Strana 3 z 4 PrváPrvá 1234 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 21 až 30 z 37

Téma: Trasenie volantu Jimny

1. Predvolené Re: Trasenie volantu Jimny

menil si spojovacku, alebo tyc riadenia, alebo panhardku (to je ta sikma vzpera) ?
    lebo vpredu su 3 tyce a ziadna z nich nie je torzna a plus tam je este tyc stabilizatora (ale ta na traslak nema ziaden vplyv)

Predvolené Re: Trasenie volantu Jimny

idem síce po funuse ale snáď to niekomu pomôže. Presne to som mal aj ja.
    Jimny 1,3 a pri 80 triaslo. Vymenili čápy a bolo. Najprv to skúšali dotiahnúť, premazať. Prečo? No lebo to bolo 2 mesiace pred vypršaním záruky. Tak ja sviňa som sa vrátil do servisu 2 dni pred koncom záruky a skrátka to museli vymeniť. "boli veľmi radi"
    a bolo to niekde pri 42000km.

Ked sa darí...dnes mi začalo opäť triasť volantom pri 80-tke. Dúfam že to nebudú zase čapy. je možné že by odišli po 6000km? Dám prevážiť kolesá a otrepem tie fúriky blata z kolies, možno prestane.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Po 6.000km? To by si musel absolvovať Dakar

Lokalita
    Šaštín - Stráže
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1,3VVT

Skús sa pozrieť či nemáš na diskoch znútra nalepený sneh alebo ľad. Mne sa stalo že mi triaslo celé auto nad 80km/hod a na diskoch som mal zvnútra nalepený zľadovatelý sneh. Dal som ho metličkou preč a všetko bolo OK.
    JAPAN POWER ------ Gallery ------ YouTube video

Citácia Pôvodne odoslal lee Zobraziť príspevok
    Skús sa pozrieť či nemáš na diskoch znútra nalepený sneh alebo ľad. Mne sa stalo že mi triaslo celé auto nad 80km/hod a na diskoch som mal zvnútra nalepený zľadovatelý sneh. Dal som ho metličkou preč a všetko bolo OK.
    metličkou
    prepáč ale to ja by som potreboval metlu ako strom. nemal som na to čas ale mám pocit že to nebude ono.

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    Po 6.000km? To by si musel absolvovať Dakar
    no práve

už som písal v inej téme že prestalo pískanie skadesi samo od seba a aj to trasenie sa vytratilo. Ja sa asi poondím, to auto sa fakt opravuje samo.

9. Predvolené Re: Trasenie volantu Jimny

Mne sa začínal triasť volant už pri 70, prestával pri 80. Kamarát v pneuservise mi povedal, že to môže byť mierne poškodená oceľová konštrukcia v pneumatike, vyvažovačka to vraj nezacíti. Tak sme prehodili navzájom predné a zadné kolesá, trasenie prestalo...

10. Predvolené Re: Trasenie volantu Jimny

Čaute chcem sa spýtať čo všetko treba na Jimnym mazať. A tiež na koľko máte nafúkané pneumatiky ? Jedná sa o rozmer 205/70 R15. Niekde som na nete čítal že predok na 1,6 a zadok na 1,8 to sa mi zdá málo. Díky.

Strana 3 z 4 PrváPrvá 1234 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •