Strana 4 z 9 PrváPrvá ... 23456 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 31 až 40 z 82

Téma: Kúpa Grand Vitara

1. Predvolené Re: Kúpa Grand Vitara

Citácia Pôvodne odoslal Maňo
    tato "nova" Niva,
    no ved prave ze teraz je cena perfektna a ruske auta uz mam s nimi skusenosti a bol som spokojny a nenechalo ma nikdy nikde.....a hadam to nebude az take zle auto ako niektory pisu v recenziach.......

Predvolené Re: Kúpa Grand Vitara

No, ked si dobre vsimnes co ludia Nive vytykaju, tak su to vsetko veci, ktore odchadzaju vplyvom (mozno nadmerneho) opotrebovania suciastok, cize dochadzaju postupne a nie tak, ze zrazu prask a auto ta niekde necha stat. To je podla mna velka vyhoda. Viem, ze to vstrekovanie BOSCH nie je ziadny zazrak, co sa tyka spolahlivosti, ale cca 50.000 km vydrzi urcite, a to je este v zaruke. A potom ked sa to posaha tak cely vstrek nevyjde na viac ako 3000,- aj s robotou. A to sa tyka aj ostatnych dielov. Ale hlavne treba dat hned ten plyn. Jedneho casu sa robila rovno Niva LPG, neviem ako to je teraz. Pre viac info skus www.slovlada.sk
    Ignis (1 x 2WD + 2 x 4WD) = Ignis FANATIK

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

Len taká poznámka: sú autá praktické (medzi ne Niva patrí, pokiaľ ide o terén). :P
    A sú autá pohľadné (a medzi ne moc Niva nepatrí...).
    Ide len o to, čo uprednostňuješ.
    Suzuki Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

4. Predvolené Re: Kúpa Grand Vitara

Citácia Pôvodne odoslal fotograf
    Len taká poznámka: sú autá praktické (medzi ne Niva patrí, pokiaľ ide o terén). :P
    A sú autá pohľadné (a medzi ne moc Niva nepatrí...)
    no to je dost mozne ale darmo mam pohladneho forda ked prakticky sa s nim nepohnem po prvom snezeni a stalo sa mi uz vela krat ze nepomohli ani retaze a odhrnat celu cestu to sa mi zda trosicku moc ale ako trening to nieje zle mozem ist potom na mr.olympia nehovorim ze idem kupit nivu ale ako moznost to je realne na noveho patrola nemam

No, trosku som hladal po nete a nasiel som nieco, co by ta mohlo zaujimat.
    Santana 350, 1.6HDi PSA motor.
    Je to licencovana a v niektorych drobnostiach vylepsena Suzuki Vitara. Hlavnou vyhodou je ramova konstrukcia (Niva nema ram ) a dobra spotreba a oproti Nive a Jimnimu aj relativne velka kabina. Napisal som do Ciech o aktualnu cenu, tak uvidime, lebo este na jar bola cca do 600.000,- Sk.
    Inak zaujimavo vyzera jazdena Santana PS-10, dvojrocna sa da kupit do 250.000,- s tym, ze sa tam v podstate nema co pokazit. Je tam Iveco motor, co je dobra volba. Problemom ostava len spotreba, lebo to auto je hmotnostou aj velkostou motora na urovni Avie ... cca 12 litrov nafty. Ale za cenu porovnatelnu s ARO je to uplne ina trieda.

6. Predvolené Re: Kúpa Grand Vitara

Citácia Pôvodne odoslal Maňo
    No, trosku som hladal po nete a nasiel som nieco, co by ta mohlo zaujimat.
    Santana 350, 1.6HDi PSA motor.
    noooo to vyzera zaujimavo myslim ta starsia a je to aj vekovo velmi prijatelne a dizajn je aj aro a aj defender a zene sa take vozy aj pacia tak mozna najdem nejaku recenziu a bude to aj hodnotene dobre tak to mozna aj schvalim. na to nove urcite nemam ale ta jazdena by sa dala

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

Ešte niečo k tej španielskej Santane. Sú to dobré autá do terénu, viem to z vlastnej skúsenosti - mali sme ich vo firme. Len trochu upresním. Santana PS-10 je výsledkom spolupráce s Landroverom a najviac má prevzaté z Defendera. Je to v podstate "traktor" a v teréne takmer nemá konkurenciu.
    Santana PS 300 (3-dverová) a 350 (5-dverová) je však licenčná Suzuki Vitara (starší model) - samozrejme vylepšená a s novým motorom Peugeot 1,6 HDi. Je to ľahší off-road, ale tiež dobrý do terénu. A má nízku spotrebu.
    Skús pozrieť web-stránku "cbone.sk" a tam sa dozvieš viac. Možno by ti poradili aj nejaké jazdené auto danej kategórie. Popýtaj sa...
    No a ku Suzuki GV - je to vec ceny a stavu konkrétneho vozidla.
    Keď nejdeš kupovať nové, tak daj pozor, aby si si nemusel po čase .
    Suzuki Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

Fotograf a ake su tvoje osobne skusenosti s PS-10? Ak myslis, ze to je uz prilis tak mi to prosim ta napis do sukromnej spravy, lebo ma to zaujima. Najma spolahlivost a spotreba, pretoze o vykone a vlastnostiach v terene je asi zbytocne debatovat
    Mali ste aj tu 350ku?

9. Predvolené Re: Kúpa Grand Vitara

Citácia Pôvodne odoslal fotograf
    Ešte niečo k tej španielskej Santane. Sú to dobré autá do terénu, viem to z vlastnej skúsenosti - mali sme ich vo firme. .
    tak to ma zaujima ake su tie vlastne skusenosti. nedalo by sa nieco popisat o tom? asi by to bola lepsia kupa pre mna ako niva alebo aj GV kedze ako som pisal som v terene da sa povedat ubytovany a som aj polovnik aj hubar ale to nie je az take podstatne. ale ta PS10 sa mi aj paci aj cenovo na to ze som nasiel za 290000 z roku 2005 a urcite sa da zohnat aj ine.....

Ta PS-10 vyzera fakt ako ta najlepsia volba, len prevadzkove naklady su asi trosku vyssie ako pri Nive ... spotreba aj poistka. Nehovoriac o tom, ze kvoli velkeoobjemovemu dizlu je to absolutne nevhodne na kratke trasy. Ale ked pozries AutoScout.de alebo Mobile.de tak najdes PS-10 aj za 6.000,- sekelov, bezne za tych 8.000,-

Strana 4 z 9 PrváPrvá ... 23456 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •