Strana 1 z 8 123 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 73

Téma: Tuning SX4

1. Predvolené Tuning SX4

Celkove sa mi zdá, že na SX4 sa nedá nič kúpiť...Hlavne ma štve uchytenie prednej ŠPZ-ky. Vám to neodstáva????

2. Predvolené Re: Tuning SX4

Citácia Pôvodne odoslal wobo4
    Celkove sa mi zdá, že na SX4 sa nedá nič kúpiť...Hlavne ma štve uchytenie prednej ŠPZ-ky. Vám to neodstáva????
    Ale určite sa už dá niečo kúpiť veď auto je na trhu už nejaké tie 2 roky tak by malo byť už niečo, treba hľadať. A čo sa týka EČ tak odstáva, máš pravdu.
    SUZUKI SX4 1,5 GLX ABS AC Bodykit Urban Line

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Re: Tuning SX4

Celkove sa mi zdá, že na SX4 sa nedá nič kúpiť...
    Čo také ti chýba v ponuke? Však od oplastovania spodkov, cez "mrežu" na predný nárazník až po všelijaké polepy stĺpikov, interiérové dekory, je snáď k zohnaniu všetko.
    Stačí si vybrať napr. tu a objednať u predajcu Suzuki.

4. Predvolené Re: Tuning SX4

Suuzuukii má pravdu ale dajú sa tu kúpiť len také "jemné" tuningové veci.

Ani si neviem predstaviť iné, ako jemné úpravy.
    V prípade ak očakávate TURBO KIT , BODY KIT a pod. tak to asi veľmi ťažko.. to sú úpravy pre športové autá, aj keď v SX to S znamená SPORT, tak toto auto rozhodne nie je športové.

Ale napriek tomu všetkému, nie je problém si okrem vecí zo spomínaného maďarského web-u , kúpiť na svojho miláčika napr. nové disky, nový saxofón (rozumej výfuk), prípadne znížiť podvozok.. ale kto by to xcel na SX4 neviem
    2003-2007 Citroen C2 VTR; 2007 - SX4 4x4 GS benzin

6. Predvolené Re: Tuning SX4

Citácia Pôvodne odoslal robertdecsi
    Ani si neviem predstaviť iné, ako jemné úpravy.
    V prípade ak očakávate TURBO KIT , BODY KIT a pod. tak to asi veľmi ťažko.. to sú úpravy pre športové autá, aj keď v SX to S znamená SPORT, tak toto auto rozhodne nie je športové.

Ale napriek tomu všetkému, nie je problém si okrem vecí zo spomínaného maďarského web-u , kúpiť na svojho miláčika napr. nové disky, nový saxofón (rozumej výfuk), prípadne znížiť podvozok.. ale kto by to xcel na SX4 neviem
    Máš pravdu SX4 vyzerá sama o sebe veľmi dobre a tuningovať ani netreba, úplne stacia veci z madarskej stranky na okrášlenie auta

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Komu by to nahodou nestacilo a chcel by nieco extra samozrejme za extra peniaze staci si vybrat SuzukiSport.com
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Zdravim,
    U nas je tazko kupit doplnky na Sx4. Ak by niekto o niecom vedel. nech da vediet. Ta stranka o doplnkoch od Ducha, je pekna. Ale da sa nieco zohnat aj na Slovensku? hmmmm?
    Škoda 100, 120L , Sx4 (1,6 5dv. GS, 4x4, ABS, ESP, AAC, MP3, 2007)

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Citácia Pôvodne odoslal nalim
    Zdravim,
    U nas je tazko kupit doplnky na Sx4. Ak by niekto o niecom vedel. nech da vediet. Ta stranka o doplnkoch od Ducha, je pekna. Ale da sa nieco zohnat aj na Slovensku? hmmmm?

Na slovensku nepoznam ziadnu firmu ale viem o jednej ceskej ktora ti to bezproblemov objedna aj doda. Skontaktuj sa s nimi. KLIK SEM
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

10. Predvolené Re: Tuning SX4

Zo stranky suzuki.spare ti dokaze objednat veci skoro kazdy ofiko dealer u nas. Napriklad Piestany, BA Mikona a dalsi.
    Suzuki SX4 1.5 GLX AC- rýchlo predaná

Strana 1 z 8 123 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •