Strana 2 z 5 PrváPrvá 1234 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 11 až 20 z 49

Téma: Väčšie disky na Swift

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Re: Väčšie disky na Swift

Citácia Pôvodne odoslal zuzu
    no dnes som kupil Swift 1.3 Freeze a objednal som tam 16"disky s gumami 195/45 R16. Predajňa v BB mi ich aj zapíše do TP. Teraz musím predať tie orig. čo tam boli. 6lučove 15"s gumami 185/60 R15 Continental 84H. 4dierove. Cena dohodou 19tis?
    Tak gratulujem

Daj vedieť či zápis diskov prebehol bez problémov.

Kola+disky daj inzerát do sekcie Predám.

2. Predvolené Re: Väčšie disky na Swift

Mal by si kupit 16"disky orig. u predajcu aj s montážou a vraj to zapíšu bez problémov. Swift

Lokalita
    Topoľčany

Neviem presne ako to funguje u značky suzuki ale ked som sa zaujímal o väčšie disky, dostal som informáciu že treba kontaktovať importéra danej značky a po zaplatení poplatku by mali byť poskytnuté všetky schválené rozmery diskov a pneu na daný model.. Kolega mal na Seate Ibiza už pri kúpe v TP zapísané rozmery diskov od 14 až po 17ky.. Nerozumiem prečo to podobne neriešia všetky značky
    Suzuki Splash 1,2 GS Lagoon Turquoise

4. Predvolené Re: Väčšie disky na Swift

So 16" neni žiaden problém. Retro

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Citácia Pôvodne odoslal zuzu
    no dnes som kupil Swift 1.3 Freeze a objednal som tam 16"disky s gumami 195/45 R16. Predajňa v BB mi ich aj zapíše do TP. Teraz musím predať tie orig. čo tam boli. 6lučove 15"s gumami 185/60 R15 Continental 84H. 4dierove. Cena dohodou 19tis?

Nepredavaj tie disky. Nechaj si ich na zimne pneu. Letne pneu su ti zbytocne to v pohode mozes predat.
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Lokalita
    Šaštín - Stráže
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1,3VVT

Ja som zhruba dva týždne späť volal s importérom SUZUKI ohľadom zápisu väčšieho rozmeru diskov to TP. Pani bola veľmi príjemná a povedala mi aby som zaslal naskenovaný TP a zoznam rozmerov ktoré tam chcem. Oni to preveria u výrobcu a následne ak môžu byť také rozmery tak mi pošlú to potvrdenie k zápisu pre DI.

Zatial som sa k tomu nedostal ale behom tohoto roka to chcem riešiť. (mám len na 15" a chcem aj na 16")
    JAPAN POWER ------ Gallery ------ YouTube video

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Lee: Potom nas prosim ta informuj Na Ignis Sport je jediny rozmer 185/55 R15 bohuzial jazdim na 195/50 R15 a chcem aj 195/45 R16. Tiez by som im potom zaslal mail.
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Lokalita
    Šaštín - Stráže
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1,3VVT

duško: nezabudnem na teba. Ja mám tiež v papieroch 185 šírku max na 15" ale jazdím 195/50 R15 a chcel by som buď 195/45 R16 alebo 205/40 R16. Len teraz nato nemám čas ale behom roka sa do toho pustím. Musí sa mi to tento rok podariť.
    JAPAN POWER ------ Gallery ------ YouTube video

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 2.4

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii
    Tak som si dal tú robotu a prečítal tých 15 strán a v podstate dôležité je (okrem polemík ake gumy, a či väčšie a prečo ano alebo nie, aký to má vplyv na nápravu, jazdné vlastnosti a podobne) asi nasledovne:

Citácia Pôvodne odoslal jaykay - swiftclub.sk
    Potvrdenie o suhlase s montazou vacsich diskov na vozidlo Suzuki Swift je mozne vydat za presne urcenych podmienok.

..........

Po doruceni tychto dokumentov a ich prevereni Vam bude pozadovane potvrdenie vystavene a zaslane postou. Potvrdenie sa vydava bezplatne.
    So získaným dokumentom ísť na obvodný úrad dopravy a tí vykonajú zápis.
    Ano, Suuzuukii, mas pravdu, Jaykay to tam napisal. Ale ked si pozries nasledovne 2 prispevky po uvedenom, chalan pisal, ze to skusil presne podla toho navodu a neslo to.
    Ja len dufam, ze odvtedy uz preslo kopec casu a veci sa pohli k lepsiemu - teda ze dnes by uz s tym nemuseli robit problemy. Ked to niekto otestujete, napiste ako ste dopadli.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal Shrek
    Ja len dufam, ze odvtedy uz preslo kopec casu a veci sa pohli k lepsiemu - teda ze dnes by uz s tym nemuseli robit problemy. Ked to niekto otestujete, napiste ako ste dopadli.
    Aj ja

Strana 2 z 5 PrváPrvá 1234 ... PoslednáPosledná

Tagy tejto témy

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •