Zobrazenie výsledkov 1 až 6 z 6

Téma: ESP chyba

Lokalita
    Svit
    Moje Suzuki
    Vitara 2016 2WD 1,6 Premium

Question ESP chyba

Zdravicko,

vcera z prace po nastartovani som sa siel pohnut, auto sa zdalo byt ako keby zabrzdene (v zime nepouzivam rucnu), nakoniec som sa pohol, po par metroch som zacal svietit na oranzovo

ESP SYSTEM SERVICE - HILL HOLD DISABLE

Klikni pre väčší obrázok

Názov:	P_20180215_154027.jpg 
Zobrazení:	187 
Veľkosť:	95,5 KB 
ID:	9545Klikni pre väčší obrázok

Názov:	P_20180215_154024.jpg 
Zobrazení:	164 
Veľkosť:	94,9 KB 
ID:	9544

siel som rovno do PP do servisu, tam sice uz nik nebol len predajca, tak tvrdil ze je to neaka vlhkost a treba nastartovat par krat a ze to zmyzne, kym tam bol nezmyzlo, az ked som odchadzal na svetlach mi to prestalo svietit...

Dnes rano som startol a zhruba po 300m jazdy rovnaka pesnicka...

Nemali ste niekto nieco podobne?

Dik

Lokalita
    BB
    Moje Suzuki
    Vitara, Jimny, Samurai

Predvolené Re: ESP chyba

Ahoj, áno, mám rovnaký problém, prišiel som ráno po nočnej z roboty, všetko ok, na druhý deň ráno som iba zapol zapaľovanie a kontrolky ABS a ESP sa okamžite rozsvietili vrátane tých dvoch chybových hlášok, v servise vyčítali, že odišiel jeden z kolesových snímačov ABS, takže ma čaká výmena. Inak sa mi ale nestalo, že by to zhaslo, a vlhkosť s tým nemá nič spoločné Na českom fóre jeden chalan mal tiež rovnaký problém, písal, že mu budú meniť modul ABS.

Lokalita
    Svit
    Moje Suzuki

No v PP servise som bol podla slov uz 8my s tymto problemom, idu menit senzor ABS jak pisal syfon nizsie, vyzera to na neaku vadnu davku, tazko povedat, imho mali by menit podla mna vsetky 4 pre istotu

Lokalita
    BB
    Moje Suzuki
    Vitara, Jimny, Samurai

To by bolo pekné, tiež som nad tým tak rozmýšlal ale som ešte celkom rád, že je to len snímač a nie niečo vážnejšie.

Moje Suzuki
    Vitara 2017, DDiS 4WD AT Elegance

Ja som mal uz asi 3-4x tu istu istu chybu. Pocas jazdy mi naskoci a vzdy na najblzsom semafore vypnem vsetko, potom znova nastartujem a vsetko znova ok. Je to zriedkave. Zatial som to neriesil.

Lokalita
    Svit
    Moje Suzuki

pre uspech programu, svietim znova, v stredu idem do servisu, ak to bude dalsi senzor budem trvat na vymene vsetkych naraz

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •