Strana 1 z 2 12 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 14

Téma: Zajímavý produkt pre motor

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

Predvolené Zajímavý produkt pre motor

ZAJÍMAVÝ PRODUKT: MPG CAPS FFi (zvolte language- jazyk na CZECH)

zkušenosti uživatelů: Zkušenosti s FFi (zvolte language- jazyk na CZECH)

Jak to funguje - video:

Další odkazy + informace:
    Emisní protokoly a Snížení spotřeby

doufám, že mě neukamenujete
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

Predvolené Re: Zajímavý produkt pre motor

Dúfam, že si to sem dal len na pobavenie a že tomu sám neveríš
    SUZUKI SX4 S-CROSS 1,6 Comfort 2WD, SUZUKI SX4 1,5 GLX ABS AC Urban Line,

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

Citácia Pôvodne odoslal acla

Dúfam, že si to sem dal len na pobavenie a že tomu sám neveríš
    Třeba to rozvíří stojaté vody našeho fóra.
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

Mam znameho co nieco take predava tabletky do nadrze to volam znizi spotrebu zvysi vykon cize z 1,5l motoru spravite 1,9L turbo
    Ostanem pri klasickom palive a nic viac

Lokalita
    BA-Karlova Ves
    Moje Suzuki
    SX4 -1,6 DDiS

Aditiva: naděje na delší a spokojenější život dieselu
    aditíva do nafty (lepšie zimné štarty, menšia dýmivosť... 650 ml Vifu na 650 l nafty cena okolo 200 sk)

chlapci nebláznite s tými prísadami. Tie su dobré tak akorát do vianočných koláčov. Jazdil som z nafťakom 2,0HDI a to aj v rekordných -30 a nikdy som nemal problém so štarom alebo počas jazdy. Nikdy som netankoval nejakú špec.naftu. Klasika slavnaft, tesco...

Keby to bolo take prevratne tak vyrobcovia motorov by boli daleko dalej ako nejaka /zmes, primes do paliva/

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki
    Suzuki Grand Vitara 1.9 DDiS

Citácia Pôvodne odoslal drozdik Zobraziť príspevok
    chlapci nebláznite s tými prísadami. Tie su dobré tak akorát do vianočných koláčov. Jazdil som z nafťakom 2,0HDI a to aj v rekordných -30 a nikdy som nemal problém so štarom alebo počas jazdy. Nikdy som netankoval nejakú špec.naftu. Klasika slavnaft, tesco...
    Dnes sa uz predava do dieselov tzv. zimna nafta, netreba ziadne primesy. Ale z mojej jazdeckej historie si pamatam, ze ked som mala Tipo Diesel, tak pri veelmi tuhych mrazoch na chalupe som mala problem startovat, a tak mi jeden kolega poradil fintu: na zimu do nafty natankovat trosku benzinu - a fungovalo to.
    Dnes by takato "uprava" dieselu stala totalnu katastrofu...

Citácia Pôvodne odoslal nadineh Zobraziť príspevok
    Dnes sa uz predava do dieselov tzv. zimna nafta, netreba ziadne primesy. Ale z mojej jazdeckej historie si pamatam, ze ked som mala Tipo Diesel, tak pri veelmi tuhych mrazoch na chalupe som mala problem startovat, a tak mi jeden kolega poradil fintu: na zimu do nafty natankovat trosku benzinu - a fungovalo to.
    Dnes by takato "uprava" dieselu stala totalnu katastrofu...
    dobrá rada pre nepriateľa
    také turbo za dva, tri litre

ja som zatial ziadne aditiva nelial do nafty a tankujem normalny shell diesel extra. Je fakt ze raz sa mi v zime stalo, ze som nastartoval mozno az na 10-ty krat a to bolo vonku -5, nie -20. Neskor som prisiel nato, ze to mohlo byt tym, ze bola takmer prazdna nadrz, tym padom viac vody skondenzovalo v nadrzi. Odvtedy v zime tankujem podstatne skor ako zacne svietit kontrolka a zatial som problem nemal.
    Celkove je ten moj motor citlivy na vodu, ani v lete mu voda v palive nerobi dobre, preto tankujem aspon ten shell, aby som mal lepsi pocit

Strana 1 z 2 12 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •