Strana 6 z 6 PrváPrvá ... 456
Zobrazenie výsledkov 51 až 53 z 53

Téma: Zimné štarty - aký maximálny mráz?

Lokalita
    Kosice
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1,5 VVT

Predvolené Re: Zimné štarty - aký maximálny mráz?

Je to vacsie prebudenie baterky, to rozsvietenie dialkovymi, ako ked si otvorim dvere a zasvieti mi vnutorne osvetlenie, alebo ked otocim klucom a zapnu sa ventilatory? Pocul som o tom, dokonca to uz robi polovica Slovenska, kedze to bolo v Televiznych novinach, ale podla mna to je blbost.

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

Citácia Pôvodne odoslal daniello Zobraziť príspevok
    rozsvietenie dialkovymi, ale podla mna to je blbost.
    Tohle jsme se učili už před sto lety - dělám to tak a asi to funguje. Baterky mi vždycky vydržely dost dlouho. Nynější jede osmou zimu a nabiječku viděla před dvěma lety v létě po úderu bleskem. Teda ne přímo, ale těsně vedle. Byl jsem u toho. Přesně na tom místě kde stojím v avataru.
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

Lokalita
    Praha CZ

Citácia Pôvodne odoslal daniello Zobraziť príspevok
    Je to vacsie prebudenie baterky, to rozsvietenie dialkovymi, ako ked si otvorim dvere a zasvieti mi vnutorne osvetlenie, alebo ked otocim klucom a zapnu sa ventilatory? Pocul som o tom, dokonca to uz robi polovica Slovenska, kedze to bolo v Televiznych novinach, ale podla mna to je blbost.
    Probuzení baterky dveřmi, klíčem nebo jiným šudlátkem je to samé, jako když spícího budeš tahat za nohu, bude jako mátoha. Ale když ho shodíš s postele, tak rovnou vyskočí a plnou silou ti jednu natáhne.
    Sice nejsem chemik, ale okamžitý pohotovostní výkon olověné baterie je záležitost elektrochemické reakce elektrolytu na deskách. Ten byl zřejmě prozkoumán a má racionální jádro.
    "horský sokol"

Strana 6 z 6 PrváPrvá ... 456

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •