Strana 5 z 7 PrváPrvá ... 34567 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 41 až 50 z 67

Téma: Zas nové lekárničky?

Moje Suzuki
    SX4 GS 4x4

Predvolené Re: Zas nové lekárničky?

Nemá náhodou lekárnička životnosť tri roky? Pritom sa mi zdá blbosť meniť ju aj tak, keď ešte nieje ani rozlepená z igelitu a teda všetko je v nej sterilné včítane návodu na použitie. No a mám jednu osobnú skúsenosť. Bol som prvý pri nehode motocyklistu, ktorý mal hnedý kožený oblek a bielu prilbu so znakom bývalého československa. Keďže mal vybité oko a bol dodretý a javil známky života chcel som ho dopraviť do nemocnice. mobilné telefóny boli vtedy ešte také že neboli ani na svete. Na nešťastie som asistoval na konci pri nohách. Vtom sa dotyčný prebral nadobro, nadýchol sa oviali ma pary asi tak 3,5 promile a dostal som taký kopanec do brucha, že som spadol a týždeň som potom videl hviezdičky aj cez deň. Voľáko som sa z toho dostal ale spomienka je to viac ako nepríjemná. Som samozrejme ochotný pomôcť v každom prípade a rád by som si zopakoval aj zásady prvej pomoci. Do Suzuki.
    Wartburg 353 -1000, 66-75/ Wartburg353W, 75-79/ Wartburg 353W Combi, 79-98/ Wartburg 353W 98-00/ Fiat 126,00-01/ Škoda Rapid 1,3 01-03/ Suzuki Swift 1,3GLX 85k 03-08/ Suzuki SX4 GS 4x4 + GAZ69 80-,+JEEP Grand Cherokee 2,5TD

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

jednoduché, výstižné
    Hned si to jdu vytisknout.
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

No a potom sa v tom má človek vyznať: Neplatné karty do autolekárničiek - SME.sk.

Citujem: "... sa na internete šíria informácie, že novú kartu prvej pomoci treba mať od 1. februára 2009 a budú ju kontrolovať policajti. Polícia však tvrdí, že napriek platnosti nového zákona sa autolekárničky zatiaľ nemenia. Ich nový obsah, ktorého súčasťou bude aj karta prvej pomoci, vyšpecifikuje až nová vyhláška Ministerstva zdravotníctva SR."

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Ďalšie novoty o autolekárničkách v článku SME.sk.

A video: VIDEO

Neviem či to s tou veľkosťou "kufra" lekárničky myslia vážne. Ak áno, tak im gratulujem

6. Predvolené Re: Zas nové lekárničky?

myslia
    a bude v nej aj celova lampa... co je pre zmenu znova dobre, nakolko 90% motoristov nie je schopnych si zaobstarat svietidlo do auta !
    tak prichadza zakon

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Tak potom už chýba len lopata a krompáč do tých lekárničiek.

Som zvedavý, kde hentakú bedňu dám v Splashi.
    Dúfam že motocyklisti budú mať lekárničku rovnakej veľkosti

Ako sorry, ale toto fakt vymýšla blbec začína to byť čistá buzerácia.
    Minule som čítal kdesi, že policajt môže napariť pokutu až 60 eur len za to, že bude niečo v lekárničke po expirácii.
    Rovnako tuším 60 môže dať keď si zabudneš doklady.
    A dvoj-tonové krabice sa veselo ďalej preháňajú po meste stovkou, parkuju na chodníkoch tak, že okolo neprejde ani 10 ročné decko atď. Proste no comment, gratulujem ministerstvu dopravy, vnútra aj zdravotníctva

Lokalita
    Topoľčany

By ma zaujímalo kto tie krabicoidné lekárničky vyrába a či nemá prepojenie na zákonodarcu...
    Suzuki Splash 1,2 GS Lagoon Turquoise

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Určite nie, veď ho 100% vybrali trasparetne utajovaným tendrom No nič, nebudem to tu spamovať politikou

Lokalita
    Topoľčany

Mam taky pocit že s podobným kufrom lietajú záchranari rýchlej zdravotnej služby.. Výrobca mal zrejme malý odbyt u záchranárov tak si vybavil zmenu zákona...
    Ak budem musiet mat ten kufor v aute tak si možem rovno prirobiť na 5te dvere kryt ako majú offroady na rezervu a schovať tam tú opachu
    Suzuki Splash 1,2 GS Lagoon Turquoise

Strana 5 z 7 PrváPrvá ... 34567 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •