Strana 1 z 2 12 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 19

Téma: Splash - Garančka 1 rok / 15.000 km

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Splash - Garančka 1 rok / 15.000 km

Za pár dni idem na prvú garančku, už som objednaný.

Kde ste ju absolvovali, čo vás stála, aký olej vám naliali, menili aj vzduchový filter...?

Lokalita
    Veľké Rovné.okr.Bytča
    Moje Suzuki
    Splash 1,2 GLX

Predvolené Re: Splash - Garančka 1 rok / 15000 km

V Žiline po 15000 km ma to stalo 41,20 € (WD40 0,5 ks-2,66€, alycol 0,5 ks-2,08€, filter oleja 4,88€, práca 1hodina-25€) . Olej som si dal vlastný Castrol SLX profi.5W-40. Zo štyroch litrov mi ešte vrátili 0,6 litra. Auto mi robili za sklenenou stenou tak som videl hodinovú kontrolu na ktorej pracovali cca 30 min. Diagnostiku nerobili, zospodu pozrel nápravy, trochu strekli WD40 a zistili že mi slzí olej z čidla na rýchlomer (objednajú nové tesnenie a v záruke vymenia). Ešte premazali WD40 pánty a zámky, čo som mi premazal sám asi dva týždne do zadu. Polozil som zopár otázok čo sa týka Splashíka. :P Ale celkom spokojný až na to že som sa uistil že nemáme V V T... (možno aj dobre-aspoň sa nebude mať čo možno pokaziť )
    Splash 1,2 GLX Bright Red (2008)

3. Predvolené Re: Splash - Garančka 1 rok / 15000 km

No mna by napriklad zaujmalo či možem isť robiť garančku aj v ČR a bude platná, možno to tam vyjde lacnejšie ako u nás????
    SUZUKI SX4 1,5 GLX ABS AC Bodykit Urban Line

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal Byan
    Ale celkom spokojný až na to že som sa uistil že nemáme V V T... (možno aj dobre-aspoň sa nebude mať čo možno pokaziť )
    To ti kto povedal že nema 1,2 v Splashi VVTi?

EDITED: Tak som si to preveroval a pravdu máš Bol by som dal ruku do ohňa za to, že v katalógu keď som ho kupoval bolo napísané, že variabilné časovanie má.
    Ako tí japončíci len teda urobili to, že pri 3,500ot. to auto doslova dostane kopanec do zadku a začne akcelerovať oveľa výraznejšie.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal TRUDO
    No mna by napriklad zaujmalo či možem isť robiť garančku aj v ČR a bude platná, možno to tam vyjde lacnejšie ako u nás???
    Záruka je celoeurópska, môžeš ísť do ktoréhokoľvek autorizovaného Suzuki servisu

Aj ja som si bol doteraz istý že máme VVTi..
    Fakt potom nechápem tie výkony.. dostať z 1,2 63 kW a s pekným priebehom výkonu..
    A spotrebička dobrá..
    Suzuki Splash 1.2 GS

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Tak mám to za sebou V Ela Car Suzuki Piešťany.

Výmena: olej Castrol 5W-30 SLX, olejový filter, nejaká destilka, nemrzka, na moje požiadanie aj výmena vzduchového filtra

Kontrola: brzdových kotúčov a segmentov, páky a lanovodov ručnej brzdy, pneu a kolies, oleja v prevodovke

Iné: likvidácia oleja, filtra, práca

.... suma sumárum 143.- EUR (bez vzduchového filtru by to bolo 128.- EUR).

Jednanie, ochota super, proste radosť ísť do servisu

Tak to je super !
    Ak s človekom v servise ešte aj pekne jednajú tak sa tam aj rád vráti.

Mne sa napr. oplatilo ísť z Košíc do Žiliny montovať doplnky na Spleša + zimné gumy..

Za chvíľu aj mna čaká prvá garančka, tak uvidím v ktorej časti republiky ma zastihne..

Nechcel si dávať 0 W / 30 ?
    Suzuki Splash 1.2 GS

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal Sances
    Nechcel si dávať 0 W / 30 ?
    Zvažoval som X možnosti, však polemika o tom sa viedla v téme Motorový olej Splash ale nakoniec som sa rozhodol, že to nechám na servis. Mali by najlepšie vedieť čo tam naliať.
    A keď som teraz pozeral čo stojí na nete tá 5W-30 SLX od Castrolu a koľko som za ňu dal v servise, tak rozdiel robí na 1 litri 8,70.- eura a za to sa mi neoplatí to vôbec riešiť (platiť poštovné, ísť preto atď).

Aj mne dali Castrol 5W 40 SLX prof. na SX4 mal som tam predtym helix shell ale mali by vediet co davaju tak doverujem teda

Strana 1 z 2 12 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •