Zobrazenie výsledkov 1 až 6 z 6

Téma: Nedaju sa otvorit dvere SX4

Predvolené Nedaju sa otvorit dvere SX4

Ahojte,
    Chcel by som sa poradit neviem si rady, predne prave dvere strana spolujazdca. Vcera vecer som normalne otvoril a zatvoril a zamkol auto. Dnes som otvoril dvere normalne
    dialkovým a prave sa neotvorili. Nejdu otvorit ani z vnutra, páčka ktora signalizuje otvorenie a zatvorenie neda sa snou proste ani pohnut ani manualne ako keby sa zablokovala.
    Neviem ich proste nijako otvorit. Neviete mi poradit ako ich vobec otvorit alebo ako to spravit?

Moc dik za kazdu radu

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

Predvolené Re: Nedaju sa otvorit dvere SX4

Otázka:
    - keď odomkneš (stlačíš tlačítko na diaľkovom ovládači), cvakne v tých dverách?

Ak nepočuť cvaknutie, tak ako prvé prever elektrinu - či je ovládanie zámku dverí pod napätím. (môže to byť prerušený vodič...)
    Ak počuť cvaknutie, tak to bude pravdepodobne ulomená (taká otočná) plastová súčiastka ovládania mechanizmu zámku.

Keďže sa nikto iný neozval, tak som napísal svoju skúsenosť s odstraňovaním identickej závady, ale na inom type auta...
    Suzuki Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

Citácia Pôvodne odoslal fotograf Zobraziť príspevok
    Otázka:
    - keď odomkneš (stlačíš tlačítko na diaľkovom ovládači), cvakne v tých dverách?

Ak nepočuť cvaknutie, tak ako prvé prever elektrinu - či je ovládanie zámku dverí pod napätím. (môže to byť prerušený vodič...)
    Ak počuť cvaknutie, tak to bude pravdepodobne ulomená (taká otočná) plastová súčiastka ovládania mechanizmu zámku.

Keďže sa nikto iný neozval, tak som napísal svoju skúsenosť s odstraňovaním identickej závady, ale na inom type auta...
    Super ze si sa ozval aspon ty...takze
    Vsetky dvere cvaknu ked ich otvorim cez dialkove, jedine tieto su ticho "ziadne cvaknutie" tym padom aj packa ostava v pohode zatvorene a neviem ich nijako ortvorit.. este den pred tym normalne isli.
    Chcem sa ta spytat ako zisitm ci je zamok pod napetim? myslim ze vodic by mal byt ok, ale mohlo sa stat...keby som vedel ako ich aspon mnulne otvorit a nejako z vnutra zavriet...Nakolko momentalne niesom na SK.

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki

Citácia Pôvodne odoslal marcelko Zobraziť príspevok
    ...
    Chcem sa ta spytat ako zisitm ci je zamok pod napetim? ...keby som vedel ako ich aspon mnulne otvorit a nejako z vnutra zavriet...
    V tomto Ti už, žiaľ, neporadím...
    Tak to jedine skontrolovať napätie na prípojných konektoroch zámku dverí. Ale neviem, či sa v tomto vozidle dá zdemontovať tapacírung dverí (či je na to dosť miesta), keď sú dvere zavreté a sedačka na mieste...
    A ako otvoriť dvere, keď sú zamknuté, tak to tiež neviem...

Citácia Pôvodne odoslal fotograf Zobraziť príspevok
    V tomto Ti už, žiaľ, neporadím...
    Tak to jedine skontrolovať napätie na prípojných konektoroch zámku dverí. Ale neviem, či sa v tomto vozidle dá zdemontovať tapacírung dverí (či je na to dosť miesta), keď sú dvere zavreté a sedačka na mieste...
    A ako otvoriť dvere, keď sú zamknuté, tak to tiež neviem...
    Dik za ochotu, aleee dobra sprava. Vcera som otvoril auto ked som isiel z prace a "zazrak" dvere sa otvorili akoby sa nic nestalo... Nechapal som...
    par krat som ich vyskusal on/off a funguju...hmmm. Neviem....kde bol problem a kolko to vydrzi ked tak napisem. Hlavne ze "nabehli"

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki

Keď to takto opisuješ, tak to vyzerá na nejaký "zlý" (nedostatočný) kontakt v elektroinštalácii...
    Veď pozoruj to a uvidíš, ako sa to bude vyvíjať - alebo aj nebude...
    Najhoršie chyby sú tie, ktoré sa vyskytujú občas a náhodne (bez zjavných súvislostí).

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •