Strana 3 z 9 PrváPrvá 12345 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 21 až 30 z 82

Téma: Kúpa Grand Vitara

1. Predvolené Re: Kúpa Grand Vitara

Citácia Pôvodne odoslal ROSI45
    Čistokrevných teréňáků je na trhu dost, ale koupit slušný nebo nový do 350tis ? To nepůjde.
    No jasne ze novy nekupim ale lada niva napriklad.....je za 300000 nova ma to sice svoje muchy a je to aj trojdverak ale nova..... no ja neviem hladam nieco a cakam ze mi niekto troska poradi a nie bude pesimista nove nepotrebujem bude to len auto na zle pocasie ked je sucho a teplo prejdem aj s tym co mam

Lokalita
    Bratislava

Predvolené Re: Kúpa Grand Vitara

no a naco potrebujes 5dverove??? Ako dobre auta do 350tis ojazdene mas patrola, pajero, vitara nieje naj ale no, samuraja, nivu, defendera, alebo nejakeho z jeepov.... Ked vravis ze len tak nie na stalo tak ja by som isiel do jeepa cherokeho alebo grand cherokeho benzinaka s velkym obsahom... 4.0l alebo 4.7l alebo 5.2l.... su to benzinaky s vysokou spotrebou ale tam nema byt co pokazene ako na dieslaku... Na spotrebu sa pri takomto aute netreba moc pozerat lebo aj ked sa snazis tak nespravis aku by si chcel...
    Grand Vitara 2008

3. Predvolené Re: Kúpa Grand Vitara

no 5dverak zato ze mam rodinu a aj deti obcas ich beriem zo sebou ked niekam idem no ved hovorim ze som za kazdu radu.....a k tej nafte ak mas moznost usetrit naftu tak ju predsa nebudes vylievat nie a co sa tyka spolahlivosti grand cherokeho ako je na tom? no ale aj na benzinaku sa ma co pokazit obcas ale to na kazdom motore predsa niesom znalec ale uz mam co to odjazdene ......a este k tomu len tak....je to na zimne obdobie hlavne a obdobie ked dlhsie prsi ford sa predsa len nehodi na lesnu cestu po takom niecom ako je dazd a sneh

Lokalita
    Topoľčany

Citácia Pôvodne odoslal cvoki34
    ...ford sa predsa len nehodi na lesnu cestu po takom niecom ako je dazd a sneh
    Záleží na tom aký ford... Maverick, Explorer, Ranger by mali zvládnuť aj lesnú cestu pod snehom alebo po daždi
    Suzuki Splash 1,2 GS Lagoon Turquoise

5. Predvolené Re: Kúpa Grand Vitara

noooo keby som mal nejaky z menovanych tak nezhanam 4kolku

Ja na tvojom mieste tak by som sa velmi nespoliehal na to, ze nove auto = zaruka = ziadne problemy. Vid moj pripad a okrem toho sa problemy zacali prejavovat az po zabehu, ked som tomu zacal stupat, cca po 3500 km. Keby som bol slabsia natura, tak som uz na psychiatrii, alebo co je pravdepodobnejsie, Suzuki Zvolen minulostou a ja v lochu

Ja byt tebou, tak kupim velmi malo jazdene auto, 1-3 rocne, ktore by som si aspon den dva poriadne vyskusal, plus dal to pozriet spolahlivemu a SKUSENEMU mechanikovi, dobra vec je ist s autom do AAA a ponuknut im ho akoze na predaj, oni si ho uz preklepnu a o aute sa dozvies aj co nechces, nielen co sa tyka technickeho stavu, ale aj nejakych dlhov na lizingu, zalozneho prava, a pod.

Na rozbahnenu polnu alebo sneznu cestu-necestu jedine off road, to je jasne. Ak ti je Niva mala, skus pozriet nejake ARO s dizlom Andoria. Do starsich benzinovych ARO by som isto nesiel uz len kvoli (ne)spolahlivosti. Ja som Aro nebral len a len preto, ze je tam na moj vkus velka spotreba (2,5L 10-12 nafty). Radsej by som zainvestoval do LPG pre Nivu, co je cca 25.000,- Sk. Ale tak ci tak, ak to je fakt blato, tak jedine co naozaj potrebujes, je uzavierka zadneho diferencialu a poriadna svetla vyska. Alebo dakde pozhanat armadnu ulozenku P-V3S. A si za vodou
    Ignis (1 x 2WD + 2 x 4WD) = Ignis FANATIK

7. Predvolené Re: Kúpa Grand Vitara

Citácia Pôvodne odoslal Maňo
    Ja na tvojom mieste tak by som sa velmi nespoliehal na to, ze nove auto = zaruka = ziadne problemy.
    no ved sa ani nespolieham..........V3S je sice super ale kam nalozim rodinu?? ci kupit skrinovu alebo aspon zaplachtovanu?? a potom spotreba 10-12 sa ti zda vela a co potom V3S so spotrebou 30 litrov a viac neviem neviem ja som chcel povodne novu ladu nivu alebo starsiu a diesel motor

Ale ved s tou PV3S to bolo myslene zo srandy
    Ako uz bolo spomenute vyssie, STARY offroad radsej nie, a Nivu dizel kupis len staru. Na tuto moznost teda radsej rovno zabudni.
    Ja byt tebou, zoberiem dvojrocnu Nivu, poriadne ju odskusam, a dam na LPG. Ale to som ja, zatazeny na plyn
    Mozno niekto iny ti poradi daco ine, vyber je na tebe. Ale ak nepotrebujes v Nive vozit aj nejak vela veci, len familiu 4-5 ludi raz za cas, ked si to podmienky vyziadaju, tak je to pohoda. LPG sa teraz po novom montuje pod podlahu za zadnu napravu, takze neprides ani o batozinovy priestor. A pre uplnost este musim dodat, ze uzavierka zadneho diff. ta vyjde na dalsich 25.000, takze spolu s plynom rataj 50-60 tis. do vylepseni. Ale to uz budes mat nezastavitelny offroad co ti v prepocte zozerie 7 litrikov benzinu na 100 km. Dobre, nie?

9. Predvolené Re: Kúpa Grand Vitara

Citácia Pôvodne odoslal Maňo
    Ale ved s tou PV3S to bolo myslene zo srandy
    jaj no ved to mi je jasne ze zo srandy som len na zaciatku hladania zatial. a co si myslis o cisto novej lade nive?? teda plus plyn....nieje to extra velke auto, neviem pojdem si vyskusat aj nastupovanie do zadu aby na mna nenadavali ludia co tam budu muset chodit a batozina. no tak ak bude nieco vacsie tak pojdem na druhom aute alebo vozik aspon bude sranda

Ja som chcel povodne Nivu, ale v januari, ked som kupoval auto, stala 410.000,- co bolo nad moj rozpocet, tak som zobral Ignisa. Teraz je fakt super cena na Nivu, ale ja by som novu nebral len z toho dovodu, ako ma vytaca Ignis. Proste som trafil na zly kus a to len preto, ze ako nove som to auto nemohol poriadne vyskusat. Ale inak jasne, ze nova Niva .. ach jaj, za tu cenu .. parada! Vyhodou je, ze na rozdiel od vsetkych ostatnych znaciek, ak si das do Nivy namontovat LPG toho typu co je pre nu urceny, pocas prveho roka od kupy auta, tak nestracas vobec ziadnu cast zaruky
    Takuto vymozenost ti neda nikto iny, dokonca mam informacie, ze servisy odmietaju brat na zarucne prehliadky auta, co maju LPG.
    Ja ked sa zbavim Ignisa, pojdem tiez do Nivy. Inak ked prehladas forum, najdes debatku Niva VS Jimny. A pokial viem, tato "nova" Niva, 1,7i, co sa dnes predava v SR, uz ma aj airbag.

Strana 3 z 9 PrváPrvá 12345 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •