Strana 1 z 3 123 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 22

Téma: Cenník servisných prehliadok a dielov

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Cenník servisných prehliadok a dielov

Celkom užitočný link - ceny všetkých pravidelných servisných prehliadok, prác a náhradných dielov na Suzuki: CENNIK Piešťany

Predvolené Re: Cenník servisných prehliadok a dielov

Chcel by som sa spýtať, či a koľko sa plati za Garančnú prehliadku na Suzuki SX4, 1,6 GLX 4x4? A je po prejdení 1500 KM? Pretože pri kúpe mi niečo spomínal predávajúci, že sa platí. Ale pred zopár rokmi ked som kupoval auto, tak Garančka bola po 1500 km, a bola bezplatná, platili sa len náplne, ako olej a pod. Dakujem za odpoveď.

Lokalita
    Stará Turá

Garančná prehliadka na sx4 po 1500km? Nie náhodou po15000 km?

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal Robin13 Zobraziť príspevok
    Chcel by som sa spýtať, či a koľko sa plati za Garančnú prehliadku na Suzuki SX4, 1,6 GLX 4x4? A je po prejdení 1500 KM?
    Ak si mal na mysli tú tzv. "popredajnú kontrolu" na ktorú motajú zákaznikom hlavy niektoré predajne, tak sa o tom diskutovalo v téme Prehliadka po 1000km

No to neviem, pretože si to nepamätám. Auto bolo kupované v marci, predávajúci ma hnal, pretože za mnou boli další čakatelia, preto si to veľmi nepamätám, pretože to chcel mať rýchlo za sebou. Kúpená bola v čase prvej vlny šrotovného ( a tú výmenu Škodovky 105 za toto si neviem vynachváliť ). Pamätám si, ale matne, že mi predávajúci hovoril že po roku, alebo 1500 km ( s tými km si ozaj nie som istý) a cena asi cca 6000 SK teda cca 200€, ale za garančku sa mi to zdá byť nemysliteľné. Ma napadlo, že či si oni to šrotovné čo dali 500€, nechcú aspoň takto prinavrátiť. Občasne ju prebehnem cez víkend na výlet, nech si užijem, nakoľko mam služobný voz. Momentálne ma SX4-ka nabehane asi 750 km, preto sa informujem, lebo idem na dlhšiu cestu s ňou a chcel som vediet že či mám íst do servisu potom, lebo to už bude cez 1500. Ale asi pre istotu zavolám do servisu, že ako to je.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

...predávajúci ma hnal, pretože za mnou boli další čakatelia....
    Tak k tomuto predajcovi by som sa už nikdy nevrátil, ani na servis. No comment

Pamätám si, ale matne, že mi predávajúci hovoril že po roku, alebo 1500 km ( s tými km si ozaj nie som istý) a cena asi cca 6000 SK teda cca 200€, ale za garančku sa mi to zdá byť nemysliteľné.
    Prvá garančka je po roku, alebo 15.000km, podľa toho čo nastane skôr.

200 euro za prvú prehliadku je čistá zlodejina. Pozri si tému Garančná prehliadka po 15.000km a hlavne SX4 - Garančka 1rok/15.000km a tam sa dočítaš, že max cena bola snáď 130 euro.

By ma zaujímalo čo za predajcu to je kde si kupoval

Nuž, budem musiet zbehnúť a popýtať sa. A ide o servis v Ke. Je len jediný. Ale MI a PO to istia. Tak ak. Snáď nie je povinná garančka v servise kde som auto kúpil. Vdaka za pomoc.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Jasné, na garančnú môžeš ísť do ktoréhokoľvek autorizovaného servisu v EÚ.

Suzuki a nevies ake su ceny tych servisnych prehliadok dalej, po viacej km? Lebo ak si dobre spominam, tak v BB ma ta cena omracila asi po 120 alebo 150tis. km ... skoro 12.000,- na nase.
    Ignis (1 x 2WD + 2 x 4WD) = Ignis FANATIK

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Veru nie ale skúsim to zistiť

Strana 1 z 3 123 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •