Zobrazenie výsledkov 1 až 4 z 4

Téma: Swift neštartuje

1. Predvolené Swift neštartuje

Chcel by som sa opýtať, či nemáte skúsenosť s :
    (jedná sa o suzuki swift 1.3 16V 2003)

Niekedy neštartuje - ale ani štartér sa netočí, počuť len palivové čerpadlo (asi na 2 sec.) a stiahne napätie (vidno na osvetlení), aj po viacerých pokusoch. Búchal som po kadečom (relátka, štartér, spínacia skrinka,..) a štartoval a pomalinky som vylučoval, ale keď to išlo tak som nemal ako pokračovať. Keď chytí, tak to zase ide bez problémov aj niekoľko mesiacov. Ale všimol som si že veľa krát prestalo štartovať práve po "zdochnutí" motora pri zaradenej rýchlosti.(zadusení motora)

Neviete poradiť?

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Re: Swift neštartuje

Tipujem štartér - niekedy nevysunie pastorok a tým pádom nemá čo roztočiť motor.

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

Citácia Pôvodne odoslal svisto
    Ale všimol som si že veľa krát prestalo štartovať práve po "zdochnutí" motora pri zaradenej rýchlosti.(zadusení motora)
    Někde jsi měl příspěvek, že ti při zátěži něco mlátí v motoru. Zkus motor vypínat klíčem. Jedno může souviset s druhým.
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

Podobný problém som riešil na Mazde 626 a pár dní mi trvalo, kým som prišiel na to že je úplne zaoxidovaná pätica hlavnej poistky.
    Po vyčistení bolo všetko OK. Skús sa popozerať okolo baterky - poistky, kostriace káble.
    SUZUKI SX4 S-CROSS 1,6 Comfort 2WD, SUZUKI SX4 1,5 GLX ABS AC Urban Line,

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •