Strana 5 z 5 PrváPrvá ... 345
Zobrazenie výsledkov 41 až 49 z 49

Téma: Väčšie disky na Swift

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Re: Väčšie disky na Swift

Tak, finíto, na polícii to ani nebolelo

2. Predvolené Re: Väčšie disky na Swift

chcel som este vediet...chcel by som na SWIFTA 1.3 dat 16 kolesa. a pneu aspon 205 po pripade aj 215 plus falcove elektrony... bude to treba aj zapisat do TP..je mozne ze mi to suzuki nebude chciet schvalit ??? od coho to hlavne zavisi ??

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Lightbulb Re: Väčšie disky na Swift

Citácia Pôvodne odoslal SS1.3 Zobraziť príspevok
    chcel som este vediet...chcel by som na SWIFTA 1.3 dat 16 kolesa. a pneu aspon 205 po pripade aj 215 plus falcove elektrony... bude to treba aj zapisat do TP..je mozne ze mi to suzuki nebude chciet schvalit ??? od coho to hlavne zavisi ??
    Prečítaj si túto tému od začiatku, prípadne aj tému Obutie pneu iného rozmeru ako je v TP a dozvieš sa úplne všetko

4. Predvolené Re: Väčšie disky na Swift

Kolko vas stal uradny preklad TUV? Je toho vela stran a na stranu chcu 20eur.

Odoslané z SM-A500FU pomocou Tapatalku

Moje Suzuki
    GV 2010 2.4VVT

Citácia Pôvodne odoslal misoto Zobraziť príspevok
    Kolko vas stal uradny preklad TUV? Je toho vela stran a na stranu chcu 20eur.

Seňor Suuzuukii to tu v tomto vlákne rozpisoval čo ho to stálo celé - tak čítaj a ne hneď lenivo napíš svoju otázku. A ak si nemal z matematiky na základke guľu jak Brno tak si vieš vyrátať cenu tvojho prekladu - 20E/normostrana krát počet tvojich stránok (veľa podľa teba). No tuzing nieje lacná vec.

6. Predvolené Re: Väčšie disky na Swift

Ako prepac ale neviem ako mam reagovat na takuto odpoved. Ked uz sa tak chceme podpichovat mam nie len zaklady matematiky ale aj trochu ine ktore si ty mozno ani nestudoval a ani o nich nepocul. 220 eur prekld ma vyjde. Nelenil som a precital som cele forum a pokial viem pan tu pisal o 110 - 150 eur preto sa pytam. Zrejeme tie TUV maju stale alebo aspon priblizny pocet stran. A tuning to nie je len blbost Slovenska komplikovat a nechat si zaplatit sialene peniaze za obycajny rozmer pneumatik co by sa vobec nemalo riesit. USA na to ide najlepsie a aj nemecko.

Moje Suzuki
    GV 2010 2.4VVT

Citácia Pôvodne odoslal misoto Zobraziť príspevok
    Ako prepac ale neviem ako mam reagovat na takuto odpoved. Ked uz sa tak chceme podpichovat mam nie len zaklady matematiky ale aj trochu ine ktore si ty mozno ani nestudoval a ani o nich nepocul. 220 eur prekld ma vyjde. Nelenil som a precital som cele forum a pokial viem pan tu pisal o 110 - 150 eur preto sa pytam. Zrejeme tie TUV maju stale alebo aspon priblizny pocet stran. A tuning to nie je len blbost Slovenska komplikovat a nechat si zaplatit sialene peniaze za obycajny rozmer pneumatik co by sa vobec nemalo riesit. USA na to ide najlepsie a aj nemecko.

USandA - tam vraj prihlásiš na značky aj vaňu ak má svetlá
    Nemecko - tam zrejme bude stačiť ten TÜV Zertifikat, keďže je vydaný ich oprávnenou inštitúciou a zrejme aj písaný v ich rodnej reči. Ono čo som zaregistroval v Nemecku tak tam akceptujú a priam vyžadujú papiere opečiatkované kontrolnými (oprávnenými) orgánmi. Ešte aj naša TK a EK je u nich TÜV Kontrolle - takže "Ordnung muss sein".
    A je rozdiel v týchto záležitostiach týkajúcich sa úprav vozidiel vo všetkých krajinách EU - napr. v Nemecku sa môže (mohol) montovať hydraulicky ovládaný podvozok (ak má pečiatku od TÜV a je zapísaný v TP) kdežto v Rakúsku ten istý podvozok je (bol) ilegálny a nezapíšu ti ho do TP ani keď sa poznáš s ministrov dopravy.

8. Angry Kolesa 205/40r17

Zdravim. Minuly rok som si dal doviest swifta 1.5 na ktorom boli obute disky bbs 205/40r17. Pokusal som sa ich zapisal do tp. Volal som do suzuki samozrejme mi povedali ze si musim od nich kupit kolesa inac mi to nezapisu. Formou zvlastnej kontroly to bohuzial nepochodim lebo tie disky nemaju tuv na swifta. Tak sa chcem spytat je dako mozne ich inaksie zapisat ci to je v tomto .... State nemozne a su mu na nic ?rozmyslal som aj nad inou formou. Ta slecna od suzuki s ktorou som telefonoval mi povedala ze potrebuje fakturu od suzuki diskov aby mi to mohla zapisat. Keby som ju dade zohnal dalo by sa to ? Za odopovede dakujem.

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki
    SX4 GL/AC Plus 4x4, 1,6 VVT 88 kW

Predvolené Re: Kolesa 205/40r17

Citácia Pôvodne odoslal Johnyj Zobraziť príspevok
    Zdravim. Minuly rok som si dal doviest swifta 1.5 na ktorom boli obute disky bbs 205/40r17.
    Taky zdravím a vítej na fóru.
    Tvoje téma jsem sloučil se starším, kde se řešilo to samé.
    Jenom by mě zajímalo, jak vypadají disky 205/40r17. Pneumatiky si pod tím dokážu představit, ale disky...?

Strana 5 z 5 PrváPrvá ... 345

Tagy tejto témy

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •