Strana 2 z 9 PrváPrvá 1234 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 11 až 20 z 82

Téma: Kúpa Grand Vitara

Lokalita
    Bratislava

Predvolené Re: Kúpa Grand Vitara

no istotu v tom ze je to nove, nikto na tom pred tebou nejazdil a mas nato zaruku myslim 3 roky a hlavne lacny servis... V novej nive smrdi takisto benzin ako aj v starej... Mal som moznost jazdit v hore najprv v starej a teraz aj v novej a nie je o nic horsia... 100 ludi 100 chuti... Kamarat horar ma na nive najazdenych 130tis km v hore a vsetko je v poriadku... Za tu cenu a dnes sa tam da dokupit aj klimatizacia, no jedine co mi na nive vadi je ze tam nie je airbag, aka taka istota....
    Grand Vitara 2008

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

3. Predvolené Re: Kúpa Grand Vitara

Citácia Pôvodne odoslal ROSI45
    A včíl babo raď !
    hm no viem isto ze jimniho nechcem zvazujem nivu ale tiez mi velmi nevyhovuje 2 dverova kasna a este spominana poruchovost chcem nejake poriadne auto ale stale nemam jasno iba v tom ze to bude stvorkolka

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki

Citácia Pôvodne odoslal cvoki34
    ...chcem nejake poriadne auto
    Výběr je myslím velký. Záleží jak velkou máš "kešeňku" ???
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

5. Predvolené Re: Kúpa Grand Vitara

mno to je trosku horsie teraz prerabam a opravujem dom ale tak do 350000 hlavne ale tak neviem

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki

Tak to bych tipnul tak na Hyundai Tuscon nebo Kia Sportage tak z roku 2004. Jinak bych poradil. Pokud moc nespěcháš a penízky máš doma, tak vydrž. Ceny letí dolů !

7. Predvolené Re: Kúpa Grand Vitara

no este mozno tu kiu len aby sa to dostalo aj v zime a v snehu sem ku mne do kopcov po polnej ceste a dost velke stupanie a teda aj opacne klesanie .......

Lokalita
    Bratislava

Tak to bych tipnul tak na Hyundai Tuscon nebo Kia Sportage tak z roku 2004. Jinak bych poradil. Pokud moc nespěcháš a penízky máš doma, tak vydrž. Ceny letí dolů !
    no tak do toho by som nesiel, pokial to chces na cesty a ryby tak v poho ale ako vravis do lesa, sneh tak urcite nech to ma redukciu a aspon zadny difak...
    Grand Vitara 2008

9. Predvolené Re: Kúpa Grand Vitara

no ved ani nejdem nemam zaujem o nieco take. chcel som nivu ale to len trojdverak. teraz sa zaujimam o vitaru len neviem nic zistit, len zopar veci ale je to malo, tak ale pockam si aby som nekupil volovinu ktora nebude nanic a nebudem sa jej vedet ani zbavit

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki

Citácia Pôvodne odoslal horvi
    no tak do toho by som nesiel, pokial to chces na cesty a ryby tak v poho ale ako vravis do lesa, sneh tak urcite nech to ma redukciu a aspon zadny difak...
    Čistokrevných teréňáků je na trhu dost, ale koupit slušný nebo nový do 350tis ? To nepůjde.

Strana 2 z 9 PrváPrvá 1234 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •