Strana 2 z 2 PrváPrvá 12
Zobrazenie výsledkov 11 až 15 z 15

Téma: Prečo som si kúpil Splash

1. Predvolené Re: Prečo som si kúpil Splash

Mal som na testovanie Splash a aj Swift, vozidla boli uplne nove - moje hodnotenie - po slovenskych cestach sa po najazdeni cca 3 000 km "rozhrkotali" obe vozidla, vdaka za autoradio. Ziadne vozidlo sme nekupili. Ak Suzuki, tak len Vitaru.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Re: Prečo som si kúpil Splash

Citácia Pôvodne odoslal mathe2002
    ...po slovenskych cestach sa po najazdeni cca 3 000 km "rozhrkotali" obe vozidla....
    A na toto si ako prišiel?
    Mam na Splashi po slovenských cestách 10tisíc a nehrkoce v ňom absolútne nič ani pri mrazoch -15st.

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Na Vitare ste jazdili ked to pises ze tu by ste si kupili alebo si to tiez len vymyslas z dlhej chvile?
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal Duch
    Na Vitare ste jazdili ked to pises ze tu by ste si kupili alebo si to tiez len vymyslas z dlhej chvile?

Nechcel som byť prvý čo túto myšlienku napíše.
    Chcel by som vidieť predajcu, ktorý zapožičia na testovanie na 3000km Swift aj Splash... jedine tak nejakej novinárskej redakcii a nie náhodne okoloidúcemu

Moje Suzuki
    Suzuki Splash 1.0 SE (2009; Galactic grey)

Predvolené Re: Splash 1.0

...preco vobec Suzuki Splash?

Dlho to vyzeralo na Citroen C1, avsak predajca (SAMID) zlyhal na plnej ciare (za co im teraz vlastne uprimne dakujem). Ak aj s cenou pohli, tak na druhy den to brali spat s vyhovorkami, ktorych pravdivost bola v rozpore s inymi informaciami, ktore poskytli. Fungovanie ESP, ktore do C1 v SR nie je mozne objednat, si vysvetlil absolutne po svojom a pre male auto ako zbytocne, spotrebou v meste vraj 3,5-4,0 sa zbytocne zhodil, este pocas 1. vlny srotovneho ma uistoval, ze vydrzi do septembra (tomu som samozrejme neveril, nakolko nie som blbec) jeho kolegyne poskytli nespravnu info u pocte reproduktorov, ktore montuju za vyhodny poplatok (6 oproti 2)...atd atd. Citroen C1 je skvele auto, avsak aj keby som don objednal vsetko, co sa da, bude stale mensie, menej vybavene a drahsie! Verim, ze kvalitnejsie (vyroba, motor a prevodovka su Toyota a konstrukcne je to jednoduche vozitko oproti Splashu), ale pomer velkosti, vybavy k cene sa na Splash nehrabe. Viem, ze trojvalec 1.0 od Toyoty je uzasna kapitola sama o sebe, ale motor nie je vsetko.

A teraz vseobecnejsie:

Chcel som auto na urovni doby, co najlacnejsie a najus****ejsie. Cena bola limitujuca, aj ked presna hranica nebola. Chcel som auto, ktore patri na spicku svojej triedy. A teda C1 a Splash boli logickym zaverom. O kusok vacsie nastastie nepotrebujem, preto som nehladal v triede Fabie a pod. Pri Splashi vsak jednoznacne, az na batozinovy priestor, sa s nimi porovnat mozem. Vo vybave boli podmienkou ABS, co najviac airbagov, klima a ak sa da, aj pal. PC a ESP. V Suzuki Splash 1.0 SE dostavam absolutne postacujuce auto (velkostou), us****e, vyslovene luxusne vybavene auto za super cenu.

Strana 2 z 2 PrváPrvá 12

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •