Strana 2 z 3 PrváPrvá 123 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 11 až 20 z 27

Téma: Prečo som si kúpil Ignis

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Predvolené Re: Prečo som si kúpil Ignis

Maňo: Svetla vyska sa da zdvihnut aj inak. Ako existuju "tuningove" pruziny znizene tak su aj offroadove pruziny zvysene. Mozno o tom vies, len pisem ze je aj taka moznost Ked das 16" disky budes musiet dat nizky profil pneu aby sa ti tam vobec zmestili a to je do terenu uplne na nic taka nizkoprofilova pneu.
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Lenze pruziny zdvihnu len karoseriu, ale nezvacsia svetlu vysku, nakolko napr. diferak a napravy ako take ostanu nad zemou rovnako vysoko. Ja rozmyslam, ze ak 16ky, a samozrejme ziadny nizkoprofil, tak aj podlozky. Sice je tym viac namahana polos, ale zas po takych terenoch ako vcera sa chodi dobre ze nie na volnobeh. Preco Ignis nema redukciu? Ale najprv asi pojde to LPG, a za usetrene peniaze na benzine sa bude vymyslat co s autom dalej.
    Ignis (1 x 2WD + 2 x 4WD) = Ignis FANATIK

Daj si tam kolesá z traktora, ktorým postrekujú vinice, má asi dvojmetrové kolesá. To by ti zdvihlo svetlú výšku diferáka.

4. Predvolené Re: Prečo som si kúpil Ignis

Auto som si kúpil kvôli tomu, že cena-výkon-výbava bola pre mňa ako tak prijateľná (v roku 2005 :P ), a môžem povedať, že to vôbec neľutujem a som veľmi spokojný. Škoda, že SX4 prišla na trh až neskôr. Ale aj tak je to podľa mňa veľmi dobré auto. Nestratí sa v meste, mimo mesta, ani v menšom teréne.

Ani vo vacsom terene, len to chce pevne nervy
    Ignis (1 x 2WD + 2 x 4WD) = Ignis FANATIK

Lokalita
    Dubnica nad Váhom

Ja som chcel auto vyššie a hlavne 4x4 a nie velké. Ja som uvažoval nad Samurajom mal som ho občas požičaný a Nivou, mali sme ju na firme, ale ma odradila rýchla korozia, že je len trojdverové a aj spotreba na Nive a až tak často do ťažkeho terenu nechodim. Nahodou som na nete nasiel že Suzuki vyrába tento model aj 4x4 za celkom dobru cenu na štvorkolu. Prekvapil ma na Ignise aký má živý motor na 1.3 a dobrú výbavu v cene. Zatial jazdí bez závad okrem toho trasenia volantu nad 120km, ktoré po prevážení kolies prestalo.
    Škoda 100, 120gls, Octavia super r.v.62, Ignis 1.3 4WD

Lokalita
    Šaštín - Stráže
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1,3VVT

Prečo IGNIS?

Mal som feldu a potom som hľadal niečo iné. Chcel som kúpiť staršie auto a väčšie ale rozhodovala údržba. Pokiaľ sa niečo pokazí tak na drahom aute ako ACORD, BAWOR, AUDI sa budú ťažšie dávať peniaze dokopy na opravu. U Ignisa je dobrá prevádzka a je to JAPONEC. Bol som milo prekvapený po kúpe z toho aké je to živé. Bývalý kolega mi hovoril že som kúpil krabicu ale iba dovtedy kým som ho nepreviezol a nevidel že pálim gumy 5metrov k kuse. No a teraz na Ignis nedá dopustiť. Ja som max spokojný. Nezaujímajú ma obrubníky ani hrbole a polné cesty. Bol som s tým už aj na motokrosovej dráhe a vyšlo všade.
    Po kúpe mi kamarát hovoril že som kúpil blbosť lebo je to japonec. On kúpil PEUGEOT. Za tú dobu ja chodím iba na garančky a bez poruchy a on s autom stále v servise pre poruchy.
    TAKŽE JAPAN POWER
    JAPAN POWER ------ Gallery ------ YouTube video

Lokalita
    Nedašovce BN

Ja som si kupil ignis pre jeho cenu, vybavu a strasne sa mi paci. bol som s nim aj v bulharsku a siel som cez rumunsko spodkom a tam som ocenil aj podvozok tie cesty co tam boli to sa ani neda nazvat cestou, ja som s nim spokojny je to fajn auticko
    ignis 1,3 GLX+AC SE + LPG

9. Predvolené Re: Prečo som si kúpil Ignis

táto téma sa mi páči... ignisa mám kvôli Paraglidingu

10. Predvolené Re: Prečo som si kúpil Ignis

..zdravím všetkých....povodne ked som prišiel na slovensko som vlastnil za tech pár rokov niekolko vozidiel a myslel som si že ostanem pri renaultoch....maly sme vyhlednutého renault megane 19d r2000...ale bohužial v roce 2006 na jar nekto nám ho vyfukol pred očami...kupil iný človek...toho roku sme aj pozeraly na japonce...a v Nitre bol autosalon ...a tam nás uputal na prvý pohlad....cena, výška podvozku.....a vnutorný priestor....a tak sme prišly k Ignisu...maly len akčnu cenu s klimou a radiom ....nemali taku farbu ktoru sme chcely...ale aj tak sme ho kupily noveho....pre slovenske cesty idealní a hlavne sa dostaneme kam potrebujeme...aj domov lebo bývame na mieste kde výška podvozku je doležitá.....my sme doteraz spokojný...

Strana 2 z 3 PrváPrvá 123 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •