Strana 2 z 2 PrváPrvá 12
Zobrazenie výsledkov 11 až 14 z 14

Téma: Zajímavý produkt pre motor

1. Predvolené Re: Zajímavý produkt pre motor

Kedysi som čítal vyjadrenie človeka, ktorý bol vedúcim vývoja motorov, že ak za ním príde niekto a povie, že má zlepšovák ktorý stojí pár korún, a ušetrí 1L na 100km, tak s ním vyrazí dvere. Ale ak za ním príde človek a povie, že s nákladmi v miliónoch korún na vývoj zníži spotrebu o 0,1 L/100km začne sa s tým vážne zaoberať.
    Na toto si vždy spomeniem ak vidím niečo podobné.

2. Predvolené Re: Zajímavý produkt pre motor

na tejto stranke je to popisane ako to funguje http://nizsiaspotreba.webnode.sk/

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Re: Zajímavý produkt pre motor

Už len pokus o predaj takýchto somarín by mal byť trestný To do nádrže radšej na..ím, ako tam sypať takéto zázračné produkty.

Lokalita
    PB
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 1,9 DDiS 2007

Predvolené Re: Zajímavý produkt pre motor

Ten človek je zrelý pre ohlásenie na SOI. Na stránke je len 1 mailový kontakt a dosť. A verím, že nemá ani formu podnikania a predáva to na čierno.

Bez nadsázky toto je len blbá finta ako zopár držgrošov nachytať a ošklbať o peniaze.

Ak sa na toho magora zlietnu policajti, daňový úrad a SOI tak bude rád, že mu zostane aspoň rodný list.

Ja lejem SDA od Lang chemie a skôr subjektívne je úspora od 3 do 4 %. Dôležitejší je pre mňa servisný účinok na čerpadlo a vstrekovaciu sústavu. Stojí ma to cca 25 € / rok a toľko to asi aj ušetrí na palive.
    Dobrú strojarinu, môže pokaziť len elektrika.

Strana 2 z 2 PrváPrvá 12

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •