Strana 3 z 3 PrváPrvá 123
Zobrazenie výsledkov 21 až 27 z 27

Téma: Prečo som si kúpil Ignis

1. Predvolené Re: Prečo som si kúpil Ignis

Dobrá výbava za tie prachy, záruka 3 roky, bezporuchovosť, super motor 1,3L, vyšší podvozok, totálne nízke prevádzkové náklady. Počas záruky som chodil na prehliadky do servisu suzuki a keď som videl ako sa tí servisáci bezprízorne motajú po servise a hľadajú do čoho by pichli, uistil som sa, že to bola dobrá kúpa. Zatiaľ 4 roky bez poruchy. Mám len dvojkolku, ale jazdím aj po lese a zablatených lúčnych cestách, zatiaľ som nezapadol. Pravidelne chodievam cez potok asi 5m široký a cca 30cm hlboký. Filtre - olejový vzduchový a peľový som kúpil na suzukishop.sk za pár drobných, olej na olejcentrum.sk Valvoline SynPower 5W30 za 32.36 EUR. Zákonná poistka necelých 100EUR, havarijná 160€. No proste radosť jazdiť. Sú aj veci čo ma na ignise dosť serú - tvrdý podvozok, pri prejazde retardérov v meste to búcha jak sprosté, ale zas v zákrutách to drží perfektne ... A hmotnosť nebrzdeného prívesu podľa techničáku iba smiešnych 350kg, to môžem ťahať akurát tak fúrik. No ale potiahol som už aj 800kg poterovej zmesi a nič sa nestalo ...

Moje Suzuki
    Ignis 2WD

Predvolené Re: Prečo som si kúpil Ignis

vídavala ho manželka asi pred 3ma rokmi v ZV-Lieskovec. modrá metalíza-priznajte sa, kto ho má z fora? takže ked PUNTO začalo byť náročné na servis vymenil ho IGNIS 2WD, oranž.metalíza, niekde sa uvádza aj ako medená metalíza. mal som v pláne tmavozelený a po kúpe nejak potuniť ale to len preto, že sme ani netušili, že existuje v tejto farbe a už natunený z výroby. dal som na to čierne 5lúčové 15ky elektrony, teda lúče a nejaký krúžok po obvode sú leštené, a už to viac asi ani nepotrebuje. ešte ma mrzia zimné 14ky ale dúfam nie sú večné . takže vzhľad rozhodol u manž. no a u mňa zabrala svetlá výška a vlastne dobrá výbava za tie prachy . motor tým, že EURO4 a reťaz na rozvode, samoštel.ventily čiže okrem oleja a sviečok BEZÚDRŽBOVÝ. a teraz fotogaléria chlapcov s rozvod.remenmi ...

hm, prečo ignis... Zapáčil sa mi jeho "kvázišportovo-poloterénny" vzhľad ešte v dobe, keď som o vodičáku ani nechyrovala Keď som si išla kupovať auto, aj som sa chvíľu rozhodovala, či nekúpiť niečo nové, ale nakoniec som dala prednosť jazdou veľmi mierne líznutému Ignácovi. Je to moje prvé auto a túto kúpu neľutujem /a pevne dúfam, že ani ľutovať nebudem /, vyhovuje po motorickej stránke a tiež aj dizajnovej

Lokalita
    Zvolen
    Moje Suzuki
    Ignis 1.5VVT 4x4 GS

Ahojte tak ja som kúpil Ignáca manželke lebo na mna zapôsobil . S otcom máme už tretí rok nového X-Traila a Ignis mi prišiel ako zmenšenina traila. Ked som sa prvý raz previezol na skúšobnej jazde po blate na letných pneu bol som prekvapený ako super sa chytila štvorkolka. Okrem toho velký vnútorný priestor a možnosť troška povytáčať motor 6800 ale zišlo by sa viac koníkov. Skrátka zmenšené velké auto. Dúfam že bude ženu poslúchať .
    Prvých 1500km a zatial spokojnosť. Po prvom majitelovi, r.v.2007, 42000km.

Druhy Ignis som kupil, pretoze prvy sa po totalke ocitol v srote a nic s lepsim pomerom schopnosti na ceste / v terene / cena / prevadzkove naklady som nenasiel.
    Ignis (1 x 2WD + 2 x 4WD) = Ignis FANATIK

6. Predvolené Re: Prečo som si kúpil Ignis

Zdravim, ja som tu novy.
    Ignisa som zdedil po ocinovi, ten ho kupil tusim v roku 2004 kvoli pomeru cena/vykon. Aspon viem, co sa na nom spravilo/nespravilo.
    Btw. chyba mi tu tema "Moj Ignis", kde by si kazdy mohol zalozit svoj kutik, pridavat fotky svojho auta, pisat co sa zmenilo, atd.

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki
    SX4 GL/AC Plus 4x4, 1,6 VVT 88 kW

Citácia Pôvodne odoslal AbakuSS Zobraziť príspevok
    ... kde by si kazdy mohol zalozit svoj kutik, pridavat fotky svojho auta, pisat co sa zmenilo, atd.
    Vítej na fóru.
    Pokud by ti to nevadilo, tak tohle všechno (a plno věcí navíc) můžeš mít na spřátelené české verzi tohoto klubu - http://www.suzukiclub.cz/nase-vozidla
    Je tam plno přátel ze Slovenska a tahle dvě fóra se tak nějak prolínají.
    Pokud si tam zaregistruješ svoje auto, tak budeš mít možnost vkládat jednotlivé fotografie nebo si zařídit fotoalba a ostatní uživatelé mají možnost komentovat, hodnotit fotky...Dál můžeš využít deník spotřeby, kde se ti podle jednotlivých tankování budou automaticky vypočítávat ujeté km, spotřeby, ceny za 1 km...Dál je tam servisní knížka, kde si taky můžeš kromě komentářů vkládat fotky a dokonce se ti automaticky sčítají finanční náklady na tvého miláčka. Údaje, kteréch nechceš zveřejnit, můžeš před ostatními skrýt.
    Zkus a uvidíš.
    Naposledy upravil Mite; 23-12-2015 o 20:56

Strana 3 z 3 PrváPrvá 123

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •