Strana 5 z 9 PrváPrvá ... 34567 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 41 až 50 z 82

Téma: Kúpa Grand Vitara

1. Predvolené Re: Kúpa Grand Vitara

Citácia Pôvodne odoslal Maňo
    Ta PS-10 vyzera fakt ako ta najlepsia volba, len prevadzkove naklady su asi trosku vyssie ako pri Nive:
    no ale tak popozeram este nieco a uvidime. ale je to stale lepsie ako stale kupovat v zime baterku uz tretia za druhu zimu alebo davat robit starter +alternator alebo reparovat vyfuk ked ho otrhnem a podobne "drobne"opravy. tak nejaka ta koruna navyse za poistku a naftu hadam vyjde lacnejsie ako vecne opravy. a potom aj pre rodinu je to lepsie kam napracem zenu a deti. v nive je dost maly priestor, to musi uznat kazdy kto sedel v zadu a ten kufor.....dnes som bol pozerat novu nivu a ze 300000 plus 30 az 40000 za plyn ....vyhoda ze je to nove je sice velka, uvidime co ma presvedci

Predvolené Re: Kúpa Grand Vitara

Ak kupis PS-10 tak dufam, ze sa mi das previezt
    Ale to je pravda, radsej si priplatit za naftu aj poistku a mat velke a spolahlive auto, ako setrit a mat nervy a starosti.
    Ignis (1 x 2WD + 2 x 4WD) = Ignis FANATIK

3. Predvolené Re: Kúpa Grand Vitara

no jasne ze ano!! dufam to bude coskoro nerad by som tu bol zafukany do leta a potom isiel kupovat pobeham este nejake recenzie a podobne veci alebo nejake rady naokolo a hor sa na to. pravdu povedat uz sa neviem dockat poriadneho auta :P

Uplne ti rozumiem. Ja ked som dnes cakal pred obchodom, tak tam akurat bola zaparkovana stara zhrdzavena Niva, a som ju obzeral ako maly chlapec. Ludia len tak cumeli .. zjavne sa do toho nevyznaju
    A ked som mojej polovicke ukazal PS-10 tak skoro odpadla, ze to si mozem rovno kupit traktor. Ach, ta komercia

5. Predvolené Re: Kúpa Grand Vitara

tak to je mi jasne .......ja som lozil dnes v tej novej hmmmm mal som nutkanie ju zobrat ale pockam este.....radsej PS10 a ked som to ukazal mojej zene tak povedala len jaaaaj to je nadherne ja to chcem

Ake boli tvoje dojmy z tej "novej" Nivy? Dal si si aj predvadzacku?

7. Predvolené Re: Kúpa Grand Vitara

ale nedal nebol tam hlavny dealer co to ma na starosti tak len taky poskok co vedel akurat kde sa otvara kapota a kufor a ked som sa ho zacal pytat na uzaverky a podobne veci co kde sa da dorobit a za kolko tak ze on nic nevie ze mam sa dohodnut so sefom iba mi povedal ze jeden chlap tu vo zvolene chce predat nivu ze ju kupil za 600000 ale preliezol som si ju troska vyzerala dobre a vonala novotou len naboje kolies boli hrdzave trosku co tam stala na dazdi ale mala je vzadu ako som spominal trosku ja zvykly na kombi a vecsie ked sa preveziem budem mudrejsi

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

Fotograf a ake su tvoje osobne skusenosti s PS-10? Ak myslis, ze to je uz prilis tak mi to prosim ta napis do sukromnej spravy, lebo ma to zaujima. Najma spolahlivost a spotreba, pretoze o vykone a vlastnostiach v terene je asi zbytocne debatovat
    Mali ste aj tu 350ku?
    Tam, kde neprejde PS-10, neprejde uz ani P-V3S. PS-10 je spolahlive, robustne a necitlive (na zle zaobchadzanie) auto. Funguje za extremnych teplot, vlhkosti aj prachu. Ale bacha - komfort minimalny... A dost dlho trva, kym sa v zime rozkuri. Spotreba nie je dramaticka pri dlhsich jazdach (po cestach), ale pri kratkych (najma so studenym motorom) a v terene by to chcelo cmajznut cisternu.
    Santana 350 (aj 300) je takmer totozna so starou verziou Vitary, ale je v nich podstatne lepsi motor (vykonnejsi a najma us****ejsi). Treba vsak pocitat s tym, ze ide o mensie vozitka - zo vsetkymi kladmi aj zapormi. Rozdiel s nasledovnou generaciou GV je vsak minimalny. Rozdiel v dizajne je vsak zrejmy...
    Suzuki Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

No ved to, ze kratke jazdy so studenym motorom nerobia dobre ani motoru, ani penazenke. A ja sa vacsinou cez tyzden len motam po meste, len cez vikendy tocim km, takze sa s PS-10 asi budem musiet rozlucit ... Ale komfort je presne to, co v aute nepotrebujem

Cvoki:
    Neboj, kludne si zober tu PS-10, ja ked kupim Nivu tak ta potom v pripade potreby pridem vytiahnut

Najnovsie informacie z Ciech:
    Santana na jesen tohto roku ukoncila vyrobu modelu 300 aj 350 a vypredane su uz aj vsetky skladove zasoby.

Fotograf: ako je to s uzavierkami na PS-10? Lebo teraz som sa docital, ze co sa tyka uzavierok, je to v seriovom vyhotoveni len ako Jimny, tzn. staly pohon na zadok, plus priraditelny predok, ale bez napravovych uzavierok, ze tie sa musia dorobit. Je to tak? Lebo to je potom dalsia investicia

10. Predvolené Re: Kúpa Grand Vitara

Cvoki:
    Neboj, kludne si zober tu PS-10, ja ked kupim Nivu tak ta potom v pripade potreby pridem vytiahnut
    uz sa tesim ked to bude len potom bacha aby si ju nepretrhol a tie studene starty a studeny motor da sa vyriesit bud webastom alebo nejaka spirala to by nemal byt problem hadam

Strana 5 z 9 PrváPrvá ... 34567 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •