Strana 7 z 14 PrváPrvá ... 56789 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 61 až 70 z 131

Téma: Nový cestný zákon

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki
    Suzuki Grand Vitara 1.9 DDiS

Predvolené Re: Nový cestný zákon

Myslim, ze navigacne a GPS sa budu tolerovat - zakon vlatne nedefinuje, co je zorne pole, ale niektori vodici maju na zrkadlach zavesene rozne "hompalajuce sa srandy", ktore mozu vodica rozptylovat. To nehovorim o vodickach, ktore si zamenili vozidlo za detsku izbu a rovno pred volantom im sedia rozne "plysaky"...

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Hompálajúcu srandu mám na zrkadle zavesenú aj ja Tak nech ma zavrú

Takže navi v strede okna vadiť nebude, pokutu BY SME NEMALI dostať, ale stará nálepka v protiľahlom rohu už zavadzia, pokuta 33€?Čoho sa ešte dožijem, sprostá buzerácia...

Taktiež navi potrebuje určitý nerušený "výhľad" na oblohu (presnejšie jej anténa buď zabudovaná, alebo externá), je to jej princíp, inak nevie príjmať informácie zo sat. Nie každé auto tým pádom túto podmienku splňuje pri umiestnení menej citlivej navi s anténou na prístrojovú dosku tak, aby nebola v zornom poli vodiča. Súhlasím s profiterom, navi má byť čo najbližšie zornému polu vodiča, aby vodič mohol zároveň príjmať informácie z periférneho videnia, samozrejme s rozumom, aby nezavadzala. A toto chcú vymedziť zákonmi a vyhláškami? Choré.

Vyzerá to tak, že moje patričky budú musieť zo zrkadla dole.
    Škoda Octavia 1.9 TDi AGR 1/1998, Škoda Octavia 1.9 TDi PD BKC 1/2006

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Škoda, že sa tvorca legislatívy nepochlapil a nezakázal navigácie absolútne používať

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki

Nestrašte a nestresujte! Nič sa neje také horúce ako sa uvarí... Časom budú aj ďalšie nové doplňujúce pokusy "upratať" nový cestný zákon...
    Naposledy upravil nadineh; 20-11-2009 o 14:16

Lokalita
    Košice-okolie,K.Olšany
    Moje Suzuki
    Suzuki Swist 1,3 16V G13BB

Citácia Pôvodne odoslal nadineh Zobraziť príspevok
    Nestrašte a nestresujte! Nič sa neje také horúce ako sa uvarí... Časom budú aj ďalšie nové doplňujúce pokusy "upratať" nový cestný zákon...
    bohuzial je aj toto pravda vzdy su to iba pokusy narychlo uvarene resp.vymyslene niekde v kaviarni pri kavea potom to stale doplnuju o nejake novely vyhlasky atd.
    radsej by mali prizvat odbornikov z odboru dopravy a prieskum urobit aby zistili co JE BEZPECNE a co NIE JE BEZPECNE aby nedochadzalo zbytocne k novelam kazdy mesiacved potom ani "strazcovia zakona" policajti vlastne nevedia co je a co nie je dovolene a potom tu mame chaos na cestach!!

a neznalost zakona neospravedlnuje!!! poznate to

bohuzial po prestudovani "noveho" cestneho zakona som ako bezny priemerne inteligentny clovek zistil ze je tam plllno nezrovnalosti navzajom sa negujucich ale akou inteligenciou asi oplyvaju nasi zakonodarci ked podla nich je to ok?
    Lada 1200, Nissan sunny 1,6 i sport coupe,Lancia prisma 1,5 ie, Suzuki swift 1,3 16V r.v. 2001

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki

Citácia Pôvodne odoslal suzukac Zobraziť príspevok
    bohuzial po prestudovani "noveho" cestneho zakona som ako bezny priemerne inteligentny clovek zistil ze je tam plllno nezrovnalosti navzajom sa negujucich ale akou inteligenciou asi oplyvaju nasi zakonodarci ked podla nich je to ok?
    Tragédiou je, že tých, ktorí ani nevedia načo sedia v parlamente, sme volili my - tí priemerne inteligentní ľudia...

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Tragédiou je, že tých, ktorí ani nevedia načo sedia v parlamente, sme volili my - tí priemerne inteligentní ľudia...
    To je fakt.
    Ale ďalšou tragédiou je, že ani sami policajti v zákonoch nemajú jasno a preto sa sústreďujú na somariny, ako meranie rýchlosti 20 metrov pred ceduľou "koniec obce", starú dialničnú známku na okne, expiračnú dobu lekárničky a podobne. A ten fuzatý onýýýý... minister bude drístať do telky ako prispeli k zvýšeniu bezpečnosti na cestách. Stačí stretnúť vládne baworáky ako jazdia a vidím bezpečnosť na ceste v priamom prenose No nič, calm down.

Lokalita
    Košice-okolie,K.Olšany
    Moje Suzuki
    Suzuki Swist 1,3 16V G13BB

ano ale z coho vyberies? mas moznost navrhnut nejakeho cloveka ktory by sa tam hodil? NEMAS!!
    a po dalsie oni si neprizvu pri tvorbe noveho cestneho zakona odbornikov z dopravy! ale sami so svojimi "mudrymi" hovorcami to navrhuju a riesia a ze tych poradcov, asistentov a poradcov asistentov maju pozehnane DARMOZRACOV platenych z nasich dani!!
    Lada 1200, Nissan sunny 1,6 i sport coupe,Lancia prisma 1,5 ie, Suzuki swift 1,3 16V r.v. 2001

zeby uz nastal cas na nejaku dalsiu revoluciu, ked uz mame to vyrocie ...naco je vlastne v dnesnej internetovej dobe parlament, dnes by sa cez net mohli schvalovat veci napriamo, to by bola skutocna demokracia

Strana 7 z 14 PrváPrvá ... 56789 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •