Strana 3 z 14 PrváPrvá 1234513 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 21 až 30 z 131

Téma: Nový cestný zákon

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Re: Nový cestný zákon

Citácia Pôvodne odoslal Duch
    .... uz som sa chcel pohnut v tom vidim blikajucu nehodovku (policajna dodavka) nehukala ale blikala vsetkym cim mohla. Bez problemov si to zrezala cez krizovatku ja som za nou vysiel kedze som uz chcel ist prec a po 500m kde bola policajna stanica to odparkovali. Cuduj sa svete ziadna nehoda tam nebola Asi sa ponahlali na vianocne pohostenie v robote.
    Tak toto sa v TN deje bežne.
    Tesne pred križovatkou asi zrazu dostanú hlásenie o nehode, tak zapnú majáky, prejdu križovatkou ako páni a za križovatkou majáky zhasnú, asi vždy dostanú echo že to bol falošný poplach.
    A to že denno denne jazdia do zákazu vjazdu kam môže jedine MHD a súčasne na tom istom úseku takmer denne chytajú cudzárov, ktorí si značku nevšimnú už ani nekomentujem.

Pred zákonom sme všetci rovní. Len niektorí viac

A.C.A.B.
    Ignis (1 x 2WD + 2 x 4WD) = Ignis FANATIK

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

POZOR na - zejména zbytkový alkohol v ČR. Po Novém roce platí nulová tolerance a stačit na "klepeta" bude jenom výsledek dechové zkoušky. V případě nesouhlasu se za 15 minut opakuje; krevní zkoušku si - pokud jsem to dobře pochopil -platíš v případě prokázaného alkoholu včetně projížďky v nové policejní Octávii. V opačném případě si můžeš stěžovat na lampárně na buzeraci. Opět jsme evropštější než Evropa.
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

Lokalita
    Bratislava - DNV
    Moje Suzuki
    SX4 1.5 freeze

Citácia Pôvodne odoslal ROSI45
    POZOR na - zejména zbytkový alkohol v ČR. Po Novém roce platí nulová tolerance a stačit na "klepeta" bude jenom výsledek dechové zkoušky. V případě nesouhlasu se za 15 minut opakuje; krevní zkoušku si - pokud jsem to dobře pochopil -platíš v případě prokázaného alkoholu včetně projížďky v nové policejní Octávii. V opačném případě si můžeš stěžovat na lampárně na buzeraci. Opět jsme evropštější než Evropa.
    u nas toto plati uz davno. a od februara(unor?) to bude spoplatnene este viac (do 40 000 sk)

som zastanca toho, ze alkohol za volant nepatri ani v minimalnom mnozstve. ale naozaj su pripady ked nafukas aj s tabletiek. snad to ale za tych 15 minut vyprcha

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Nemam problem. Skoro vobec nepijem (silvester, narodky) Ked soferujem nie je co riesit v tomto problem nemam
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Citácia Pôvodne odoslal Duch
    Nemam problem. Skoro vobec nepijem (silvester, narodky) Ked soferujem nie je co riesit v tomto problem nemam
    Ja som na tom podobne a predsa - pri dychových skúškach (u bývalého zamestnávatela boli na dennom poriadku) sa mi niekolkokrát stalo, že mi ukázalo 0,3 promile aj keď som si bol na 100% istý, že som aspoň mesiac žiadny alkohol ani neovoňal .
    "Nafúkať" sa dá zo žuvačky, kávy, liekov... a to nie je žiadny mýtus - mám to z dlhoročných vlastných skúseností.
    A pokial viem, krvná skúška na alkohol sa platí z vlastného vrecka len ak sa alkohol v krvi zistí.
    SUZUKI SX4 S-CROSS 1,6 Comfort 2WD, SUZUKI SX4 1,5 GLX ABS AC Urban Line,

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki

Ani já nemám problém s alkoholem. Jde spíš o to, že na západ od nás to mají daleko lépe ošetřeno, jak s tolerancí, tak v případě havárie se zbytkáčem. Jsem zvědavý, co vlastně ti poliši budou dělat. K havárkám nebudou jezdit, na vyšetření krve tě neodvezou...jenom budou číhat v keřích a měřit a drbat tě za 3km překročení rychlosti. A nedej bože si opřít hlavu o levou ruku. V tom okamžiku tě staví, že telefonuješ a není jednoduché jim to vymluvit i když máš hands-free a nikdo ti zrovna nevolal. Ještě že nás napadlo ukázat výpis hovorů v mobilu. Toš tak, chlapi.
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki

Tak jak pánové. Už jezdíte padesátkou ?

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Ešte nie, až od února.
    Ale dnes som čítal, že údajne géniovia v parlamentne tak odhlasovali aj to, že reflexné vesty budú môcť byť iba oranžové. Takže tí čo si kúpili žlto-zelené ich môžu zahodiť

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki

??? nějaký rozumný důvod ??? Dost lidí to používá i na kolech, zejména co jezdí ráno do roboty a na malých motorkách (občas i já), tak to využijete.

Strana 3 z 14 PrváPrvá 1234513 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •