiatočka - problematické zaradenie

Citácia Pôvodne odoslal tomasi Zobraziť príspevok
    So spiatockou az taky problem nemam. Neviem ci je to len pocit ale mne ide jednotka trochu tazsie zaradit ako by som cakal. Samozrejme vzdy ju zaradim, ale musim pouzit viac sily. Neplati to vzdy. Ostane rychlosti su v pohode.....presne...........
    Radenie jednotky

Citácia Pôvodne odoslal lorenzlubos Zobraziť príspevok
    Robi to aj mne. Od nova. Spiatocka absolutny problem, no vzhladom na to, ze mam 1.0, mam niekedy problem v situacii, ked napr. dobrzdujem na cervenu a takmer uz stojac na mieste, skoci zelena. Na 2-ku to ide zdochnut (v miernom stupani), 1-ka nie a nie zaradit. :-/
    To je situacia, kedy treba pouzit medziplyn.

Trochu s oneskorenim som si precital prispevky v tejto teme, s radenim jednotky a spiatocky (okrem dvojky) som mal aj ja problem od nova, ale mne to v servise opravili, neviem ako, ale jednotku a spiatocku radim na prvy krat bez problemov.
    Inak trochu nechapem, ze podobne problemy maju aj majitelia splashov, lebo ja mam SX4 v dizli, kde su tiahla a mozno prevodovka ani nie je od suzuki.

Moje Suzuki
    SX4 - 1.6 NaviPlus 2WD

profiter, mozes prezradit kde ti to opravili?
    ja mam swifta, mam s jednotkou neskutocne problemy, v servise zda sa, pomoct nevedia..
    vdaka.

Citácia Pôvodne odoslal Maxell Zobraziť príspevok
    profiter, mozes prezradit kde ti to opravili?
    ja mam swifta, mam s jednotkou neskutocne problemy, v servise zda sa, pomoct nevedia..
    vdaka.
    robili mi to v PO v ACK AUTO, mozno nejaky mesiac po kupe auta. Urcite nerozoberali prevodovku, predpokladam ze robili iba nieco s tiahlami.
    Ten stredovy kruzok, co ti popisoval rgm v inej teme, je hned pod pakou a zrejme s tym zvykne byt problem, lebo ked som v inom servise spomenul radenie dvojky, tak servisak zhodil kryt pod pakou a ten kruzok premazal. Uz si nepamatam, ako to vyzeralo, ale vtedy som to pochopil tak ze vlastne ten kruh definuje drahu paky.

6. Predvolené Re: Spiatočka - problematické zaradenie

tak to mozem potvrdit aj ja, na swifte mam podobne problemy so zaradenim jednotky a na spiatocke skoro stale ratam zuby, ked som sa na to pytal v servise tak vraj sa to vyderie

Moje Suzuki
    SX4 - 1.6 NaviPlus 2WD

profiter - dik za popis aj tebe, skusim to rozobrat a ak to bude suche, resp. uvidim ze to drhne tam, tak to premazem. ak to bude vylamane/volne, nahradim niecim pevnejsim

lubik - ak mas vyslovene na <> spiatocku, skus sa informovat v servise ohladom servisneho bulletinu na spiatocku. (swift)
    V ramci neho mi rozobrali prevodovku a vymenili nejaky hriadel s kolieskami.
    Mne to sice nepomohlo, ale moze to byt presne tvoj pripad. (robene v AI BA, mam r.v.2008)
    Daj potom vediet.

Strana 2 z 2 PrváPrvá 12

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •