Strana 3 z 15 PrváPrvá 1234513 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 21 až 30 z 150

Téma: Technické novinky

Moje Suzuki
    SX4 GS 4x4

Predvolené Re: Technické novinky

Nedá mi nereagovať na tú Toyotu. Tie fantasmagorie čo si povymýšlali nemajú hlavu ani pätu. Moc niektorí ľudia dívajú na Fantomasa a podobných expertov. Doporučoval by som aby sa niektorí ľudia zobudili. Neverím a sú to všetko bludy. Poznám prípad kedy jedna firma musela zaplatiť veľký regres idiotovi, ktorý síce v návode na obsluhu čítal, že nesmie za jazdy obsluhovať spojku na prepnutie z nožného pohonu na motorový a naopak, na motorbicykli, ale samozrejme to robil. Na súde to vyhral, lebo pre totálnych debilov tam má byť zábrana. A dnes sa dá vodičský preukaz kúpiť a tým pádom ho dostane aj totálny cvok. Však to je aj vidieť všade kde sa človek pozrie. Takže také, ako tam píšu neexistuje, to musel byť, ale úplne vygumovaný nie človek. Ak je taký panikár, že si naozaj nevedel poradiť tak mu netreba ani opraty do rúk, lebo niekoho ešte zabije. Ešte šťastie, že nebol na Suzuki.
    Do Suzuki.
    Wartburg 353 -1000, 66-75/ Wartburg353W, 75-79/ Wartburg 353W Combi, 79-98/ Wartburg 353W 98-00/ Fiat 126,00-01/ Škoda Rapid 1,3 01-03/ Suzuki Swift 1,3GLX 85k 03-08/ Suzuki SX4 GS 4x4 + GAZ69 80-,+JEEP Grand Cherokee 2,5TD

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Tiež si o tom myslím svoje. Však už kdesi na nete aj boli články o tom, že tí američania čo nemohli zastaviť na Priusoch s najväčšou pravdepodobnosťou si pomýlili pedále a šlapali miesto na brzdu na plyn Prius špatné brzdy nemá. Chyba je v řidičích, kteří si pletou pedály

3. Predvolené Re: Technické novinky

Povedzme ze tehla na plyne je technicka novinka........ako v tomto teste testovali Prius a Ravku.....a zastavili..........

Čítajte viac: Skúšali sme zabrzdiť Toyotu s plynom na podlahe
    Octavia combi II 1,6 MPi , Suzuki SX4 sedan alias káčer

Lokalita
    Praha CZ

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    Tiež si o tom myslím svoje. Však už kdesi na nete aj boli články o tom, že tí američania čo nemohli zastaviť na Priusoch s najväčšou pravdepodobnosťou si pomýlili pedále a šlapali miesto na brzdu na plyn Prius špatné brzdy nemá. Chyba je v řidičích, kteří si pletou pedály
    Co bys chtěl po američanech zhýčkaných automatem, co umějí jen šlapat na pedál a točit kolečkem.
    "horský sokol"

5. Predvolené Re: Technické novinky

Citácia Pôvodne odoslal Beaumont Zobraziť príspevok
    Co bys chtěl po američanech zhýčkaných automatem, co umějí jen šlapat na pedál a točit kolečkem.

Zabudol si: Zachraňujú svet .
    Nedalo sa odolať

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Nie tak úplne technická novinka, ale v podtexte diskusií o pohonoch 4x4 v Ignise, SX4 a Kizashi je táto informácia zaujímavá: BorgWarner koupil Haldex Traction Systems

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Strana 3 z 15 PrváPrvá 1234513 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •