Strana 9 z 9 PrváPrvá ... 789
Zobrazenie výsledkov 81 až 88 z 88

Téma: AutoSlalom 2009

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Re: AutoSlalom 2009

Potom už len odlepiť tých 100 kilo tlmenia a pripravený na slalom

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Asi tak. Ale pokial ta to zacne bavit tak to hned pochopis Kamos tiez preferoval audio a uz ma v aute len 2 repraky a radio zvysok predal
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3

Esteze tam 100 kilo tlmenia neni (pocital som a vyslo medzi 25-30) a muziky sa asi nikdy nevzdam, to by bolo voci mojmu vierovyznaniu To ju radsej budem vykladat vzdy pred zavodom Zalezi hlavne, ci sa mi podari kupit nove pruziny a tlmice, bez nich to nema vyznam, pokial nechcem skoncit na streche.

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Co sa bojis, ja som jazdil na seriovom Ignise jedine co som mal boli pneu 195/50 R15 a nic sa nestalo Ale jasne rozhodne to pomoze ked budes mat kratsie pruziny.

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3

Tak dobre vediet, na trening za barakom to bude zatial postacovat

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Bohuzial nalepky suzukiclubu nepomohli

Zima nebola len skoda ze prsalo inak pekny den. Vsetkym nam to slo ako po masle a to doslova. Nagumovany povrch motokarovej drahy v Trebaticiach dal zabrat kazdemu. Smyky, drifty, vylety mimo trat. Taktiez som mal problemy s brzdenim a prilnavostou. Ale za to zabavili sme sa, posmykali V kat S2-1600 som skoncil 5.

1. Lucka Červenková - Citroen Saxo VTS
    2. Miki Čambal - Citroen Saxo VTS
    3. Miro Harušták - Škoda Felícia

Klobuk dole pred Luckou. Pravidelna jazdkyna slalomu a vzdy sa umiestnuje na poprednych prieckach v S2, tentokrat dokonca 1. miesto. Tomu sa vravi zena za volantom

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Dušan, ako ti vyšiel posledný autoslalom sezóny?

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Ano ano uz som tu

Posledny tyzden bol plny zmien. Ako som uz spominal, planujem (uz nie len planujem) prerobit Ignisa na cisteho zavodaka. Termin bol stanoveny na pondelok 16.11. takze som bol zmiereny s tym ze startovat tento rok uz nebudem. Ale zakon schvalnosti samozrejme existuje a tak mi v pondelok ked som uz nemal auto zavolali z autobazar.eu ze som vyhral startovne na AutoSlalom. Neporazilo by vas? Kedze sa mi podarilo pozicat si auto (Nissan Sunny GTI), vdaka ochotnemu kamosovi tak som predsa len na slalom siel ako jazdec a nie ako divak.

Samotny slalomovy den bol bezchybny no mozno az na to umiestnenie v kat S3-2000 12. miesto zo 16 startujucich Ale ja som spokojny, pocasie vyslo, bolo celkom prijemne vobec nebola zima, z rana mokro ale potom sucho. Atmosfera ludia ako vzdy na 1*. Jazdilo sa na starej trati v padoku Pezinskej Baby. Na tejto trati zacinal AutoSlalom, takze pre tych (aj pre mna) co sme s AutoSlalomom od zaciatku to boli aj pekne spomienky Naozaj vydareny den. Malo to len jednu chybu ako som spominal z rana trocha mokro to nas odradilo od prezutia na slicky a tak sme jazdili na seriovych letnych gumach, na ktorych to statocne smykalo. Okrem pneumatik auto chvalim, pekne islo. Nissan ci Suzuki stale to ma tu spravnu narodnost Ine by som si ani nepozical Pomaly som si nanho zvykal za co hovori aj fakt ze som skoncil 12ty a kamos 13ty

Tu je par fotiek co sme stihli nafotit. Na Nissane zo startovnym cislom 045 som ja.
    Naposledy upravil Duch; 18-11-2009 o 21:09

Strana 9 z 9 PrváPrvá ... 789

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •