Strana 2 z 4 PrváPrvá 1234 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 11 až 20 z 37

Téma: Trasenie volantu Jimny

Moje Suzuki
    SX4 GS 4x4

Predvolené Re: Trasenie volantu Jimny

Ani na spevnených povrchoch. A čo tlmiče? Auto je z druhej alebo z tr......ruky? Kilometrov má najazdených 30 000? Určite? Sa mi nezdá. Že by ani v servise nedokázali povedať o čo ide? Alebo vidia, že Ty sa nevyznáš. Tak to bude drahá rada.
    Do Suzuki.
    Wartburg 353 -1000, 66-75/ Wartburg353W, 75-79/ Wartburg 353W Combi, 79-98/ Wartburg 353W 98-00/ Fiat 126,00-01/ Škoda Rapid 1,3 01-03/ Suzuki Swift 1,3GLX 85k 03-08/ Suzuki SX4 GS 4x4 + GAZ69 80-,+JEEP Grand Cherokee 2,5TD

2. Predvolené Re: Trasenie volantu Jimny

cau, nie ja som nebol v servise, tam by som nesiel.....preto som tu, lebo som chcel vediet nazory normalnych ludi.... Ale kolega co sa vyzna studoval montaznu prirucku a prisiel k zaveru ze to mozu byt len capy, alebo ako hovoris Ty , tlmice. Cize mi pozrie tie capy, a ked budu OK, tak vymenim tlmice. Neviete poradit nejake kvalitne na Jimika?...Dik

Lokalita
    Dubnica nad Váhom

Podla mna to tlmiče nebudú, ked má tuhú nápravu vpredu v tomto pripade maju funkciu len tlmiča, nie zavesenie kola ako máme my, skôr to budú tie čapy alebo výkyvne klby v nabojoch kolies.
    Škoda 100, 120gls, Octavia super r.v.62, Ignis 1.3 4WD

Pri Jimnym zvyknu odchadzat na prednej naprave loziska na otoci vrchny a spodny, prejavuje sa to aj unikom media z gulatej casti naboja, cena jedneho loziska je cca 50€ ale daju sa kupit aj nahrady cislo 33302 treba vymenit najlepsie originaly, tie nahrady su "mäkke".

5. Predvolené Re: Trasenie volantu Jimny

Ahoj! Mám ten istý problém, s trasením volantu. Mechanik mi povedal že potrebujem nové púzdra/ložiská. Kde ich môžem kúpiť? okolie SNV?

6. Predvolené Re: Trasenie volantu Jimny

Caute pani, tak pre info, tlmice som vymenil (Sachs). Tie predne boli skoro zapecene, ....zadne celkom OK. Traslak pri 80 tke zostal........Takze pokracujem dalej v patrani.....hovorite ze naboje?....loziska?.......uvidime.....

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

Citácia Pôvodne odoslal ceroki
    Caute pani, tak pre info, tlmice som vymenil (Sachs). Tie predne boli skoro zapecene, ....zadne celkom OK. Traslak pri 80 tke zostal........Takze pokracujem dalej v patrani.....hovorite ze naboje?....loziska?.......uvidime.....
    Třese se ti to v tahu nebo i když ubereš plyn ? Pokud v tahu, jsou špatné ložiska ve středovém kloubu, i když na zvedáku to nepoznáš. Prý až po rozdělání.
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

8. Predvolené Re: Trasenie volantu Jimny

no vitajmo...
    ad 1.
    skus sa hlavne pozriet ci ti stredova diera na diskoch sedi. niektore disky ju maju vacsiu a koleso je mierne "nevystredene" aj napriek tomu ze ho pekne v pneuservise vyvazia... u nas to zabralo, ale po poslednom prezuti to robi zas a nechce sa mi s tym teraz hrajkat. pockam na jar a potom to vystredim

ad 2.
    skusil by som pacidlom silentbloky na prednych ramenach, co ti drzia napravu. aj pri sasoch, aj na naprave (tam je dvojica silentblokov)
    aj tie robia presne takyto cirkus..

a az potom by som menil loziska na guliach

drzim ti palec !

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal Hugo
    skus sa hlavne pozriet ci ti stredova diera na diskoch sedi. niektore disky ju maju vacsiu a koleso je mierne "nevystredene" aj napriek tomu ze ho pekne v pneuservise vyvazia...
    K diskom zvyčajne aj bývajú plastové vystreďovacie krúžky na tento účel

10. Predvolené Re: Trasenie volantu Jimny

tak caute, mam vysledok. Pravdu mali ti co hovorili o capoch a silentblokoch. Hoci na zdvihaku sa kolesa tvarili takmer bez vole, vymenil som dva capy a torznu tyc a traslak je fuc. Diky vsetkym za rady, ale ako vidim jednoznacny recept nikdy nie je. Samozrejme ze je to ine jazdenie ako na C8, ktoru pouzivam bezne, ale prave preto na Jimnym jazdim rad. To je "soferovanie". V C8 je to vyvalovanie sa, clovek si ani neuvedomuje ze soferuje....

Strana 2 z 4 PrváPrvá 1234 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •