Strana 1 z 4 123 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 33

Téma: Magyar Suzuki prepúšťa

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Magyar Suzuki prepúšťa

Ako dnes uviedol server Auto.cz, maďarská automobilka Suzuki prepustí do februára 2009 až 20% zamestnancov z dôvodu zníženia produkcie z pôvodne plánovaných 300.000 vozidiel na predpokladaných 210.000 kusov pod vplyvom hospodárskej recesie.

Ak mi dajú Swift Sport za polovičnú cenu, tak som ochotný im pomôcť vo zvýšeni odbytu.... a asi by sa nás našlo aj viac

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Predvolené Re: Magyar Suzuki prepúšťa

Swift Sport za polovicu!!!! A na druhy den rady pred predajnami Suzuki Vychadza to na cca 230 000Sk a to je menej ako Dacia Sandero v plnej vybave (269tis)

Uz to zasiahlo aj Suzuki ved ako cely svet, musia znizit produkciu, ale tak Suzuki je na este tom dobre na rozdiel od GM alebo Ford. Aspon si myslim
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Noooo však 230 za 3-dverového krpca je tak akurát Spíšeme zoznam, kto to za túto cenu berie a pošleme do Ostrihomu?

Tak potom nech pribali aj jedneho Jimnyho, na farbe nezalezi. Samozrejme za polovicu, a mozem to vykesovat aj vo forintoch
    No, ale sudiac podla mojho Ignisa toho madarskeho Suzuki az taka skoda nebude, aj keby ich zavreli celkom. Kamarat ma v Japonsku vyrobene Suzuki R-Wagon, a jedna jedina vec sa mu tam nepokazila, a ma to uz nejaky ten rocik.
    Ignis (1 x 2WD + 2 x 4WD) = Ignis FANATIK

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Preco som asi vymenil Ignisa 5 dver (madarskeho) za Ignisa Sport (Made in Japan) ? Ale aj to ma svoje muchy. Ked idem sam hrka mi mechanizmus posuvania a sklapania spolujazdcovej sedacky (3 dverak). Ale to robi na kazdom Sporte ako som sa docital na nete.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Nooooo Suzuki v Ostrihome údajne dnes o 10-tej zastavili výrobu kvôli nedostatku plynu.

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Tiez som to pocul v spravach.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Tak toto je už fakt jak u blbých na povale
    Najprv sa autá pomaly úplne prestanú vyrábať. Potom dá vláda dotáciu "smiešnych" 2500 euro (smiešnych vzhľadom na ceny áut) a ľudia sa zbláznia a začnú autá kupovať tak, že celkový nárast za mesiac predstavuje 21% a dostane sa tým na 10 ročné maximum a teraz sa držte, predaj Suzuki vzrástol o 215%

Viac v článku Prodej aut v Německu... A potom že vraj kríza a že ľudia nemajú peniaze

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Kupuju zo svojich uspor s vidinou dobrej kupy. Ale tie cisla su fakt huste, aspon sa minu skladove zasoby navyrabanych aut.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Po prečítaní článku Půlrok krize: Přehled hospodářských výsledků automobilek som sa dozvedel, že takmer všetky automobilky skončili prvý polrok ziskom. Výnimku tvoria Mercedes, PSA a Renault, tie skončili v strate (ani sa nečudujem ).

Napríklad: "U Suzuki si se čtvrtletním ziskem 2,14 milirady jenů (16 milionů Euro) pohoršili o 80 %, tržby klesly o 37 % a počet prodaných aut klesl o 12,4 % na 541 tisíc kusů."

Tie zisky síce nie sú tak astronomické ako po minulé roky, ale začínam nadobúdať pocit, že celá kríza je viac mediálna bublina a hra, ktorej obyčajný smrtelník nerozumie, ako realita

Strana 1 z 4 123 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •