Strana 1 z 3 123 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 27

Téma: Skúsenosti so Suzuki Liana

1. Predvolené Skúsenosti so Suzuki Liana

Asi veľa Lian sa na Slovensku nepredalo, ale rád sa podelím so skúsenosťami. Mam Lianu - kombi, 1328 cm3, 66 kW, r.v.2004. Čudné mi je, že prečo sa tak rýchlo skončil predaj (a asi aj výroba). Keď som to kupoval, tak to bol najlepší pomer cena/veľkosť/kvalita.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Re: Skúsenosti so Suzuki Liana

Tento model nejak neprerazil na trhu, aj keď nechápem prečo, lebo podľa mňa to bolo celkom vydarené auto. Sám som nad Lianou jednu dobu uvažoval, ako jazdenku z Nemecka. Škoda, že ju nefaceliftovali a neurobil 2-jku, mohlo by to byť zaujímave malé MPV niekde na úrovni Corolly Verso napríklad.

ja ked som kupoval swifta, tak mali v showroome aj lianu v plnej vybave za slusnu cenu. velmi som rozmýslal. ako rodinne vozitko celkom slusne...a tak rodinku vozim vo swifte..staci mi aj menšie...

4. Predvolené Re: Skúsenosti so Suzuki Liana

Aj ja mám LIanu a nemám si s kým vymieňať skusenosti.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal pegi
    Aj ja mám LIanu a nemám si s kým vymieňať skusenosti.
    No možno je vás tu už zaregistrovaných viac Liana majiteľov. Ale keď nikto nič nenapíše, tak sa asi sotva rozbehne nejaká diskusia

6. Predvolené Re: Skúsenosti so Suzuki Liana

Ja myslím, že je aj na Slovensku dosť ľudí, čo má Lianu, lebo ju registrujem už pár rokov, asi od 2004-tého, keď bola normálne v ponuke a rozmýšľal som nad ňou, lenže som nemal peniaze , a skrátka som si ju potom stále všímal na cestách a vždy sa niekde vyskytla. A to je fajn, že len sem tam, lebo o to je krajšia. No a teraz, ked ju už mám, asi mesiac, mi Liany asi doslova priťahuju pohľad, lebo len v Košiciach som videl okrem mojej ďalšie tri .

7. Predvolené Re: Skúsenosti so Suzuki Liana

No aj ja mam Suzuki Liana 1,6L, 78kW 4x4, ....No kupoval som jazdenku..mala tak 52tis km...teraz ma asi 85tis km... no zatial to jazdi..akurat ked som to kupoval pri tych 52tis..tak boli vytecene zadne tlmice a tie museli byt vymenene. Potom som dal na to hned nove pneu DUNLOP SPORT SP 195/55/R15. Neviem cim to je, ale dost sa deru. Teda osobne to vidim tak este na 15tis km..ale zda sa mi 50tis km nabehat na jedny pneu je malo..Ci..Ake mate s tym skusenosti??....Neviem cim to, ze sa tak opotrebuvavaju. Geometriu kontrolovali, zevraj ok...Je to sice 4x4 a celkom tazke auto, ale neviem ci je to dostatocny dovod na to aby sa tak drali. No co uz. Inak potom uvazujem nad kupou pneu s rozmermi 195/65/R15...myslite ze ich tam napcham??.. Mozem mat pneu na aute ine, ako su uvedene rozmery v technicaku???..tak to je zatial vsetko..ocenim ked odpoviete....dik..majte sa

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal johnnySVK Zobraziť príspevok
    Potom som dal na to hned nove pneu DUNLOP SPORT SP 195/55/R15. Neviem cim to je, ale dost sa deru. Teda osobne to vidim tak este na 15tis km..ale zda sa mi 50tis km nabehat na jedny pneu je malo..
    Málo? A koľko by si chcel aby ti vydržali, 200.000?
    50 tisíc na gumy je dosť slušný výkon.

Citácia Pôvodne odoslal johnnySVK Zobraziť príspevok
    Inak potom uvazujem nad kupou pneu s rozmermi 195/65/R15...myslite ze ich tam napcham??.. Mozem mat pneu na aute ine, ako su uvedene rozmery v technicaku???
    Pozri si tému Väčšie disky na Swift a Aké gumy sa zmestia na Ignisa

9. Predvolené Re: Skúsenosti so Suzuki Liana

No, ja síce nemám štvorkolku, a momentalne mam najazdenych asi len 2500km a tiež som kúpil "Sushi" keď mala 50.013 km, takže neviem, ale rozhodne je 50.000km až až. A ten rozmer 195/55/R15 je v pohode, mam to aj ja na originál Suzuki elektrónoch a neviem či máš, ale je to aj v papieroch od Liany, že môže byť. A vieš, čím športovejšie si kúpiš, tím sú mäkšie a vzhľadom k spôsobu jazdy buď menej, alebo málo vydržia.

10. Predvolené Re: Skúsenosti so Suzuki Liana

Chcem kúpiť Suzuki Liana 1.3. Link na toto auto je: Suzuki Liana 1.3
    Vie mi niekto poradiť či to je dobrá cena a či to je aj dobré auto?
    Ináč sa mi ľúbi. Vopred ďakujem za Vaše názory a pripomienky.

Strana 1 z 3 123 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •