Zobrazenie výsledkov 1 až 4 z 4

Téma: Štvrtá garančná prehliadka.

1. Predvolené Štvrtá garančná prehliadka.

Mám veľmi jednoduchu otázku. Po skončení záruky (3r.) budete chodiť s autom na ďalšie prehliadky stále do značkového servisu, alebo nie ? Na jednej strane, na záruku (ktorá skončí dosiahnutím tretieho roku od kúpy auta) to už vplyv nemá, na druhej strane, hlavne kvôli tomu náhonu 4x4, nebolo by predsa len lepšie chodiť do značkového servisu ? Myslím, že olej a filtre vedia vymeniť hocikde a človek aj ušetrí (cena hodinovej práce v Mikone je dosť vysoká), ale či to proste stojí, za tie ušetrené peniaze. Váš názor ??
    Suzuki SX 4 S-Cross 1.4 Booster Jet

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

Predvolené Re: Štvrtá garančná prehliadka.

Je to predsa Tvoje auto a Ty sa rozhodneš, kam (do akého servisu) s tým autom budeš chodiť.
    Sú dve otázky: kvalita práce a cenová úroveň...
    Závisí to jednak od ľudského faktora - dobrý alebo zlý mechanik - a takých nájdeš aj v značkových aj v neznačkových servisoch.
    A tá cena čiastočne závisí aj od toho, aké náhradné diely, spotrebný materiál a náplne sa použijú - a to tiež väčšinou nesúvisí s typom servisu...

Tak si vyber - napísal som všetko a súčasne nič.
    Nie je servis ako servis...
    A sú aj ľudia, ktorí si bežnú údržbu robia sami...
    Suzuki Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

Lokalita
    Heľpa
    Moje Suzuki
    SX4 S-Cross AWD , 1,4 Boosterjet

Presne nad tymto som sa aj ja pozastavil. Doteraz som si auta servisoval sam. Toto je moje prve "fungel" nove. A pri dalsom predaji si myslim ze vyplnena servisna knizka dost zavazi. Do marca este popremyslam ale skor sa priklanam k tomu origo servisovaniu.

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

Vyplnená servisná knižka sa dá ľahko sfalšovať, čo sa aj často robí.
    Najlepšie je zavolať do servisu, kam (údajne) jazdil s autom predošlý majiteľ - a hneď vieš, na čom si. A keď to niekto spraví Tebe, tak môžeš byť pokojný, ak nechceš záujemcu - kupujúceho podviesť a jednáš otvorene a na rovinu.
    Suzuki Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •