Strana 1 z 14 12311 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 131

Téma: Nový cestný zákon

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Nový cestný zákon

Tak parlament nám včera schválil nový zákon o premávke na pozemných komunikáciach. Len neviem či sa mám tešiť, alebo plakať

Osobne súhlasím so zavedením 50-tky v obciach. Je neodškriepiteľné, že následky zrážky s chodcami v 50-tke a 60-tke sú diametrálne odlišné, aj keď sa zdá, že 10 km/h nemôže spôsobovať nejaké rozdiely. Opak je však pravdou a sám som bol prekvapený, keď som pred nedávnom v televízii pozeral o tom reportáž.

Nerozumiem však ani trocha forme v akej schválili "nepovinne povinné zimne gumy".

K povinnému celodennému svieteniu v našich zemepisných šírkach.... no čo ja viem.... ale nech to para tlačí

Najväčší gól je zákaz telefonovania a počúvania hudby pre chodcov na prechodoch pre chodcov To je fakt dobré, už sa teším, ako budú policajti dokazovať, či chodec mal mp3-jku zapnutú, alebo nie (sluchátka v ušiach totiž nezakázali nosiť na prechodoch)

Minister Kaliňák sa na TA3 dušoval, ako začne polícia trestať arogantných a agresívne jazdiacich vodičov a podporovať slušne jazdiacich.
    Tak sa nechám prekvapiť, či sa začnú riešiť konečne 120-tkou jazdiace Q7-icky po meste a naopak či sa privrie oko nad zábudlivcom, ktorý si v júli o 12-tej na obed zabudne zapnúť svetlá.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Re: Nový cestný zákon

Prezident nám nový cestný zákon nepodpísal

Lokalita
    Rajecké Teplice

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii
    Prezident nám nový cestný zákon nepodpísal
    Škoda
    Suzuki Splash 1,2 GS AC SUNLIGHT COPPER

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

História sa opakuje, parlament schválil znova cestný zákon. Som zvedavý, či to tentokrát prezident podpíše a či potom začnú konečne poliši trestať somárov, čo aj po zladovatelej ceste si to kľudne šinú na letných gumách

Lokalita
    Topoľčany

Dnes som náhodou natrafil na super video k zľadovatelej ceste a letným gumám.. Hodil by sa im ten zákon.. Možno aj reťaze...

Suzuki Splash 1,2 GS Lagoon Turquoise

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Hlavne by sa im hodil zdravý rozum

Lokalita
    Topoľčany

Je tam viac podobných videí... Nad tým už zostáva rozum stáť... Niektorí sa tam tvária že z toho majú srandu...

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

To uz je hlupost najvacsieho zrna. Ked viem ze mam letne a vidim ake su cesty tak by som auto nechal doma. Ked vidim ako tam niektori idu a este pridavaju, hotovy pinball odrazia sa aj od 3 aut... Co si tym ludia myslia??

Nieco aktualne dnes bol opat schvaleny novy cestny zakon este sa caka na podpis prezidenta a ked to podpise tak od 1.2.2009 jazdime v obci 50kou, cely rok svietime, vyssie pokuty atd.
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Keď vidím ako "bravúrne" zvladajú vodiči tie šmyky, tak ma napadla téma Plochy na trénovanie

Lokalita
    Topoľčany

K tomu novému cestnému zákonu... So svietením nemám problém... Ale tá 50ka, v obci potom ani 4ku nezaradím... Je pravda ze z 50 auto zastaví o xy metrov skôr ako zo 60 a pri zrážke s chodcom z toho chodec vyjde teoreticky lepšie ale iba teoreticky... Dnes som šiel po mojom malebnom mestečku... 40ka prechod pre chodcov a z ničoho nič do prázdneho prechodu našprintovali dvaja chlapci.. jeden ma videl a zastavil pred prechodom a druhý bezhlavo preletel cez cestu ani sa nepozrel... Zabrzdiť som nemal problém, zastavil som ešte pred prechodom, len ten chlapec skoro narazil domňa a nie ja do neho... Čiže 40ka tam bola na mieste.. Po novom by mala byť asi všade 50 čo sa mi nevidí moc štastné.. Keby tam dnes idem 50 tak by domna mozno ten chlapec narazil.. Tak ako to bolo to bolo celkom fajn, na frekventovaným miestach 40 a inak 60. Niesom priatel 50ky

Strana 1 z 14 12311 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •