Strana 5 z 5 PrváPrvá ... 345
Zobrazenie výsledkov 41 až 50 z 50

Téma: Je už čas na letné pneumatiky?

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

Predvolené Re: Je už čas na letné pneumatiky?

Očekávám letos v českých krajích - po volbách - studené léto. Proto přezouvat nebudu - a basta !
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

minulé leto som celé prejazdil na zimných. najprv preto že som si myslel že je priskoro, potom lebo som nemal čas a nakoniec sa to už nevyplatilo. AAAAAA tento rok som neprezul opäť. myslím že je ešte priskoro

Citácia Pôvodne odoslal ROSI45 Zobraziť príspevok
    Očekávám letos v českých krajích - po volbách - studené léto. Proto přezouvat nebudu - a basta !
    Pockaj pockaj ROSI45, este nevies ako to dopadne /tie volby / jedine ak by si kandidoval/
    a vies ako to dopadne

Citácia Pôvodne odoslal drozdik Zobraziť príspevok
    minulé leto som celé prejazdil na zimných. najprv preto že som si myslel že je priskoro, potom lebo som nemal čas a nakoniec sa to už nevyplatilo. AAAAAA tento rok som neprezul opäť. myslím že je ešte priskoro
    este je cas

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

Citácia Pôvodne odoslal marcelko Zobraziť príspevok
    Pockaj pockaj ROSI45, este nevies ako to dopadne /tie volby / jedine ak by si kandidoval/
    a vies ako to dopadne
    stačí ?
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Lokalita
    Praha CZ

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    Myslím, že zjištěné rozdíly nejsou pro běžného řidiče tak katastrofální a kdyby pro zkoušku nebyl použit nízký profil 45, ale běžnější 60-65, tak by zjištěné rozdíly ve vlastnostech byly ještě menší.
    Každopádně já většinou přezouvám až v prvních květnových dnech, už proto abych za ty čtyři roky ty zimní gumy vůbec stačil ojet. Také se mně nemůže stát, že budu "zaskočen" jako ostatní řidiči, když náhodou v dubnu zasněží, nebo klesne na nulu.
    "horský sokol"

Moje Suzuki
    SX4 GS 4x4

No je to na rozmyslenie!!!!! Včera v telke ukazovali ako sa zabili traja a dvaja prežili. Ako príčina boli vraj ojazdené zimné pneumatiky. Aj ukázali na zábere pneumatiky a tie mali ešte vzorku habadej na letnú sezónu. Boli opotrebené len pre zimné použitie. Teda ak sa niečo stane a ste na letných, tak je to .... smola. A okrem iného určite neboli na vine pneumatiky, lebo auto zišlo z cesty na rovnom úseku a tresklo do stromu. No ale prezentované to bolo tak. No a v Blave a okolí určite nemusel mať nikto zimné, dnes a včera.
    Do Suzuki.
    Wartburg 353 -1000, 66-75/ Wartburg353W, 75-79/ Wartburg 353W Combi, 79-98/ Wartburg 353W 98-00/ Fiat 126,00-01/ Škoda Rapid 1,3 01-03/ Suzuki Swift 1,3GLX 85k 03-08/ Suzuki SX4 GS 4x4 + GAZ69 80-,+JEEP Grand Cherokee 2,5TD

Lokalita
    Praha CZ

V televizi poslední dobou sdělují takové blbosti, nepřesnosti a "senzace", že člověk znalý a s širokým rozhledem tak akorát trpí. Z toho důvodu budu asi číst jenom oběžníky.
    "horský sokol"

Lokalita
    Turzovka/Žilina
    Moje Suzuki
    Ignis 1.3VVT 69kW

Mozno niektorym toto pomoze: Nastal čas prezuť na letné pneumatiky
    Ja este prezuvat nechcem koli tomu lebo do prace chodievam skoro rano okolo 5hod. A ako pozeram na predpoved na 10dni tak vidim este minusove teploty a je tam aj dazd. Kamarati moji uz prezuli aby nedrali zimne. Jazdievam v okoli ZA a este letne pockaju tak tyzden dva...nieje sa kde ponahlat sice tiez ma to laka dat na letne....myslim si ze kto jazdi juznejsie od PB v pohode moze prezut.
    Suzuki Ignis 1.3VVT r.v.2005

Strana 5 z 5 PrváPrvá ... 345

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •