Zobrazenie výsledkov 1 až 2 z 2

Téma: Unik paliva pred nadrzou

Lokalita
    Košice
    Moje Suzuki
    SX4 Urban Line 1,5 GS

Predvolené Unik paliva pred nadrzou

Nazdar,

nanasiel som obdobnu temu, tak pridavam novu o moznom uniku paliva a zlom stave hrdla+rury palivovej sustavy pred nadrzou:

1. po tankovani plnej som casto citil palivo, ci uz vonku alebo v aute, mozem povedat ze aspon posl. 5rokov;
    2. pred dvoma tyzdnami, ked som parkoval v kopci na sidlisku, prednou castou vozidla smerom nadol, nasiel som rano na vozovke tmavy flak pri zadnom lavom kolese, brzdy to neboli, ale kedze som den predtym tankoval plnu "po hrdlo", zvalil som to na odvetravanie nadrze;
    3. tento tyzden, po vymene tlmicov a pruzin ma kamos/servisak upozornil na zly stav palivovej rury od hrdla k nadrzi v casti za pruzinou zadneho laveho kolesa, hrdza, ocividna strata ochrany (oplastovanie/pogumovanie alebo co to je);
    4. po prijazde domov zo servisu som odparkoval vozidlo tym istym stylom ako pri bode 2. a siel som este raz skontrolovat palivovu ruru a ostal som v soku - rura bola cela premocena od benzinu a kvapkal z nej benzin, po preparkovani (predok auta v smere do kopca) to prestalo (co samozrejme neriesi situaciu a diely musim okamzite vymenit);

Klikni pre väčší obrázok

Názov:	IMG_20180426_091116.jpg 
Zobrazení:	64 
Veľkosť:	91,3 KB 
ID:	9602

Prosim vsetkych, co tankujete svoje SX4 "po hrdlo" - skontrolujte si tuto palivovu ruru, aby nedoslo k nestastiu.
    Na 99% si myslim ze to je stylom tankovania az do odvetravacej trubice, len mi je zahadou, preco je unik pri nakloneni auta predkom nadol a nie opacne..

Zaroven prosim o Vase skusenosti, ak ste sa s tymto uz stretli a riesili ste vymenu palivovej rury s hrdlom po nadrz (cena, dostupnost dielu, montaz,...).

vdaka
    SX4 Urban Line 1,5 GS

Lokalita
    Košice
    Moje Suzuki
    SX4 Urban Line 1,5 GS

Predvolené Re: Unik paliva pred nadrzou

+ dalsie foto
    Klikni pre väčší obrázok

Názov:	IMG_20180427_070520.jpg 
Zobrazení:	66 
Veľkosť:	95,1 KB