Strana 2 z 3 PrváPrvá 123 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 11 až 20 z 27

Téma: Skúsenosti so Suzuki Liana

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Re: Skúsenosti so Suzuki Liana

Citácia Pôvodne odoslal msusek Zobraziť príspevok
    Chcem kúpiť Suzuki Liana 1.3. Link na toto auto je: Suzuki Liana 1.3
    Vie mi niekto poradiť či to je dobrá cena a či to je aj dobré auto?
    Ináč sa mi ľúbi. Vopred ďakujem za Vaše názory a pripomienky.
    Záleží na tom, čo si pod "dobrým autom" predstavuješ. Pre niekoho je dobrá aj Favoritka a pre niekoho ani A8-ička
    Cena ťažko povedať či je dobrá, kedže nie je ani tušenie v akom stave to auto je. Kilometre na tacháči nemusia hovoriť vôbec nič, kedže záleží čo za človeka ho malo a kade sa jazdilo

Ale tak alebo onak, na Lianu som nikdy nepočul nič zlé... okrem vysokej ceny za náhradné diely.

Liana je fajn a takmer som ju mal doma ked som kupoval svoje prvé auto. Fakt som ju už mal nezáväzne objednanú. Napokon to bola Honda Jazz.
    Môj názor? Pozrieť ceny a dostupnosť dielov ale vcelku je to super auto. K cene ani predajcovi sa nevyjadrujem. Nechcem tu robiť NEGATÍVNU reklamu tak ti pošlem súkr.správu.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal drozdik Zobraziť príspevok
    K cene ani predajcovi sa nevyjadrujem. Nechcem tu robiť NEGATÍVNU reklamu tak ti pošlem súkr.správu.
    Myslím si, že o AAA máme všetci svoju predstavu Ja by som si tam nekúpil ani bicykel, pretože aj tie dobré autá, čo tam zákazníci dovezú na odpredaj, doslova vykuchajú a vykradnú o dobré diely, veci

nechcel som takto verejne ale ked už tak. Ja mám vlastnú skúsenosť s AAA a rozhodne vyzývam k opatrnosti.

5. Predvolené Re: Skúsenosti so Suzuki Liana

No, ja mám Lianu nejakých 5 mesiacov a som absolútne spokojný, ešte stále si hovorím, že som kúpil to najlepšie, čo som vtedy mohol a to ma stála 7000,- aj ked pravda, je to 1.6-ka, mala 50.000km nestáčaných a inú výbavu ako táto. Ale presne ako písal Suuzuukii, ide o to v akom je stave. A ceny dielov mi ani neprídu nejak vysoké, ja sám predávam ND a viem to porovnať, ide aj o to, kde ich kupiš, lebo ceny sú všade rôzne, ale ramená, tyčky stabilizátora, čapy riadenia, brzd. kotúče, dosky, filtre, proste spotrebák je v pohode, výfuk nerezový, takže nič a nič iné aj tak potrebovať nebudeš.

6. Predvolené Re: Skúsenosti so Suzuki Liana

Len ešte rozmýšľam, či na to auto nieje 1,3 málo. Ale asi nie, keď ho robia.

Lokalita
    TN/BA
    Moje Suzuki
    Liana 1.6, 2005, M16A

Ahojte, mam swifta (2006) 1.3 benzin a zacal som spekulovat kvoli rodine nad vacsim autom a do rany mi padla Liana 1.6 benzin, sa da teraz kupit za celkom fajn cenu jazdena.

Tak ak mate niekto skusenosti s tymto autom, poradte ci sa oplati menit za swifta. Dufam, ze spolahlivostou bude podobna tomu mojmu swistovi Diky

8. Predvolené Re: Skúsenosti so Suzuki Liana

No, ale ja nemam skúsenosti so svišťom, len asi 5 minútovú, ale moja skúsenosť s Lianou je, že čo do spoľahlivosti, určite o.k, vnútorný priestor úplne dostačujúci, ja ako vodič mám 192cm a za mnou sa dá sedieť, len batožinový priestor má ako hatchback, nie kombi, asi 250 litrov, ale pri štandardnej náročnosti na balenie sa štyria ľudia na týždeň na chatu v pohode zbalia. ja si myslím, že výmena za svišťa sa oplatí ak je Liana s tou istou výbavou, prípadne má niečo naviac. Spotreba u mna je inak v lete 7,3 stabilne, najhoršia bola 9,3 pri -15 stupňových mrazoch a asi troch a viac hodinách voľnobehu týždenne. teraz mám 8. Jazdím 80 až 100% v meste a to ráno a večer, keď je najchladnejšie. Neviem čo ešte, ale autu sa jednoducho nedá nič vyčítať, ja som absolútne spokojný. Mimochodom sme 5-členná rodina. Takže tak, ja doporučujem.

Lokalita
    TN/BA
    Moje Suzuki
    Liana 1.6, 2005, M16A

Dik za odpoved, mas motor 1.6 alebo nejaky iny? A ake negativa by si videl na tom aute?
    To mas lianu combi, alebo sedan?

10. Predvolené Re: Skúsenosti so Suzuki Liana

Je to combi, 1.6 16v 78kw 2004. Nemôžem si pomôcť, ale negatíva ja fakt nevidím, možno ten batožinový priestor, nie je ako u combi, ale mne to nevadí, naopak, už vyhovuje. Inak fakt neviem, všetko je tam, kde má byť a dobre, že je to tam, všetko funguje ako má, proste neviem. Z mojej strany zatiaľ nič. Dúfam, že to tak aj ostane.

Strana 2 z 3 PrváPrvá 123 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •